Tema sukurta: 2011.04.15 16:05
Pirmas Atgal 1 2
2011.04.23 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
rigis7 rašė:
na sutinku kad gal kazkada ir kazkas pajudes ,gal ji vargsa kada sugalvos kazkaip idarbint ar sodint,bet kolkas trys metai jis nesuka sau galvos gyvena ramiai o skola kas menesi uz tris vaikus yra 700.


O tu į VIF kreipeisi? Gautum už kiekvieną vaiką po 195 lt į mėnesį. O skola jau kauptųsi ne tau, o valstybei, o ši juk labai nemėgsta skolininkų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.05 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rigis7
rigis7
Naujokas
tai jau metai kaip gaunu is ten bet siaip kiek zinau i ji del skolos niekas nesikreipiaramiai sau zmogus gyvenana man svarbu kad kazkas moka pinigelius nesvarbu kas,tik bandau pasakyt kad tas isieskojimas skolu kolkas nevyksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.11.17 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rimas46
rimas46
Naujokas
Sveikos moterys isiskyrusios jums rupi tik pinigai is to vyro viska atimt norit jei atimtu is jusu viska as palikau buta su baldais ir moket alimentus priteise 202 euru uz du vaikus vaiku neduoda kaip tokiai elementus moket dar nedirbu ir nemoku jus gazdinat tais anstoliais is manes jinai ateme apie desimt tukstanciu euru anstoliai vaiku neduoda kaip graziai elgesi su vyrai tai moka ir elementus bukit paprastesnes moterys ir neverkit kad labai sunku tik verkt tik mokat !!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miglanaktyje
Miglanaktyje
Naujokas
Atsakinėjate į klausimus gaunate taškus ir taip galite iškeisti į prizus, o prizų yra įvairiausių ir maisto ir kavinių ir kino bilietų. Aš jau pasiėmiau kavos. Beje taškai atsakius į klausimą iškart atsiranda ir galima juos iškeisti. Verta išmėginti. O taškai greitai renkasi. Aš per kelias dienas surinkau 200 taškų.  https://aimera.io/invite/htsx
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai