Tema sukurta: 2007.08.16 21:11
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
2009.11.24 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


21
21
Pradedantysis
darbe.prie kompo.mes net ne pora,nors wisiems taip atrodo.ir patys daznai juokais sawe seima wadinom.bet ruosiuosi pakeisti darba,stowiu,galwoju,reiks juokais mestelt,"kas db bus tawo zmona,kai as iseisiu?" ir tik girdziu uz nugaros-"tai kada uz manes tekesi?"nu ka-stumia,as ir "kada pasipirsi..."tada-"dawai rimtai susirasom","nu dawai "xmmmmm...idomu jau paciai,kas cia gausis is wiso sito....)))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 01:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
blondinuke rašė:

darbe.prie kompo.mes net ne pora,nors wisiems taip atrodo.ir patys daznai juokais sawe seima wadinom.bet ruosiuosi pakeisti darba,stowiu,galwoju,reiks juokais mestelt,"kas db bus tawo zmona,kai as iseisiu?" ir tik girdziu uz nugaros-"tai kada uz manes tekesi?"nu ka-stumia,as ir "kada pasipirsi..."tada-"dawai rimtai susirasom","nu dawai "xmmmmm...idomu jau paciai,kas cia gausis is wiso sito....))) ryt pareiskimus nesam


show must go on :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 01:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zhilas
Zhilas
Pradedantysis
na as ne moteris ir nezinau ko jos labiausiai noretu ir ko tikisi is vyro,. bet va mano istorija,. drauge buvo isvaziavus atostogu., kol jos nebuvo suradau pora draugu su fotoaparatais, nuvaziaves nupirkau ziedeli ir laukiau jos gryztancios,. planas buvo toks, nuvaziuoti kartu prie juros, praleisti grazia diena, o saulei leidziantis pajury atsiklaupti ir paprasyti uz manes teketi, o draugai turejo tai nufotkint. kaip ir visada gywenimas iskrecia visokiausiu sunybiu. ji net neysivaizdavo apie mano ketinimus, likus trim dienom iki numatyto pasipirsimo ji mane paliko....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 01:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
Zhilas rašė:

na as ne moteris ir nezinau ko jos labiausiai noretu ir ko tikisi is vyro,. bet va mano istorija,. drauge buvo isvaziavus atostogu., kol jos nebuvo suradau pora draugu su fotoaparatais, nuvaziaves nupirkau ziedeli ir laukiau jos gryztancios,. planas buvo toks, nuvaziuoti kartu prie juros, praleisti grazia diena, o saulei leidziantis pajury atsiklaupti ir paprasyti uz manes teketi, o draugai turejo tai nufotkint. kaip ir visada gywenimas iskrecia visokiausiu sunybiu. ji net neysivaizdavo apie mano ketinimus, likus trim dienom iki numatyto pasipirsimo ji mane paliko....


na ir liudna istorija...
ji taip ir nesuzinojo apie tavo ketinimus ?:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 01:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zhilas
Zhilas
Pradedantysis
manga rašė:

Zhilas rašė:



na as ne moteris ir nezinau ko jos labiausiai noretu ir ko tikisi is vyro,. bet va mano istorija,. drauge buvo isvaziavus atostogu., kol jos nebuvo suradau pora draugu su fotoaparatais, nuvaziaves nupirkau ziedeli ir laukiau jos gryztancios,. planas buvo toks, nuvaziuoti kartu prie juros, praleisti grazia diena, o saulei leidziantis pajury atsiklaupti ir paprasyti uz manes teketi, o draugai turejo tai nufotkint. kaip ir visada gywenimas iskrecia visokiausiu sunybiu. ji net neysivaizdavo apie mano ketinimus, likus trim dienom iki numatyto pasipirsimo ji mane paliko....




na ir liudna istorija...

ji taip ir nesuzinojo apie tavo ketinimus ?:)


suzinojo, pasakiau jai atvaziaves pasiimti paskutiniu savo daiktu... ji tik pasisaipe is manes... nenoriu apie tai diskutuot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 01:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
Zhilas rašė:

nenoriu apie tai diskutuot.


no problem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.03 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienybė
Vienybė
Pažengęs
242 rašė:

Man tai nepasipiršo, mūsų ne tokios tradicijos, kad reikėtų pirštis. Kartą ėjom į universitetą ir kalbėjom, kad vis tiek mes planuojam praleisti visą gyvenimą kartu, kaip šeima, tai gal galim oficialiai tą šeimą užregistruoti. Paklausėm vienas kito, kada, ir nusprendėm, kad galima kad ir dabar. Bet tik po kelių mėnesių įvyko mūsų vestuvės, nes mano vyras vis neišdrįso prisipažinti tėvams, kad tuokiasi, kad neprisikabintų


ir kodėl gi? nejaugi nepatikai kad negalėjo to pasakyti tėvams...
hm.. kažkaip keista....
jeigu neišdrįso pasakyti kad tave vesti nori,tai žinai gyvenime bus dar ir ne tokių
"kliūčių" ką tada darys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.03 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienybė
Vienybė
Pažengęs
Zhilas rašė:

manga rašė:



Zhilas rašė:







na as ne moteris ir nezinau ko jos labiausiai noretu ir ko tikisi is vyro,. bet va mano istorija,. drauge buvo isvaziavus atostogu., kol jos nebuvo suradau pora draugu su fotoaparatais, nuvaziaves nupirkau ziedeli ir laukiau jos gryztancios,. planas buvo toks, nuvaziuoti kartu prie juros, praleisti grazia diena, o saulei leidziantis pajury atsiklaupti ir paprasyti uz manes teketi, o draugai turejo tai nufotkint. kaip ir visada gywenimas iskrecia visokiausiu sunybiu. ji net neysivaizdavo apie mano ketinimus, likus trim dienom iki numatyto pasipirsimo ji mane paliko....








na ir liudna istorija...



ji taip ir nesuzinojo apie tavo ketinimus ?:)




suzinojo, pasakiau jai atvaziaves pasiimti paskutiniu savo daiktu... ji tik pasisaipe is manes... nenoriu apie tai diskutuot.


na žinai jeigu paliko,vadinasi nemylėjo,.arba kažkas buvo negerai,nes visigi jeigu tau atsiranda tokių minčių kaip pirštis vadinas turi būti tikria labai stiprus ryšys taro jūsų,vadinasi tokį jautei tik tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.18 04:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
ZavingaM rašė:

man tai pirsosi viena karta, taciau vestuviu nebuvo... a, pasipirso, kaune stoty, matant daugybei zmoniu, nes vasara buvo...tiesiog paeme ir pasake,"buk mano zmona" , uzmove ziedeli, ir ne nelauke mano atsakymo...aciu dievui, nes prie tiek zmoniu pasakyt "ne" nebuciau drisus...o po 6men mes issiskyrem, taip pat aciu dievui

dabar as noreciau, kad mano draugas pasipirstu mums esant tik dviese labai ramioj vietoj, gal parke kokiam ar siaip gamtoj...paimtu, mane uz ranku, ziuretu i akis ir tartu: "Silvija, buk mano zmona", as atsakyciau...ech, o po to visas savaitgalis koks dviese ten pat, gamtoj vieni...toli nuo visu rupesciu...

niu, pasvajot galima...


svarbu tusas normalus buvo :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.18 04:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
sexo metu persirengimo budelej:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.18 05:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
21 rašė:

darbe.prie kompo.mes net ne pora,nors wisiems taip atrodo.ir patys daznai juokais sawe seima wadinom.bet ruosiuosi pakeisti darba,stowiu,galwoju,reiks juokais mestelt,"kas db bus tawo zmona,kai as iseisiu?" ir tik girdziu uz nugaros-"tai kada uz manes tekesi?"nu ka-stumia,as ir "kada pasipirsi..."tada-"dawai rimtai susirasom","nu dawai "xmmmmm...idomu jau paciai,kas cia gausis is wiso sito....)))


`?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.15 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ArtimaTolima
ArtimaTolima
Naujokas
Maniškis pasinaudojo Pasipiršimo Planuotojų paslaugomis ir padarė fantastišką staigmeną
Nežinau ar įdomu ir ar dar gyvas šitas forumas, bet vyrukams rekomenduoju tą puslapį - www.pasipirsimai.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.16 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenimasgražus
gyvenimasgražus
Naujokas
Labas,
prašau užpildykite anketą apie santykius:
http://apklausa.lt/f/psichologinio-kapitalo-darbo-seimos-balanso-ir-geroves-sasajos-6jrgmfn/answers/new.fullpage
Būčiau labai dėkinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai