Tema sukurta: 2009.09.15 20:24
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.09.15 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
Nezinau kaip reikia praskaidrinti savo nuotaika, nes siuo metu kazkodel jos nelabai yra, gal rudenine depresija kamuoja ar kazkas panasaus, nes seniau taip nebuvo.. o gal kazko truksta, labai norisi kazka pakeist, kad nuotaika atsirastu, nes ir studijos visai neidomios bei darbas nebetraukia.. plius per daznai tenka namie sedet, po visu darbu, gal tai jau slegia.. gal galit ka patart? o jums taip nebuna? jei yra kaip susitvarkot su tuo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Darbas, darbas ir dar kartą darbas (ei, kažką man tai primena ). Ir visos rudeninės depresijos išgaruos kaip dūmas, kai nespėsi suktis ir neteks namie sėdėti sunėrus rankas Arba susirask šiaip įdomų užsiėmimą- lankyk šokių kursus, dailę, sporto klubą, irgi labai padeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Eik prie PC palošt iškart pakils nuotaika, vėliau išvis smagiau bus, nei draugų nereikės nei studijos rūpės

O jei rimtai, susirask veiklos kuri tau keltų džiaugsmą. Net nežinau ką patart nes dar neteko patirt rodeninės ar pavasarinės depresijos, bet manau tas variantas tinkamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
Mylimuke, na, kad nelabai tokiems variantams yra laiko, nes dazniausiai diena i paskaitas, o vakare i darba tenka eit ir plius viskas kainuoja, o siaip pinigu siuo metu nlb daug pas mane bet kazkaip norisi kazka daryt, nes jau ziauriai atsibodo taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

Eik prie PC palošt iškart pakils nuotaika, vėliau išvis smagiau bus, nei draugų nereikės nei studijos rūpės

O jei rimtai, susirask veiklos kuri tau keltų džiaugsmą. Net nežinau ką patart nes dar neteko patirt rodeninės ar pavasarinės depresijos, bet manau tas variantas tinkamas


Jeigu istikruju tai nebegaliu nei matyt to pc, labai jis jau atsibodo nes daznai prie jo tenka sedet, kai i darba nereikia, bet kita ryta anksti keltis reikia.. na man irgi kazkaip pirma karta taip nera nuotaikos, o kaip ja pakelt ieskau ivairiu budu, bet..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
laimespaukste rašė:

Mylimuke, na, kad nelabai tokiems variantams yra laiko, nes dazniausiai diena i paskaitas, o vakare i darba tenka eit ir plius viskas kainuoja, o siaip pinigu siuo metu nlb daug pas mane bet kazkaip norisi kazka daryt, nes jau ziauriai atsibodo taip


Tai ir daryk kažką jeigu norisi, o ne verk čia, nes mums tavo problemos neįdomios mes tik patart gudrūs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
as problemu ir neturiu,tik siaip geros nuotaikos truksta..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
laimespaukste rašė:

as problemu ir neturiu,tik siaip geros nuotaikos truksta..


Bloga nuotaika tai čia jau šiokia tokia problema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amberrr
amberrr
Pažengęs
padaryk ka nors spontanisko. Gal kokios senos geros drauges ilgai nematei- paskambink, susitik su ja. Nuvaziuok prie juros- daug nekainuoja, gal net geriau i smiltyne, kelte vejas prapus mintis, o jau rudeniop maziausiai valanda pabusi anoj pusej
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

laimespaukste rašė:

as problemu ir neturiu,tik siaip geros nuotaikos truksta..


Bloga nuotaika tai čia jau šiokia tokia problema


Bet gi nevisi visada būna geros nuotaikos, čia manau logiška
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
amberrr rašė:

padaryk ka nors spontanisko. Gal kokios senos geros drauges ilgai nematei- paskambink, susitik su ja. Nuvaziuok prie juros- daug nekainuoja, gal net geriau i smiltyne, kelte vejas prapus mintis, o jau rudeniop maziausiai valanda pabusi anoj pusej


labai aciu uz patarima, labai geras jis, butinai taip ir padarysiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


šarma
šarma
Naujokas
mano situacija ta pati - studijos ir darbas vakarais.... nusibodo baisiausiai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ashachera
ashachera
Meistras
Reik kažkaip suktis Aš pvz turiu daug veiklos, tai man ir tas ruduo gražus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
na man irgi taip pat , tik lb noriu, kad taip nebebutu.. aisku kazko atsisakyt nenoreciau, bet kazkuo savo gyvenima papildyt labai reiketu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Manau, kad šiaip sau pati bloga nuotaika neatsiranda, ypač tokia, kuri jau erzina ir verčia prašyt patarimų čia. tiesiog siūlau pagalvot, kodėl tos nuotaikos nėra, gal draugų trūksta, gal pramogų, gal meilės ir pan. Manau, kai suprasi ko iš tikrųjų reikia, kad pasijustum laimingesnė, bus daug lengviau tą trūkumą ištaisyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
laimespaukste rašė:

as problemu ir neturiu,tik siaip geros nuotaikos truksta..


Cia dazniau lankykis, ir bus ta tavo nuotaika pazadu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
Rudaakė rašė:

Manau, kad šiaip sau pati bloga nuotaika neatsiranda, ypač tokia, kuri jau erzina ir verčia prašyt patarimų čia. tiesiog siūlau pagalvot, kodėl tos nuotaikos nėra, gal draugų trūksta, gal pramogų, gal meilės ir pan. Manau, kai suprasi ko iš tikrųjų reikia, kad pasijustum laimingesnė, bus daug lengviau tą trūkumą ištaisyti.


Va taip, tu labai puikiai pasakei ir net pataikei i dešimtuką.. šiaip žinau, kodėl nuotaikos nėra, tu puikiai tai išvardinai, bet ne viską taip lengva pakeisti, kas ir yra blogiausia.. Taip man šiuo metu lb trūksta meilės, bet kaip aš tą galiu pakeisti? taip pat ir pramogu trūkumas, nes pinigai tai apribojo truputi, bei draugų trūksta, nes čia ne vietinė esu ir pan..bet kaip tai ištaisyti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
laimespaukste rašė:


Va taip, tu labai puikiai pasakei ir net pataikei i dešimtuką.. šiaip žinau, kodėl nuotaikos nėra, tu puikiai tai išvardinai, bet ne viską taip lengva pakeisti, kas ir yra blogiausia.. Taip man šiuo metu lb trūksta meilės, bet kaip aš tą galiu pakeisti? taip pat ir pramogu trūkumas, nes pinigai tai apribojo truputi, bei draugų trūksta, nes čia ne vietinė esu ir pan..bet kaip tai ištaisyti?



Na čia sunkioji dalis, bet gal galima kažkaip išsisukt. pvz: pabandyti rasti naujų draugų tarp bendradarbių ar bendramokslių, jei neišeina tai bent pasistengt susisiekt su senais draugais, kurie kaip suprantu yra kažkur toli. Kad ir neišeis susimatyt, bet manau ir paprastas pokalbis telefonu praskaidrintų nuotaiką. Šiaip tai iš esmės manau, kad gaunasi toks tarsi užburtas ratas. jei būtų draugų, būtų ir pramogos. O dėl meilės tai sutinku, jog jos trūkumą atitaisyt turbūt sunkiausia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimespaukste
laimespaukste
Pažengęs
Rudaakė rašė:

laimespaukste rašė:

Va taip, tu labai puikiai pasakei ir net pataikei i dešimtuką.. šiaip žinau, kodėl nuotaikos nėra, tu puikiai tai išvardinai, bet ne viską taip lengva pakeisti, kas ir yra blogiausia.. Taip man šiuo metu lb trūksta meilės, bet kaip aš tą galiu pakeisti? taip pat ir pramogu trūkumas, nes pinigai tai apribojo truputi, bei draugų trūksta, nes čia ne vietinė esu ir pan..bet kaip tai ištaisyti?


Na čia sunkioji dalis, bet gal galima kažkaip išsisukt. pvz: pabandyti rasti naujų draugų tarp bendradarbių ar bendramokslių, jei neišeina tai bent pasistengt susisiekt su senais draugais, kurie kaip suprantu yra kažkur toli. Kad ir neišeis susimatyt, bet manau ir paprastas pokalbis telefonu praskaidrintų nuotaiką. Šiaip tai iš esmės manau, kad gaunasi toks tarsi užburtas ratas. jei būtų draugų, būtų ir pramogos. O dėl meilės tai sutinku, jog jos trūkumą atitaisyt turbūt sunkiausia.


na taip, tiek ir su senais draugais susisiekt galima, bet tai bus tik pokalbis, o kazko norėtųsi daugiau, ir susitikt, ir nuvaryt kur.. Taip, dėl meilės tai labai sunku, kažką pakeisti.. o ypač šaltuoju metų laiku, jos labai norisi, o kai negauni, nelabai ir nuotaikos yra..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Steel rašė:
laimespaukste rašė:
as problemu ir neturiu,tik siaip geros nuotaikos truksta..

Cia dazniau lankykis, ir bus ta tavo nuotaika pazadu


Dievaži- idealus patarimas


O tokius patarimus daviau todėl, kad man tai padėjo. Kai mokyklą lankiau, tai dabar akivaizdu, kad pernelyg neturėjau ką veikti, todėl kiekvienas ruduo buvo lydimas "depresijos". Dabar nėra kada galvoti.
Jeigu neturi pinigų, susirask dar vieną darbą, dirbk iki nukritimo, nebus kada nuobodžiaut Arba užsibrėžk tikslą tapt geriausiai besimokančia kurso mergina. Ar dar kažką...
Ir- labai svarbu- pamėk rudenį- jo kvapą, spalvotus lapus, paskutinius šildančius saulės spindulius- tai nerealu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai