Tema sukurta: 2019.02.28 17:18
1 2 Toliau Paskutinis
2019.02.28 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Kostas46
Kostas46
Naujokas
Sveiki,

nors man ir 23 jau, bet dar nesu turejes merginos. Pamaciau, sita foruma siandien ir galvoju parasysiu cia, gal zmones pades :) Draugu neturiu, prie kompo nuo paauglystes sedziu, tad todel taip ir gavosi. Dabar darbe i praktika prieme viena zavia mergina. Ji man labai patinka. Buvau su ja dviejuose pasimatymuose kavineje ir kine ir turiu dvi problemas:
1. Nezinau, ka toliau su ja veikti, ji panasaus uzdaro budo kaip as, namiseda, o pagrindines bendravimo temos hobiai, turetos keliones, skaitytos knygos ir panasiai, isseko. Ka jus veikiate su savo simpatijomis, apie ka bendraujate?
2. Nezinau, kaip jai reiktu pasiulyti bendrauti, kaip vaikinui ir merginai, kaip jai pasiulyti buti mano mergina. Zinau, dar biski ankstoka turbut, bet koks tai turetu buti tekstas? Neturiu ko paklausti. Ir kada tai reiketu daryti, po kiek bendravimo? Parasykit kam negaila, aciu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.28 18:59 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Pažengęs
Per trečią pasimatymą protingai šnekėti nebereiks, arba griūsit į lovą, arba niekada
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 06:30 Nauja žinutė

Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
1.Nueik su ja vel i kokia kavine arba restorana, pasakyk jai kokius komplimentus, aisku ne per daug, o tiesiog kelis kokius. Bendraukit apie ka nors ir tada turi gudrumu pasinaudoti, reikia tapti super moment klijais. Tiesiog nebijok apkabinti jos ir neskubedamas pabandyk pasibuciuoti, o toliau jau kaip iseis, jei iseis pasibuciuoti, reiskia gali tiketis, kad kazkas is tokiu susitikimu peraugs i rimtus santykius. Arba tiesiog pasakyk kaip noretum ja apkabinti, po to gali dar pabandyti prie bucinio pereiti, jei iseis, reiskia jau kazka reiks.
2.Galima pabendrauti ir apie tokias temas kokie buvo pas ja santykiai, kokie buvo pas tave. Galima paklausti ar noretu su tavim kur nukeliauti.
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 10:58 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Pažengęs
Oi, dėl bučkių - tai kad šiuolaikinės panos pirmos lenda Arba tai "gaunasi savaime", net nespėjus pagalvoti. Tačiau jei ji pastebimai traukiasi, per prievartą lįsti nereikia, čia tik filmuose apie kaimiečius taip rodo
Jei pana kukli, o gal abu kuklūs, pirmi susilietimai geriausia rankomis, visai nebūtinai plaštaka, o tiesiog dilbiu, žąstu - lyg netyčia. Jos pačios taip dažnai daro. Kai jau apkabinsi, nelaikyk stipriai, lyg bijotum kad nepabėgtų Jei apkabinus bučiuotis vis tik nepanorės, vis tiek paliesk jos plaukus ir kartu švelniai kaklą - daugeliui tai patinka. Be to, labai vilioja prisilietimas plaukais prie veido ar kaklo, bet čia dažniau panų darbas, nebent ir bernas ilgaplaukis.
Dėl sekso šiek tiek pajuokavau - tačiau galima, jei aukščiau minėtais būdais aiškiai jauti, kad ją jaudini.

Tau nereikia siūlyti draugauti. Jei kviečiama kaskart sutiks, o dar ir atidės kitus reikalus, gali imti manyti, kad esi jai svarbus.
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 13:23 Nauja žinutė

Kostas46
Kostas46
Naujokas
Aciu uz atsakymus. Man kazkaip atrode, kad baxuras turetu pasiulyti draugauti. Kazkaip "apiforminti" santykius, ivardinti garsiai. Kai seks apkabinimai, buciniai ir artimesne draugyste, kaip jinai gales sakyti, kad turi drauga, jei niekada apie tai net nekalbejom... O kaip merginom patiktu, kad viskas klostytusi? Gal kuri nepatinges parasyti.
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 13:54 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Kostas46 rašė:

1. Nezinau, ka toliau su ja veikti, ji panasaus uzdaro budo kaip as, namiseda, o pagrindines bendravimo temos hobiai, turetos keliones, skaitytos knygos ir panasiai, isseko. Ka jus veikiate su savo simpatijomis, apie ka bendraujate?

Suprantama del uzdarumo, bet yra tam tikra sistema. Sakysim as su savaja tiek atsibendravau iki susitikimo realiai, kad jau nebuvo apie ka sneket. Bet cia ne problema.
Pirmiausia bendraujama ne tik apie praeiti, bet ir apie ateiti, juk dar ne 70 metu esat tai turit kazkokiu svajoniu planu ir apie tai galima pasikalbet.
Jus jau susitike buvot. TAI VISKA KEICIA, nes paprasciau.

Nuejot i kavine ir kina ir ka??? Tai viskas?
Spausti mergina prie kazkokiu konkreciu dalyku manau butu labai rizikinga (gali sugriuti santykiai) ar kvaila (gal ji is trecio pasimatymo si visais pasiraso, tai kam ji?)
nzn kur jus esat, bet tikrai yra kas veikti. Nueikit i Kaziuko muge pvz (ar nuvaziuokit jei is netolimo miesto). Pamastykit ka vasara planuojat veikti. Kelionese geriausia viskas vystosi...
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 15:10 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
fxx8 rašė:

oficialiai pora skaitosi tik nuo tos akimirkos, kai ivyksta lytiniai santykiai.

Ne visai taip. Jeii normaliai draugaujama ir atsiranda jausmai, tai jau kiti dalykai kaip ir savaime.

Kisimas to pasimylejimo atrodo visai ne normalus, cia kaip prasyti pasirasyti egzamina, nepatikrinus ziniu
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 17:43 Nauja žinutė

Kostas46
Kostas46
Naujokas
Iki pasimylejimo dar manau toli, klausimu bus veliau
Tai jus siulot, kad samoningai neuzvedineti kalbos apie santykius, kad ji sutinka su manimi draugauti, kaip mergina su vaikinu, kad ne siaip draugai. Kazkaip man tai nerimtai skamba. Buna gi santykiai atviri, svingo, dar visokie, zmones gi apsitaria, kaip as suprantu del santykiu. Tik man idomu kokiais zodziais tai padaryti..
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 18:05 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Normali mergina tave praspirs, jei toks mastymas. Na nebent kokia jau su deganciu klynu

Kostas46 rašė:

Tai jus siulot, kad samoningai neuzvedineti kalbos apie santykius, kad ji sutinka su manimi draugauti, kaip mergina su vaikinu, kad ne siaip draugai. Kazkaip man tai nerimtai skamba. Buna gi santykiai atviri, svingo, dar visokie, zmones gi apsitaria, kaip as suprantu del santykiu. Tik man idomu kokiais zodziais tai padaryti..
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 18:11 Nauja žinutė

Tyla13
Tyla13
Naujokas
O tik forume parašei ar jai jau irgi pasakei, kad ji: tau žavi ir, kad labai patinka
Man atrodo, paprastai bendrauk su ja taip, kaip ir parašei, tiesiog būk savimi. Pasakyk jai tai, ką ir čia parašei, kad: esi uždaro būdo ir, kad kartais pasimeti apie ką bendrauti. Atvirumas visada gerai, leisk jai pažinti tave tokį, koks esi.
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 21:41 Nauja žinutė

Kostas46
Kostas46
Naujokas
Aciu Tyla O kaip tavo santykiuose ar apie juos kalbejote su savo partneriu? Kad pradedat rimciau bendrauti kaip vaikinas ir mergina? Ar viskas kaip man pataria, nieko nesiulant kazkaip tylomis issirutilioti turi?
Cituoti
Atsakyti
2019.03.01 22:19 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Kostas46 rašė:

Aciu Tyla O kaip tavo santykiuose ar apie juos kalbejote su savo partneriu? Kad pradedat rimciau bendrauti kaip vaikinas ir mergina? Ar viskas kaip man pataria, nieko nesiulant kazkaip tylomis issirutilioti turi?

Na gal ne savaime viskas ivyksta, bet tokie dalykai tikrai neaptarinejami, kaip dalykiniame susitikime koks sandoris.
Nera aiskiu ribu. Kai santykiai tampa kitokie, tada galima ir konstatuoti, kad jie tokie tapo, o ne priesingai - sutarti kad butu. Taip neimanoma... su merginomis
Cituoti
Atsakyti
2019.03.02 16:10 Nauja žinutė

Tyla13
Tyla13
Naujokas
¨Tylomis išsirutulioti¨ - niekas neišsirutulioja tylomis, nes kai nėra įvardinami dalykai prasideda interpretacijos, spėliojimai. Man bendraujant patinka, kai vaikinas imasi iniciatyvos, tad pasiūlymas jai draugauti tavo rankose.
O moterys sako, kad chemija, kaip ir draugystė tai tikrai nėra lygu = lytiniai santykiai. Draugystės chemija yra daug daugiau
Cituoti
Atsakyti
2019.03.03 10:02 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Tyla13 rašė:

¨Tylomis išsirutulioti¨ - niekas neišsirutulioja tylomis, nes kai nėra įvardinami dalykai prasideda interpretacijos, spėliojimai. Man bendraujant patinka, kai vaikinas imasi iniciatyvos,

Aisku, kad tau patinka, kai kazkas siulosi, o gali atstumti. Bet, kadangi man tokie dalykai nepatinka, kai atstumia, tai niekada nesisiuliau nei vienai - visos pasisiulydavo pacios, kai atsibosdavo laukti...

Kaip merginos pasako taip? Paprasta - reikia buti tokiu zmogum, kurie patinka merginoms.
Cituoti
Atsakyti
2019.03.04 09:50 Nauja žinutė

Kostas46
Kostas46
Naujokas
O kaip jos pasiulydavo?
Cituoti
Atsakyti
2019.03.04 12:31 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Kostas46 rašė:

O kaip jos pasiulydavo?

Sakysim sugalvojom vaziuot i trumpa turistine prei Moletu. Tai as nuvaziavau i zinoma vieta. Pastaciau palapine, paskui issitraukiau kita - -tipo jai. Ji man sako, kam ta palapine - sakau tau. Tu sako gal durnas jei manai, kad viena miske miegosiu palapinej.

Na miegojom vienoje, bet kaip draugai. Taip ir paturistavom.

Kitos keliones metu nuvaziavom i pietus, ten pasiemem apartamentus. Tai vel miegamasis tipo jai, o as svetainej ant sofos taisausi - ji man - negi kaip suo miegosi ant sofos, ateik i miegamaji vietos uzteks.

Na miegamajam miegojom, bet vel viskas beveik draugiskai, na nieko nebuvo, bet jau po truputi...

Grizom is keliones i tada jau tapom pora. Jokiu ivardijimu, tik po to pasikalbejom.
Cia pavyzdys
Cituoti
Atsakyti
2019.03.04 21:06 Nauja žinutė

Kostas46
Kostas46
Naujokas
Aciu uz info visiems
Cituoti
Atsakyti
2019.03.05 19:30 Nauja žinutė

Red
Red
Moderatorius
Kostas46 rašė:

Kuo paprasčiau, tuo geriau. Ir taip mes žmonės į viską per sudėtingai žiūrime, strategijas kuriame.
Kaip norėtum, kad tau pasiūlytų? Taip ir pats pasielk. Maždaug: tu faina, mums smagu kartu, gal norėtum kažko daugiau?
Cituoti
Atsakyti
2019.03.05 20:20 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Pažengęs
Kiekvienas turi savo nuomonę, bat man atrodo pasakyti "noriu tave laikyti savo drauge" ar panašiai - visiškas nesusipratimas, tuomet reiškia, kad visai nesuvoki kito žmogaus nuotaikų, jausmų ir t.t. Mano galva, tai turi įvykti tiktai savaime. Tu juk pats matai, patinki jai ar ne? Galų gale, jei atlekia vos pakviesta, metus kitus reikalus, tikrai esi jai svarbus, tad kam dar klausti, kas ir taip aišku? Atrodysi lyg netašytas, ne kitaip.

Dėl sekso... Gal ir nepatikėsi, bet panos ir pačios taip mano - jei antrą savaitę nebando jos įsiverst į lovą, reiškia "aš jam nepatinku" ir ko gero toliau neverta gaišti laiko. Tai nebūtinai turi įvykti, bet ji turi žinoti, kad to nori. Sakyti nebūtina, tiesiog leisk suprasti. Tačiau būna ir vyrų, kurie nori pirmiau geriau pažinti, tokiems jos visai gali tiesiai užsiminti, pvz. "niekada nemaniau, kad vyras gali ištverti savaitę" ar dar blogiau "ar tikrai esi sveikas?" Patikinu, kad tokie klausimai kyla visiškai padorioms merginoms, tik gal išsakomi retai.
Cituoti
Atsakyti
2019.03.05 21:51 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
LaisvasPilietis rašė:

Dėl sekso... Gal ir nepatikėsi, bet panos ir pačios taip mano - jei antrą savaitę nebando jos įsiverst į lovą, reiškia "aš jam nepatinku" ir ko gero toliau neverta gaišti laiko. .

Taip masto kokios nusivalkiojusios kuriu dabar dauguma...

Buciau per pirmus tris menesius apie tai uzsimines, tai buciau pasiustas na...

Aisku tos su patirtimi, tai joms mazaii kas vertingo like, joms seksas tai kaip maisto patiekalas - tik malonumas, tai su tokiomis, jeii tinka kitas reikalas.Bet negi su tokia gyvent noresi?
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai