Santrauka: Kaip atsipalaiduoti?
Tema sukurta: 2011.11.30 14:47
1 2 Toliau Paskutinis
2011.11.30 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Sveiki! :) Man iškilo toks klausimas - kaip geriausia atsipalaiduoti?

Turiu turiu omeny, kai reikia visiškai atsipalaiduoti, išvarant nerimą, negeras mintis ir t.t. Kokiu būdu jūs spaudžiate tą savo RESTART mygtuką? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Meditacija. Tada nebelieka realybės ir kyla vaizdai iš pasąmonės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
kaip geriausia atsipalaiduoti?


Žiūrint ką reiškia tas "atsipalaiduoti" ar aktyvų poilsį ,ar tiesiog poilsį, ar užsimiršimą nuo kasdienybės...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Digitus rašė:

kaip geriausia atsipalaiduoti?





Žiūrint ką reiškia tas "atsipalaiduoti" ar aktyvų poilsį ,ar tiesiog poilsį, ar užsimiršimą nuo kasdienybės...





Turiu omeny, atitrūkt nuo realybės, pailsėt nuo jos, paspaust DELETE visoms neigiamoms mintims ir emocijoms, pasikraut energijos ir sugryžt atgal į realybę su švariom smegenim. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Red rašė:

Meditacija. Tada nebelieka realybės ir kyla vaizdai iš pasąmonės.



Tarp kitko kažkada jau buvau užsimanęs išmokt medituot...lotoso poza man visai neįkandama :D O kokia meditacija geriausia atsipalaidavimui? Kiek laiko trunka? :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Atsipalaidavimui nuo blogų emocijų, emocinės įtampos - intensyvi protinė veikla.
Atsipalaidavimui nuo protinio darbo - žaidimai, kvailiojimai, kas nors spontaniško, keisti sumanymai ir kiti nerimti dalykai
Atsiapalaidavimui nuo fizinės veiklos - net nežinau, šitas man pačiai sunkiausia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
242 rašė:
Atsipalaidavimui nuo blogų emocijų, emocinės įtampos - intensyvi protinė veikla.
Atsipalaidavimui nuo protinio darbo - žaidimai, kvailiojimai, kas nors spontaniško, keisti sumanymai ir kiti nerimti dalykai
Atsiapalaidavimui nuo fizinės veiklos - net nežinau, šitas man pačiai sunkiausia


Iš esmės viskas teisingai. O nuo fizinės veiklos atsipalaiduot yra lengviausia, nes gali tiesiog imt ir išsimiegot, pagulėt kvapnioj vonioj, paplaukiot baseine, nueit į masažą. Galvai taip lengvai ir staigiai restart'o nepaspausi.


Man tiek nuo emocinės, tiek nuo protinės įtampos padeda pasivaikščiot miške kokiam, sportas, retkarčiais maisto gamyba, geras seksas.
Neseniai skaičiau kažkokio tyrimo išvadas, kad visgi greičiausiai atpalaiduoja nuo streso knygos skaitymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Iš principo nuo emocinės įtampos geriausiai padeda veiklos kontrastas. Tai gali būti ir savaitgalio vakarėlis ir koks fizinis užsiėmimas nuo sporto klubo iki čiuožinėjimo snieglente ar buriavimo su jėgos aitvarais. Kaip kam.

Bent jau jau aš savaitgalį negalvoju apie darbinius reikalus ir to pakanka. Kad ir kokia suknista savaitė, žinai kad reikia tik pratempti iki penktadienio ir tai puikiai padeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Laiškas rašė:
Red rašė:
Meditacija. Tada nebelieka realybės ir kyla vaizdai iš pasąmonės.

Tarp kitko kažkada jau buvau užsimanęs išmokt medituot...lotoso poza man visai neįkandama :D O kokia meditacija geriausia atsipalaidavimui? Kiek laiko trunka? :/

Konkrečiau pasiguglink pats. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Man kaip tik sunkiausia atsipalaiduot nuo fizinės veiklos, pvz jei grįžti pavargęs ir reikia dar vakare pasimokyti, pasiruošti rytojui, tai negalima sau leisti išsimiegoti, reikia kažkaip pailsėti nuo tos fizinės veiklos ir tada mokytis. Gulėjimas vonioj labiau tinka, kai atvirkščiai, esi pilnas energijos, tačiau reikia eiti miegoti, nes gulėjimas vonioj mažina kraujospūdį, po to jautiesi pavargęs, apsnūdęs. Mano vyrui nuo fizinės veiklos atsipalaiduoti labai padeda dušas, bet man ne - negaliu pakęst to pojūčio, kai vandens lašai krenta ant odos, prieš einant į dušą reikia labai susikaupti, prisiversti ir morališkai pasiruošti Masažas, spėju, taip pat nepadėtų atsipalaiduoti fiziškai, ten juk kažkas tave liečia, tai fui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
O gal kas nors bandėt šitą?
http://www.sensomotorika.org/?page_id=141
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Arba tiesiog paimi ir atsipalaiduoji. Bent man problemų nekyla. Jei pavargęs fiziškai - pailsi 10 min ir tvarka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Tai tam paėmimui ir atsipalaidavimui įvairūs būdai yra, žmonės čia jais ir dalijasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kasiakas atpalaiduoja geriausiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Orgazmatronas gal kam padės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


highfivelove
highfivelove
Pradedantysis
Kavos puodelis, pledas, geras filmas/knyga:) o kartais visai kito norisi - pavyzdžiui su draugais pasišnekėti:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
242 rašė:

Tai tam paėmimui ir atsipalaidavimui įvairūs būdai yra, žmonės čia jais ir dalijasi


Arba tiesiog nusiteiki, kad dabar atsipalaidaiju ir to visai pakanka. Aišku tam reikia, kad tu valdytum emocijas o ne jos tave.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Anksčiau alkoholis suveikdavo, kokie nors renginiai, o dabar turbūt geriausiai veikia tai, kas gyvenime reta pasidarė - ilgas ilgas miegas, arbatos puodelis ir gera knyga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.06 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Padeda įsijautimas į tuometinę akimirką ir savo pojūčius: įsijaučiu į kvėpavimą, žiūriu, kaip krenta lašai fontane, kokia mane supa garsai, kaip mane liečia vejas, kokia audinių struktūra... ir t. t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.06 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
meditacija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai