Tema sukurta: 2011.03.05 14:24
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2012.01.23 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
KameSama rašė:

Joyce rašė:

Nereikia dar pamiršti, kad vienos batų poros nepakaks ;)


Bet jei išsirinksi gerus batus, gali tarnauti ilgiau nei vidutinis batų amžius ;-)


Taip, gali tarnauti ilgiau, bet vis tiek netiks visom progom... Ech, pagalvoju - kaip gyventi reiktų su viena batų pora, net jei būtų panašus klimatas tiek žiemą, tiek vasarą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.23 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KameSama
KameSama
Patyręs
Tai žinoma viskas gi turi būti taikoma pagal progą...
Batai, skrybėlės, kelnės ir kelnaitės, mobilkės, automobiliai,...
Tik va kažko visuomenė labai apsnūdę, dar nedašilo, kad ir antrą pusę reikia prie skirtinogs progos rinktis kitą.
Į turgų su vienu, į banketą su kitu, į diskoteką vėl kitas, vienas ramiam seksui, vienas audringam,... na, kaip sakant kiekvienam gyvenimo atvejui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.23 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Waterlil rašė:

Gal galit patarti,kaip issirinkti gera antra puse,na vaikina,nes pastoviai pataikau ant visokiu ziopliu:be kulturos,melagiu,tiesiog siaip ieskanciu nuotykiu,kai kazko tikiuosi,negaunu nk,tiesiog jau pripratau kazko tiketis,atrodo susipazysti su zmogumi,viskas grazu,bet po kazkurio laiko jis ima keistai elgtis.

Laukiu jusu nuomones:/


Aš maniau, kad pop-psichologinių knygelių autoriai taip prikolinasi, bet tau, manau, gali būti vertingas patarimas:

1) pasiimk popieriaus lapą ir rašiklį;
2) padalink į dvi dalis, vieną pažymėk pliusu (teigiamos savybės), kitą - minusu (neigiamos savybės);
3) po pliusu surašyk savo įsivaizduojamo idealaus vaikino teigiamas savybes, be kurių tiesiog negalėtum apsieiti. Na, nežinau - fizinė jėga, tarkim, humoro jausmas - visi bruožai, be kokių neįsivaizduoji idealaus vaikino;
4) po minusu surašyk savybes, kurių tikrai nepakęstum, negalėtum su jomis susitaikyti, anksčiau ar vėliau dėl jų pradėtum pykti ir priekaištauti.

Sąrašas nebūtinai turi būti ilgas, bet būtinai nuoširdus. Atmink, kad jis nėra galutinis - vaikščiodama į pasimatymus, jį braukysi dar.

5) per pirmąjį pasimatymą stebėk vaikiną - kaip jis bendrauja, ir ne tik su tavimi, bet ir su padavėja, su paskambinusiu jam draugu ir pan. - ar tau patinka, koks jis yra kitiems. Grįžusi namo, pažiūrėk, kokias savybes jame pastebėjai iš "plius" ir "minus" stulpelių;

6) jeigu įtari, kad vaikinas gali pasižymėti kokia tai "minusine" savybe - kol dar neįsimylėjai, gerai pasvarstyk ar tai tikrai-tikrai bloga ir nepriimtina tau savybė, ar galėtum kaip nors su ja susitaikyti (pvz, nori, kad vaikinas būtų turtingas, o jis nėra, bet viskuo kitkuo - nuostabus, tuomet brauki neturtą iš neigiamų savybių sąrašo). Jeigu tikrai negali susitaikyti su tokia savybe - tiesiog nebeik į antrą pasimatymą, ieškok kito.

7) Jeigu vaikinas neturi "minusinių" bruožų, žiūrėk į "pliuso" stulpelį - pasvarstyk, kokias savybes jis atskleidė, o kokių aiškiai stokoja. Tam gali prireikti 2-3 pasimatymų. Jeigu po tiek laiko pamatai, kad didelės dalies tavo trokštamų savybių vaikinas neturi - tiesiog ieškokis kito.

8) nuolat peržvelk sąrašą - vėl ir vėl pamąstyk, kas tau iš tiesų būtų svarbu vaikine. Neesmingus dalykus brauk, jei kils idėjų dėl kitokių, svarbesnių - pridurk.

Viskas. Rasi sau idealią "pusę", o gal ir visą vyrą. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.24 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Joyce rašė:

KameSama rašė:



O kaip išsirinkti tinkamus batus? Išsirenki aibę patinkančių, tuomet matuojies ir žiūri ar patogūs, apžiūri visus trūkumus privalumus ir perki arba next. Su antra puse labai panašiai. "Nepasimatavęs" nepasakysi gera ta pusė ar ne...



Nereikia dar pamiršti, kad vienos batų poros nepakaks ;)


Taip, o dar nusidevėjimo laikas yra:) Nieko amžino nėra, nei batų, nei antrų pusių:D Vis ieškai, matuojies :D Panešioji, kol koks brokas išlenda ar nusidėvi, iš mados išeina, - ir vėl ieškai naujų, patogių, bent kelis sezonus, kad atlaikytų :D :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.24 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Raganiukė rašė:
Taip, o dar nusidevėjimo laikas yra:) Nieko amžino nėra, nei batų, nei antrų pusių:D Vis ieškai, matuojies :D Panešioji, kol koks brokas išlenda ar nusidėvi, iš mados išeina, - ir vėl ieškai naujų, patogių, bent kelis sezonus, kad atlaikytų :D :D :D


Aš batus jamčiau kad ir nemadingus, kad tik 35 dydžio... Hm... turbūt, analogija su antra puse būtų - jamčiau nepatrauklų, kad tik ... dydis atitiktų... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.24 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aro
aro
Naujokas
Pasirodo,kad žmogus į meilės reikalus žiūri kaip per rūžavus akinius nepriklausomai nuo turimo amžiaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.19 08:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
si tema tik irodymas kad renkasi moterys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.20 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
IFP rašė:

...


Geras būdas - partneris iš išskaičiavimo. Kam norisi tokiu tapti? Pačiai norisi tokia tapti? Būtų keista...

Beje, apie batus - prastas sulyginimas, čia viskas paprasčiau - pamačiau, sudomino, nupirkau internetu (dažniausiai), galų gale, jei neįtiks (retai pasitaiko), kitus galima nusipirkt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.06.25 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erikutė1
erikutė1
Naujokas
loterija visada cia. o siaip kai draugauji ir pan., ziurek ne kaip jis su tavimi elgiasi ir pan., o kaip elgiasi su aplinkiniais. nes taip kaip elgiasi su aplinkiniais (draugais, giminaičiais, pardavėjomis, padavėjomis ir t.t.) vėliau elgsis iir su tavimi. per tai jau galima išrišti daug visokių. svarbiausiai niekada nežiūrėk kaip elgiasi su tavimi. ir neteisink. jei netinka koks būdas, zinok, nepakeisi jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.20 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
na taip, tik ar svarbiau tureti antra puse ar ziureti kas kaip su kuo elgiasi ? gaila kad realybeje neradau nei vienos kuri bent kazkiek patiktu, visos koki 16-20 metu, kur tokios dar nesugadintos. nors viena man atrodo as pats sugadinau, o tokia nuostabi 16-mete buvo,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.20 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Erikutė visiškai teisi. Kol kadrina negi ragus rodys. Viskas matosi stebint elgesį su kitais žmonėmis. Taip pat bus elgiamasi ir su tavimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Šviesoje rašė:

Erikutė visiškai teisi. Kol kadrina negi ragus rodys. Viskas matosi stebint elgesį su kitais žmonėmis. Taip pat bus elgiamasi ir su tavimi.


Optimizmas... Pažįstu veikėją, išties bent du - su aplinkiniais tokie šilkiniai, tokie mandagūs ir paslaugūs, užtat sava boba nuolat klykia, kad ją žudo, vienam net mentus yra kvietę ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Tikra teisybė- mačiau savo akimis. Pasikviesdavau berną, kuris galvą suka ir kelias drauges. Ir žiūriu- o jau mandagumas, o jau paslaugumas..... Draugės liko- velniop buvo išmesti bernai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Žodžiu, nepaslaugus ir nemandagus netinka, paslaugus ir mandagus irgi netinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Aš nieko prieš, jei mano kavalierius mandagus ir paslaugus kompanijoje. Chamą reikia trenkti lauk. Bet, kai situacija pasidaro tokia, kad mandagumas ir paslaugumas jau tik draugėms- nes seilė varva ir akys ratu laksto- tai aišku, kad būsi tik kažkokia numesta šalin.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Prabilo pavydas, kad pasirinks draugę )) Vietoj to, kad palinkėti draugei sėkmės, tai ne, berną reikia mėšlu apdrėbti - jei ne man, tada jau niekam )) Nuo tokių draugių reikėtų atokiau laikytis ))

Šviesoje rašė:

nes seilė varva

Šitas posakis tokiame kontekste taikomas moters tam tikrų fiziologinių niuansų apibūdinimui. Tarp kitko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Mano draugės ne tokios durnos, kad griebtų nepatikimą. Siūlyti draugei nieko vertą? .Jei linkėti sėkmės, tai su normaliu....O normalus neužsimirš- užkandžius paslaugiai pasiūlys ir draugei, ir man. Jei pašokti, tai ir su drauge ir su manimi, kad visiems būtų smagu. O ne seiliojasi nuo veržiančių norų apsalęs...
Ir aš panašiai sakau- jei ne man, tai tegul eina į visas keturias puses visoms. Gal, kam nors ir šiukšlė reikalingas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Šviesoje jam visai nepatiko, gal kol geresnės nebuvo tol smaukėsi, o draugė panašu patiko - štai ir rezultatas. Jei pati smaukėsi, reiškia laikė jį pakankamai vertu. Žinau, kaip visas pavydas graužia, kai pasirenka draugę vietoje jos ar draugą vietoje jo. Kartais dėl to draugystė baigiasi. Nes realiai menkai kam rūpi, kad draugei ar draugui būtų gerai - visi tik nori, kad jiems patiems būtų gerai.

Tai yra visiška nesąmonė, kad draugas negali rinktis tavo draugės, nes tu pirmas su ja susipažinai. Juk išties tai visiškai nesusiję dalykai, kuo kalta pana, kad mes esame draugais?

Šviesoje dar galėtų pakomentuoti atvejį, kai pana susipažįsta su nauju bernu ir po gan ilgo laiko sužino, kad prieš tai bendravo su jo draugu. Ką turėtų daryti?

Tarp kitko.
Dar prieškary buvo du menininkai, labai geri draugai. Vienas jų su žmona išsiskyrė ir ši ištekėjo už draugo. Nuo to jų draugystė nė kiek nenukentėjo, toliau bendravo šeimomis.

Šiaip tai pats pažįstu, kai vieno draugo pana perėjo kitam, vėliau apsivedė ir jokių priekaištų dėl to, kad kažkada buvo kitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.21 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Nu bet koks juokingas tas susireikšminimas. Aš net savo vyro nepavydėjau. Lakstė jo mergos net į namus. Tas pasislėpdavo... Atidarydavau duris, įsileisdavau, parodydavau kur pasislėpė ir liepdavau pasiimti ir vestis. Kuo greičiau ir kuo toliau.Dar ir vaišinau. Nes paprašė šnapso. Norėjo ilgiau pasėdėti mano namie. Turėjau, bet pasakiau, kad veltui neduosiu. Liepiau su šepečiu ir muilu iššveisti viso buto grindis. Galų gale vienai pavyko išsivesti...Gaila man jų buvo- visas įspėjau, koks bus gyvenimėlis. Ale gi nenorėjo klausyti, galvojo, kad iš pavydo mėginu išskirti.Pirmiausia reikia
išsiskirti, o jau tada tegul sau daro ką nori. O kad bernas sėdėtų, ėstų mano užkandą ir dar vaipytusi prieš kitas-chamlo ir tiek. Patiko kita- tegul daugiau pas mane nebeužeina. Tai nors normaliai atrodys.Nieko draugė neturėtų daryrti, jei prieš tai buvo pažįstama su kavalierium, su kuriuo vėliau teko man susipažinti. Padraugavo, buvo kažkas ne taip ir išsiskyrė.Na, nemaišytų, jei papasakotų ką ji sužinojo, kodėl mano ,kad nieko vertas...Gal aš nematau, gal geriau išmoko apsimetinėti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.22 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
O, pasirodo trise - tai visai neblogai! ))

visas įspėjau, koks bus gyvenimėlis

Kas vienam blogis, kitam gėris. Negali žinoti, gal kažkam būtent tokio reikia.

jei papasakotų ką ji sužinojo, kodėl mano ,kad nieko vertas

Didžiausia tikimybė, kad primeluos. Nes... gal tai ji neįtiko, bet ne, vis tiek sakys, kad pati metė. Ir dar krūvą nebūtų dalykų prikurs.
Bobos visuomet taip.
Nors, jei ji pati neįtinka, suprantama bernas niekuo nesirūpina - nebent laikinai pasibirbinti, kol atsiras tinkamesnė.
Netgi tos, kurioms nepavyko suvilioti - apie berną tokių pasakų prikurs, kad pats nesugalvotum ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai