Tema sukurta: 2007.03.04 16:47
2007.03.04 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fidelcastro
fidelcastro
Meistras
sveiki, kas man galetu patarti, kaip galima pasigerinti savo suoli i auksti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.04 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
www.suolis.visiems.lt bet ta programa rekomenduojama 14-16m paaugliams,tai nezinau ar tau ji duos kokios naudos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.04 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fidelcastro
fidelcastro
Meistras
aciu. turetu padet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.04 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justyte4ever
justyte4ever
Pradedantysis
kaip pagerinti suoli net neisivaizduoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.05 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Randy
Randy
Naujokas
siaip namu salygom bent jau man treneris yra kazkada patares,kad jei yra kieme aisktele krepsinio arba nebutinai,mazdaug tokio aukscio,tai sokineti liesdamas lanka ar pan be pertraukos koki 10min,po to pailseti ir vel taip 3 - 5 kartus per diena kas antra diena,as taip daznai nedariau,bet galiu pasakyt kad suolis gal nedaug bet pagerejo,seniau vos idedavau su viena ranka,o po tokiu trefkiu su dviem gan laisvai dedu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.16 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
As tai darydawau biski kitaip nei Osama pataria. Uzmesdawo draugelis mano 3310 ant sakos kokio kuklaus medzio ir as sokinedawau kol nusimdawau, tai taip ir pagerejo mano... protas, wisus medzius ispjowiau nx
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.17 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eigulys
eigulys
Naujokas
siaip belekokiap amzui tas "air alert" turetu veikt.. as kazkaip neturedavau laiko kaip ta shuoli pasdidint, taij jis an didejo zaidziant.. paprasciausiai zaidi kiekviena vakara, ir kovoji del kiekvieno kamuolio... po poros savaiciu atsiranda baime prasiskelt galva i lenta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.16 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mrspeed
Mrspeed
Pradedantysis
air alert 3 programa esu pats isbandes,visos programos nebaigiau padariau iki 8 savaites,rezultatai tikrai labai geri siuo metu mano ugis 167 cm ir lieciu lanka,bet greitu rezultatu nesitikekit nes po visko reikes laiko raumenis rebilituoti kad jie atsigautu sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai