Santrauka: Kaip sumazinti nuotrauku dydi
Tema sukurta: 2012.04.05 16:34
2012.04.05 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arturomeile
Arturomeile
Naujokas
Papasakokit, prasau, kaip reikia sumazinti nuotrauku dydi? Tarkime pas mane yra vos ne 5 MB, o reikia daugiausia 4Mb. Aciukas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.05 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Arturomeile rašė:
Papasakokit, prasau, kaip reikia sumazinti nuotrauku dydi? Tarkime pas mane yra vos ne 5 MB, o reikia daugiausia 4Mb. Aciukas.

Reikia keisti arba pačios nuotraukos dydį pikseliais, arba didinti suspaudimo laipsnį (jei kalbame apie JPG formatą. Pastaruoju atveju nukenčia kokybė, tačiau tarkim jei suspaudimo laipsnis šiek tiek padidės, tai akim pastebimų pablogėjimų neturi būti. O jei fotoaparatas išsaugo JPG su minimaliu suspaudimu (reikšmė 100 arba 98), tai iki 90 galima drąsiai mažint.
Aš tokias procedūras atlieku su Faststone Image Viewer.

Dar gali pabandyti pasinaudoti File Minimizer programa - ana irgi įsigudrina pamažinti kažkiek, be matomų pakenkimų vaizdui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.05 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Naudojant paprasčiausiais win įrankiais - atidarai su Ms picture and photo viewer (ar panašiai vadinasi), taip pat tą patį galima ir su Ms office2010.
Tada pasirenki "Edit pictures" -> "Resize" -> pasirenki norimą dydį. Jei tingi instaliuotis kažką papildomai ir tereikia tik poros foto dydį pakeisti - pats tas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.06 02:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Jeigu turint tą naują ofisą, tai taip. Jeigu ne - Paintu irgi panašiai galima tvarkytis. Jeigu Linuksas - Pinta. O man asmeniškai labiausiai patinka mažas, greitas ir patogus IrfanView, žinoma, su pluginų komplektu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.06 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
MortaDeLa rašė:
Jeigu turint tą naują ofisą, tai taip. Jeigu ne - Paintu irgi panašiai galima tvarkytis. Jeigu Linuksas - Pinta. O man asmeniškai labiausiai patinka mažas, greitas ir patogus IrfanView, žinoma, su pluginų komplektu.

Pabandyk tą mano minėtą Faststone image viewer. Irgi lengvas ir greitas, o dar turint omenyje, kad jis turi visai nekuklias redagavimo, koregavimo funkcijas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.06 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elte
elte
Naujokas
Man tai geriausia IrfanView irgi. Spaudi Image-->Resize/Resample. O tada jau manau aišku, ką daryt, jei su anglų kalba nesipyksti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.07 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Techno rašė:Aš tokias procedūras atlieku su Faststone Image Viewer.


Pabandžiau, neblogas. Beveik normalus redaktorius. Gerai tai, kad greitas ir turi nemažai gatavų kaukių, nereik nuobodžiai "varažinti" su kokiu gremėzdu Fotožopu ar Gimpu. Blogai, kad nepatogu užrašinėti tekstą tiksliai norimoje vietoje ir pernešti pažymėtus gabalus į kitą vietą arba ką nors paretušuoti Beje, ir Irfan Vieweris to nedaro patogiai, tas pats velnias gaunasi - tenka kurti Gimpą ir su juo kankintis.
Thanks!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.07 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
radau programėlę "free picture resize starter" , visai nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.07 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
MortaDeLa rašė:
Techno rašė:Aš tokias procedūras atlieku su Faststone Image Viewer.

Pabandžiau, neblogas. Beveik normalus redaktorius. Gerai tai, kad greitas ir turi nemažai gatavų kaukių, nereik nuobodžiai "varažinti" su kokiu gremėzdu Fotožopu ar Gimpu. Blogai, kad nepatogu užrašinėti tekstą tiksliai norimoje vietoje ir pernešti pažymėtus gabalus į kitą vietą arba ką nors paretušuoti Beje, ir Irfan Vieweris to nedaro patogiai, tas pats velnias gaunasi - tenka kurti Gimpą ir su juo kankintis.
Thanks!

Kai pritrūksta to viewer'io galimybių, pasinaudoju Paint.NET programėle (reikalauja, kad būtų MS .Net Framework'as sudėtas, bet jį taip ar taip patartina susidėt, nes nemažai programų jo reikalauja. Pas Win7 jau kažkuri versija būna iš karto).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.09 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Techno rašė:Kai pritrūksta to viewer'io galimybių, pasinaudoju Paint.NET programėle


Žinau tą, kažkada turėjau, bet dabar nebenaudoju. Rimtesniais atvejais sueina Gimp'as arba Ink'as iš nemokamų, o kai kada laužtas fotošopas (portable), kai anie netinka dėl ko nors. Bet tai būna ypač retai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Kas galėtų pagelbėti ? Reikia nuotraukai pakeisti foną. Pats tuo neužsiimu, ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.02 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kath
Kath
Naujokas
Aš nuotraukas padidinu arba pamažinu su PhotoScaler...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.27 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egidijus313
egidijus313
Naujokas
Kath rašė:

Aš nuotraukas padidinu arba pamažinu su PhotoScaler...


Picasa 3,spaudi eksportuoti ir susimazini kiek nori pikseliu,vos 5 sekundes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.08.12 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


retouph
retouph
Naujokas
Kaip visada, mane vis dar įkvepia diskusijos. Norėčiau tiesiogiai susisiekti su „Photoshop". Noriu su juo eksperimentuoti, atrasti naujų funkcijų, redaguoti nuotraukas ir ką nors sukurti. Noriu pasidalinti informacija apie failo dydį be kokybės kompromisų. Esu tikras, kad tai bus įdomu.

Patarimai, įrankiai ir kaip sumažinti vaizdo failo dydį neprarandant kokybės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.11 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
retouph rašė: Norėčiau tiesiogiai susisiekti su „Photoshop".


O tai kas neleidžia? Išdidumas ar nemokėjimas kalbos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.14 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Neįmanoma idėja. Programa jūsų niekaip nesupras. Gal bandyti rašyti į Adobe kompaniją?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai