Tema sukurta: 2011.08.07 15:15
Pirmas Atgal 1 2
2011.08.08 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
Tai ji atrašė, kad nežino, padalavavo jos (ar jo) gyvenime, dabar žinos ji (ar jis), kad niekas nežino, o taip galvos, kad gal visi žino, bet jai (ar jam) nepavyksta normaliai paklausti ar gal dar kazkas, nenori su ja (ar juo) bendrauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.08 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
DDD cirkai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.08 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
erika1732 rašė:

o tas regestruotas pastas nieko nekainuoja?


Taigi daviau nuorodą, kur kainos surašytos. Registruotas laiškas siuntinys kainuoja šiek tiek daugiau negu paprastas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.08 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Čia maždaug atsakyk į vieną klausimą, tai pažeria dar dvidešimt vietoj to, kad nueitų į paštą ir normaliai išsiaiškintų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.10 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio. Registruotas yra brangesnis, tačiau jo ėjimą iki gavėjo galima sekti ir dingus lengviau surasti, taigi patikimiau. Be to, paprastasis siuntinys kartais kur nors užtrunka, todėl gali ateit ir po savaitės ar dar vėliau (teko susidurt, kai siunčiau). Korespondencija skaitos iki 5 kg, paskui eina kitos siuntinių kainos, bet jos nėra didelės (pvz. 10 kg apie 15 lt). Maloni pametėjo gerą nuorodą su kainom. Už pakuotę dar teks primokėti litą kitą, bet galima ir pačiam supakuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.10 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DirtyDancer
DirtyDancer
Pradedantysis
Šiaip tiesiog nueini į paštą su visom dėžėm ir jei esi visiškai žalias, paštininkė viską paaiškins. Tiesiog nereikia bijoti klausti, kas neaišku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.12 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lora41
Lora41
Naujokas
Visai žaliam į paštą tikrai nesiūlyčiau eiti. Kažkada atėjau su keliais siuntiniais nežinodama kur ką rašyti, nežinodama kainų ir kaip supakuoti, o už manęs eilutė dar stovėjo. Tai tiek paštininkė susiraukusi stovėjo, tiek kiti klientai nepatenkinti buvo. Tik ir jauti kaip žvilgsniai tave svilina, oj kaip nepatinka ta atmosfera pašte. Nuo to laiko dažniausiai kreipiuosi į kokią tarnybą, kad kurjeris paimtų viską iš namų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.20 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galvosukis7
Galvosukis7
Naujokas
Aš nesenai domėjausi siuntinių siuntimu i lenkija ir pašte, kadangi nebuvo žmonių padėjo man užpildyti ir patarė kaip tinkamai supakuoti siuntini. Aš manau kad čia priklauso nuo to ant kokių darbuotojų pataikai ir ar tuomet jie turi pakanamai laiko tau padeti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miglanaktyje
Miglanaktyje
Naujokas
Atsakinėjate į klausimus gaunate taškus ir taip galite iškeisti į prizus, o prizų yra įvairiausių ir maisto ir kavinių ir kino bilietų. Aš jau pasiėmiau kavos. Beje taškai atsakius į klausimą iškart atsiranda ir galima juos iškeisti. Verta išmėginti. O taškai greitai renkasi. Aš per kelias dienas surinkau 200 taškų.  https://aimera.io/invite/htsx
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.20 08:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomykazzz
tomykazzz
Naujokas
Nelabai ir man paštas patinka jei reikia kad nuo namų siuntą paimtų ir pristatymas nevėluotų kreipiuosi pas privačius visada. Gal kiek brangiau bet patogumas neįkainojamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.08.27 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
pirmiausia tai labai gerai supakuokit siuntą, naudokit tvarkingas pakavimo dėžutes, viduje tarpus priberkite specialių granulių.. visko rasit ko reikia dezutespakavimui.lt. kuo geriau supakuota, tuo didesnė tikimybė, kad žmogus prekę gaus tvarkingą. na ir tada jau užreginat siuntą, nešat į paštą ir tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai