Tema sukurta: 2009.06.11 15:13
Pirmas Atgal 1 2 3
2009.06.29 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simionka
simionka
Pradedantysis
jo. beda su tuo slinkimu. man taip galva issiplovus dusas uzsikemsa, o poto dar pasukavus taip daug nuslenka kad eina sau. ;[
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantulia
Samantulia
Pažengęs
tikrai kad beda su tuo slinkimu,bet manau kad tinkamos,geros priemones tikrai padeda...pvz kazkada lb padejo dilgeliu nuovirai..taip pat kosmetinis zibalas padeda,ir zinoma,subalansuota mityba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.03 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cinderella
Cinderella
Pažengęs
popieziuke2 rašė:

Sveiki visi dar karta...nenoriu kurt atskiros temos..bet..atsitiko toks dalykas ...visai neperseniausiai man pradejo lb slinkti plaukai,tiesiog kuokstais,ir teko man apsilankyti kirpykloje...na ir ka.kirpeja pasake kad plaukai lb pazeisti nuo dazu,nors daziau jau lb seniai..bet sake jog teks nukirpt dazu pazeistus plaukus..ir mane apkirpo..bet dabar taip baisiai atrodau.kaip ispesiota vista,uzpakalyje ilgi plaukai,o priekyje net ausu nesiekia,tai kaip berniukas is priekio atrodau..o dar priekyje as mane siektiek isplike.nebezinau net ka daryt...po kiek mazdaug laiko atauga plaukai?ar tiketina kad iki rugsejo jau atrodysiu normaliau? nors aisku ne vienas manes cia nematote,bet ..kiek girdejus vasara plaukai auga greiciau...beda dar ta,jog del plauku jauciu didziuli kompleksa...puse mano draugu nenori su manim iseit VIEN DEL PLAUKU,ir net mama sako,jog geda su manimi iseit i gatve....oj nezinau..



Turiu gerą patarimą plaukų slinkimui išspręsti. Bet šitam dalykui reikia pasiryžti. Receptas paprastutis, užtat ilgokai po to (apie pusmetį) sudrėkus plaukams jausis kvapas. Bet padeda tikrai geriau negu bet kokios pirktinės brangios priemonės.
Dabar taip, tavo plaukams jau reikia gydymo pagal aprašymą. Kursas toks: kiekvieną mielą dieną tris saveites (21 dieną) ištrini plaukus nuo šaknų iki galiukų svogūnų arba juodųjų ridikų grynomis sultimis. Užsidedi maišelų, šiltą skarą ar ranšluostį ir būni dvi-tris valandas. Po to išskalauji paprastu vandeniu. Šampūną naudok kaip įpratusi, tikrai nereikia kasdien jo naudot - kad ir geriausias jis alina plaukus. Patarčiau svogūnų labiau, todėl, kad juose yra ir šilko baltymų, kurie blizgina plauką. Jei reikia po kokio mėnesio pakartoti kursą vėl (21 dieną).
Man pačiai tokios bėdos niekada nebuvo, tačiau esu dariusi ir su svogūnais ir su juodais ridikais. Nerealus efektas, neprilygsta jokios ampulės po šimtą litų, turiu ilgus plaukus, tikrai nenušiurę. Jei nutrauksi po kelių dienų net nepradėk, nes norimo rezultato nepasieksi, o smarvė vistiek bus.
Mano vienai draugei buvo panaši problema, tai šitas mano receptukas ją išgelbėjo, o gėrė jau net visokius hormonus nuo slinkimo. Aišku, svogūnus pirk ne iš marketo, ant chemikalų užaugintus, o iš turgaus ar kokio kaimo parsivežk.
Šitas receptas yra naudojamas žmonių po chemoterapijų plaukams atsiauginti net visiškai nuplikus, tai va.
Dabar dėl kvapo. Po kurso, gali pasidaryt kokią kaukę su šiek tiek apelsinų sulčių (pvz. kiaušinis, medus, truputis aliejaus, jei plaukai sausi ir įlašink kokį šaukštelį apelsinų sulčių-nepadaugink jų, nes rūgštis sausina).


Alternatyva svogūnams būtų manau nebloga ir šviežiai spaustos dilgėlių sultys (šaknims), ir kvapo nebūtų, gali naudotis šiuo laiku ir daryti, gamtoje tikrai yra gerų dalykų ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.07 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, išbandžiau ir galiu papasakoti: mano plaukai buvo tamsiai rudi, išbandžiau dažų pigmento šalinimo priemonę, pirkau Medinėse šukose, pavadinimas ar tai Colour Resist, ar Colour Assist. Nepasakyčiau, kad visiškai "atgavau" savo natūralią spalvą, bet panaši, plaukai visai nenuėsti, nepastebėjau iš viso, kad būtų pakenkę. Kainavo ar tai 21 Lt. Kai kalbėjau su parvadėja, sakė, kad galima naudoti visoms spalvoms, tik ne balintiems plaukams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.12 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zaviojiliutuke
Zaviojiliutuke
Pradedantysis
Sveikos,as nusprendziau pirma karta nusidazyt plaukus nes nebuvau patenkinta jeis jie buvo rudi tokie nusibode jau,uzsinorejau tamsesniu,pati nusipirkau plauku dazuS LOREAL ir grozio salone issidaziau bet isdazius buvau LABAI nepatenkinta rezultatu nes plaukai tapo galima pasakyt juodi ir tik tada suvokiau kokia buvo grazi mano naturali plauku spalva
gal galima ja kaipnors atplaut,issidaziau tik pries 2 dienas???????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2024.03.06 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kristina406
Kristina406
Naujokas
Kur gauti tokių dažų nuemejo kuri panaikina juoda spalva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2024.03.07 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Kristina, eini į kirpyklą ir prašai perdažyti spalva, kuri maksimaliai atitinka natūralią. Po to laukti, kol nuaugs, 3-5 metus ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai