Santrauka: Skirybos
Tema sukurta: 2018.09.27 21:43
1 2 3 Toliau Paskutinis
2018.09.27 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaite777
Mergaite777
Naujokas
Sveiki.Su vyru esame virs 10 m du vaikai.Pagaliau savi namai,bet...?Visa musu bendra gyvenima jauciau didele kontrole.Jei nuspresdavau su draugem pasedeti,tai vis zvilgciojimas i laikrodi, kad gristi kuo greiciau,kad nesupiktu.Nesvarbu,kad pats sakydavo,jog iseik pasibuk.Bet poto priekaistai.Pats niekur neina,draugu mazai.Visa gimine mano s....verta.Jei kokia svente ir as pasoku su kuo visu akivaizdoj baisiausiais zodziais isvadina...Namie istisi priekaistai.Problemas spresti tik man.Visada sakydavau ,kad sunku bet verta gyventi,nes tetis jis geras,negere,dirba,bet tas nuolatinis psichologinis spaudimas ir kontrole vede is proto . Galima buvo su viskuo taikytis,...Bet dabar pradejo stumditi,uzsimojo trenkti....Pasakiau viskas,prasidejo meilinimaisi,bet as nieko kas liecia lova su juo senai nebenoriu.Nieko jau is musu nebebus kartu...Bet kaip pasiryzti,viska nutraukti.Nenoriu laukti kol prasides smurtas seimoj.Smugdo ir moraliskai,man nieko nebenori leisti nei susitvarkyti kaip moteris negaliu pagal ji.Kam tos kirpyklos,kam tie manikiurai.Pinigus taupyk.Nors seniau budavo tik uz grazia zmona.Ziuriu ir nebepazystu zmogaus ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.28 07:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
na ir kvailos tos moterys, ko jos tik nepadarys del lytiniu santykiu. o labiausiai patiko tas momentas kur taupyk pinigus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.28 08:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Tai ko klausi? Skirkis ir rami galva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.28 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dilettante
dilettante
Naujokas
Vyras jausmu nesupranta. Tik kovoti moka. Gali bandyt "logiškai", "vyrų kalba" pasakyti kokia situacija, ir kuriom kryptim reikia "kovojimo rėžimą" koreguoti. Tikslai turi būti labai konkretūs, ir argumentuoti. Nes jausmuose jis tikėtina, tiek tavo tiek savo visiškai pasimetęs.

Pasakyk labai konkreciai ko iš jo nori, ir kodel to nori:

1. Eik linksmintis, konkuruodamas su kitais vyrais. Rodyk pergales. Būk geresnis už juos kažkokiam sporte / Hobiuose. Mažiau laiko ir pinigų leisk ant manęs, savim rūpinkis. Nusiskurdinai save. Pervargai. Labai nepatrauklus pasidarei.

2. Eik mokytis šokti su kitom moterim, konkuruot del ju demesio. Kelk man pavydą. Noriu norėti tavęs. Kad tu būtum mano pergalė.

3. Mažiau dirbk. Turim pinigų daugiau negu reikia. Aš galiu pati savimi pasirūpinti. Namus jau turim, dabar jau pradėkim gyventi juose.


Mane erzina, kad tu niekur neini ir mazai draugu turi. Jaučiuosi ištekėjusi už nevykelio. Aš nenoriu būti tavo vienintelė pramoga arba našta. Susirask hobiu, užsiimk veikla po darbo - dėl savęs, sau. Turim pinigų daugiau negu reikia, užtenka. Pradėk mažiau dirbti, mažiau uždirbti - man ne svarbu. Man reikia matyti tave konkuruojant su kitais vyrais sporte, hobiuose... nuo to man atsiranda fizinė trauka tau. Užsiimk sportu, ar kažkokiais projektais, hobiais. Užsiimk vyriškais dalykais, o aš užsiimsiu moteriškais. Būsiu tau patrauklesnė - o tu man. Mums to reikia, antraip gresia skirybos. Aš noriu norėti su tavim mylėtis - noriu matyti tave konkuruojant su kitais vyrais, džiaugiantis su tavimi kartu tavo pergalėm.

Einam mokytis šokti kartu. Man nepatogu, kad negaliu šale tavęs linksmintis. Keli pavydo scenas. Noriu, kad išmoktum šokti, liesti gražias moteris. Kad suprastum, kad tai "tiesiai į lovą" nenuveda. Noriu, kad taptum patrauklesnis kitoms moterims - kad pajaustum jog gali rinktis. Tada nustosi pavydeti man demesio. Man vyrai KASDIEN rodo demesį, bet aš vis laikausi vilties, kad ir su tavim kadanors galėsiu darytai tai kuo kiti "gundo" - šokti, atsipalaiduoti. Matyti, kad kitos merginos į tave žiūri, dėl tavęs konkuruoja - daryti su tavimi tai ką mano galvoj darytų jos.

Dar karta pastumsi ar užsimosi trenkti - išeisiu. Bus abiem šakės. Statysim gyvenimus abudu iš naujo, nuo nulio. Tu baigi palūžti nuo darbo ir gyvenimo krūvio. Daraisi ne stabilus, darosi ne saugu. Žinau, kad tu pervargęs ir emociškai išsekęs. Jautiesi fiziškai atstumtas, nėra intymaus gyvenimo. Pastebėk, kad kolkas nemiegi vienas. Žinok, kad jeigu palūši - bus dar blogiau. Susigriebk. Parodyk vaikam, kad tėtis gali konkuruoti su kitais vyrais. Kad tėtis gali šokti su gražiom moterim. Tada ir tavo moteris norės stengtis tave patenkinti, ir vaikai užaugs turėdami kuo didžiuotis.

Susigriebk. Sportas, hobiai - eik linksmintis. Išmok šokti su patraukliomis moterimis. Leisk man namie tvarkytis ir gražiai rengtis. Pinigų turim daugiau nei užtenka. Laikas pradėti linksmiau gyventi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.28 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Taupyk pinigus? Palik tuščiam šaldytuve raštelį ,,Meile, jei taupom, tai taupom".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.28 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Bet šiek tiek nepakertu, kam gyventi su žvėrim?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amig
Amig
Naujokas
Tai šeimyninis gyvenimas ,detka.Ne viskas gelytem klota.Tau kiek suprantu uodega uzsidege,vidutinio amziaus krize,ar kas?Drauges greiciausiai pacios issiskyrusios,ar netekejusios-moko tave kaip gyventi.Kaip man panasi sita situacija,siuo atveju as vyro puseje.Niekad nebuna kaltas vienas,pagalvok ar tu tikrai angelelis nusileides is dangaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Šeimoj turi būti socialinis komfortas, nes priešingu atveju neverta mokėti tokios kainos, perduodant savo gyvenimą kitam į rankas, kad jis būtų tobulai suvarytas. Giminių mes nesirenkam, bet visus kitus, ačiū dievui, mes patys renkamės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Šeimoj turi būti socialinis komfortas, nes priešingu atveju neverta mokėti tokios kainos, perduodant savo gyvenimą kitam į rankas, kad jis būtų tobulai suvarytas. Giminių mes nesirenkam, bet visus kitus, ačiū dievui, mes patys renkamės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amig
Amig
Naujokas
O tu turi šeima,vaikų?Reikejo gal anksciau galvot apie ta komforta temos autorei.Net neabejoju,kad jos vyras yra geras tevas ir geras vyras.Pries kuriant seima reikia gerai pagalvot,kad jau busi ne vienas.Busi atsakingas uz šeima.Jei vejai galvoj,to komforto jokioj seimoj su niekuo nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amig
Amig
Naujokas
O siaip tai aisku skirkis,mergaite.Busi laisva kaip triusiku gumyte.Bet ar kam reikalinga-klausimas.Galesi su draugem tusavotis,vaika palikus kam nors.Dziaugtis ivairiais vienos nakties nuotykiais.Kiekvienam savo,šeima,kaip matsu ne tau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
O boboms tik rinktis, rinktis. Jie vyrus renkasi kaip i parduotuve uzejusios, o kitiems padaro darbo pokalbi su testais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutag
Rutag
Naujokas
Ponaitissss rašė:

O boboms tik rinktis, rinktis. Jie vyrus renkasi kaip i parduotuve uzejusios, o kitiems padaro darbo pokalbi su testais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutag
Rutag
Naujokas
Brangioji, nėra nieko liūdnesnio už skyrybas.Kai atrodo kad laimė niekada nesibaigs pastebi visokias smulkmenas, kurios gal būt erzina, nervina, bet kai netenki žmogaus į daugybę dalykų nekreiptum jokio dėmesio kad tik jis būtų šalia, tas pats vaikų tėvas, tegul ir skaičiuojantis kiekvieną centą, tegul ir nemėgstantis niekur išeiti, nes gal būt pavargsta darbe.Vienintelė rimta priežastis galėtų būti neištikimybė, jei to neatsitiko tai saugok savo šeimą tiek kiek gali ir būk laiminga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaite777
Mergaite777
Naujokas
Klausiu nes myliu savo vyra,issiskirti yra paprasta.Bet kai myli zmogu nenori jo paleisti.Tik po 10m.nukrite rozyniai akiniai.Ir daug visko pasimato kitom akim .Nenoriu gyventi taip,kad vaikai tik barnius matytu...Nesakau,kad as esu dovanele jam.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaite777
Mergaite777
Naujokas
Simtas metu man tie vejai.As puikiai suprantu kad visur ir visada yra seoma pirmoj vietoj.Bet nemanau,kad gyvendamas seimoje turi buti zeminamas ir koktroliuojamas.Idomu ar tu turi seima?.Nes jei turi tai tikrai manau skiri laiko sau,nesvarbu ar su knyga,ar zedamas krepsini,futbola,ar iseidamas su draugais....Ir labai idomu ar noretum,kad tau zmona kotroliuotu laika kada iseiti ir kada grizti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaite777
Mergaite777
Naujokas
???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaite777
Mergaite777
Naujokas
Charakteriu tikrai ne angelelis ir man tikrai ne vidurio amziaus krize.Visas gyvenimas pries akis,32m.?sakai panasi situacija tai ir tu stumdai,keiki,kontroliuoji savo seima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amig
Amig
Naujokas
Tai galit atskyrai pagyvent,paziuret kaip seksis.Ir tu pamatysi,ir jis pamatys kaip ir kas.Gal ir padarysit kazkokias isvadas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.29 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amig
Amig
Naujokas
As nestumdau.Ber kartais kantrybes tikrai truksta.Kartais moteris nezino ko nori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai