Tema sukurta: 2009.11.22 16:47
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
2014.04.18 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
as nieko neusipuoliau manes galit nekaltinti as patariau , kaip susirgti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.17 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merilas108
merilas108
Naujokas
labukas jei nori efektyviai susirgti nusipirk Deze ledu efektyviausias ne grietininiu vaisinai jie saltesni pasimk taburete uzsidek maudimuka ir sedek balkone tol kol suvalgysi visa deze ar ben puse jos kai pas mus mokykloj reikejo ismokti viena siaubingai ilga ir sunku eilerasti nusipirkau 10 porciju ledu prie -20 c atsidares balkona juos suvalgiau ir valio kita diena nebepaejau ir gavau savaite atostogu dar vienas budas prisipilk vonia karsto vandens ir guledama valgyk ledus as tai apsirges buvau kapitaliai cia buvo sese patarimas tipo jai taip patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.17 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merilas108
merilas108
Naujokas
Nieko jus nesuprantat kartais apsimoka susirgti laiku kad isvengti dydeliu Problemu as visada pasiruoses turiu efektyviu vaistu ir kada reikia galiu per kelias dienas pasveikti bet kai reikia darbe uz 2 dyrbti kelias dienas ir per tai jei nesusidorosi gali islekt is darbo tai apsimoka jau geriau surigti negu darba prarasti beto jei kas nezino jie norit greitai numesti temperatura yra 100% isbandytas arjuvedinis metodas bent jau man visada suveikia egles sakute apvynuoti apie desine ranka su eleastiniu byntu ir desine koja diena o nakti ant kaires rankos ir kojos tokiu budu man nukrisdavo temperatura per 2-3h labai efektyvi priemone pries virusus ir dar negana to nemokama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.17 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Temperatūrą vaistai numuša gerokai greičiau nei eglės šakelės ))

O susirgti didesnė tikimybė apturėjus kontaktą su sergančiais, o ne balkone su ledais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.18 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
ne nu kas ta sveikata... pfff
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.22 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lilianna
Lilianna
Meistras

Jei turi gerą mamytę, paprašyk kad leistų į mokyklą tiesiog neit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.16 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vikcee
vikcee
Naujokas
Kaip galima susirkti padekit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.16 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


40dd
40dd
Pradedantysis
Mažai miego, prasta mityba, stresas ir mažas fizinis aktyvumas. Kaip ir daug kur gyvenime: nori rezultato - reikės ties tuo padirbėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.27 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justina12
Justina12
Naujokas
Aš pvz. Susirgti noriu nes tada tėvai tau rodo didesni dėmesi ,o ne ryte- labas rytas, vakare - labanakt. Vaikams trūksta dėmesio. Darykit išvadas ,Tėveliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.19 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vbn
Vbn
Naujokas
as ir noriu susirgti kas cia blogo susergi ir pasveiksti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.19 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vbn
Vbn
Naujokas
nu blyn jei jus nenorit nereiskia kad ir turi nenoret
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.24 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miriam224
Miriam224
Naujokas
Jau geriau pasimuliuoti, nenueiti į mokyklą su padirbtais raštais, negu specialiai sargdinti save :/ . Nu, nori sirgt tai nori, bet kai prisidirbs galės kiti padėkot už pagalbą uždarant klasę DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.24 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Kazkaip pradejes lankyti mokykla dar sugebedavau susirgti , bet paskui kai paskiepijo nuo visu ligu pagal daktare tai kad ir kiek stengtumiais neidavo tekdavo pameluoti kad kokiai senutei padejai pareiti i namus ar tvarkiai juos namus kai noredavai neiti i mokykla todel negalejai ateiti i mokykla aisku pabardavo , bet uz gera darba nebausdavo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.14 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zmogutis6
Zmogutis6
Naujokas
Aš tai buvau išbandę unikaliuas būdus ir man niekas nepadėjo. Pvz. buvau nuejas balandzio pradzioj i Vilnele issimaudyt. Nu aisku ne ilgai, tik kelis kartus panėriau , nes ilgiau pabūt per salta butu. Pradzioj tai galvojau sirdis sustos, bet paskui padrebejau ir viskas nurimo. Kelis kartus nusiciaudejau ir viskas. Ir kita diena i mokykla ejau ir 3 gavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.14 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zmogutis6
Zmogutis6
Naujokas
Aš tai buvau išbandę unikaliuas būdus ir man niekas nepadėjo. Pvz. buvau nuejas balandzio pradzioj i Vilnele issimaudyt. Nu aisku ne ilgai, tik kelis kartus panėriau , nes ilgiau pabūt per salta butu. Pradzioj tai galvojau sirdis sustos, bet paskui padrebejau ir viskas nurimo. Kelis kartus nusiciaudejau ir viskas. Ir kita diena i mokykla ejau ir 3 gavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.14 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zmogutis6
Zmogutis6
Naujokas
Aš tai buvau išbandę unikaliuas būdus ir man niekas nepadėjo. Pvz. buvau nuejas balandzio pradzioj i Vilnele issimaudyt. Nu aisku ne ilgai, tik kelis kartus panėriau , nes ilgiau pabūt per salta butu. Pradzioj tai galvojau sirdis sustos, bet paskui padrebejau ir viskas nurimo. Kelis kartus nusiciaudejau ir viskas. Ir kita diena i mokykla ejau ir 3 gavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai