Santrauka: Prasau atsakyti..
Tema sukurta: 2014.11.16 18:21
2014.11.16 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Redexa
Redexa
Pradedantysis
Sveiki, as keleta nusipirkau tokiu dalyku, kuriu man nereikia. Noreciau juos panaikinti. Gal zinote kaip? Ar jau nebegalima panaikinti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.17 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Neįmanoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.06 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
oksiana rašė:

Sveika.toks keistas dalykas, -kad turiu 25 lygi, kuriame galeciau kartu pasistacius mano panele su vakinuku nufotkint kartu, bet to neimanoma padaryt, kadangi nera tokio langelio...... yra tik langelis ''prideti gyvuneli'' ,fotografuojant.... apmaudu, kazkas mano profili negerai. Kaip galeciau pataisyt ta situacija..pasufleruok.busiu dekinga . okswiana.


Senojoje versijoje norite nusifotografuoti su vaikinu? To padaryti neina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.11 06:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oksiana
oksiana
Naujokas
SVEIKI,esu rimtai susirupinusi , del ,ko mano mados mašinoj nėra lenteles sukti rato , arba žaisti nauja žaidimą, jau esu pasiekusi 29 lygi, aktyviai visur dalyvauju, esu klubo''enimal'' prezidente, nesenei po atnaujimimo pastebejau, kad negaliu pasileisti mados mašinos dėl tos priežasties lieka neužbaigta dienos užduotys, nesurinkta simbolinė suma 7000, kurių man taip reikia,,,help, padėkit, kas galite....persikrovus pc ir įjungus, nieko nepasikeitė....sų pagarbą Okswiana.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.11 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
oksiana rašė:

SVEIKI,esu rimtai susirupinusi , del ,ko mano mados mašinoj nėra lenteles sukti rato , arba žaisti nauja žaidimą, jau esu pasiekusi 29 lygi, aktyviai visur dalyvauju, esu klubo''enimal'' prezidente, nesenei po atnaujimimo pastebejau, kad negaliu pasileisti mados mašinos dėl tos priežasties lieka neužbaigta dienos užduotys, nesurinkta simbolinė suma 7000, kurių man taip reikia,,,help, padėkit, kas galite....persikrovus pc ir įjungus, nieko nepasikeitė....sų pagarbą Okswiana.

Prisijungus prie anketos, visus veiksmus atlikti leidžia.

Galite sukti už safyrus arba pradėkite žaidimą iš naujo. Jei to Jums neleidžia, junkitės per kitą naršyklę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai