Santrauka: Pasitikejimas savim
Tema sukurta: 2016.06.21 20:18
2016.06.21 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Everest1
Everest1
Naujokas
Kaip ieskote darbo ? Kur ?

Ar kurete planus ?

Mano pagrindine problema yra galvojimas daug galvoju bet nieko nedarau , kaip jus pradedat judet i prieki ?
dekui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rutma
rutma
Naujokas
cv online arba ldb lt žiūriu skelbimus. Į tuos, kurie man tinka ir aš jiem tinku siunčiu cv. Nors tokiu būdu man dar niekas nepaskambino dažniausiai kad per kokias nors karjeros muges ateinu prie dominančio stendo ir prašau priimt į savanorišką praktiką su galimybe įsidarbint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Visu pirma kokia specialybe? Jei neapsisprendes issilaikai CE kategorija ir soki ant furos.Bus laiko pamastymams ka nori veikt,ir litai neblogi.Issidarbint nera sunku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.22 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Apsiklausineji pazystamu , draugu , gal zino kur koki gera darba ir tada jei tinka prasaisi kad padetu isidarbinti arba eini i kokia darbo birza ir gauni kokias gatves sluoti ar panasiai , o su tais cv visi praso tik niekas ju neskaito .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.23 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
arnie rašė:
su tais cv visi praso tik niekas ju neskaito .


CV skaito dar ir kaip, ypac jei geresniam darbui. Jei nori gatves sluot tai zinoma nereikia jokiu tokiu, bet zmoniskam darbui butinai reikia pasirasyti CV, motyvacini laiska ir i interviu einant bent minimaliai pasidometi kompanija.

As visus turetus darbus susiradau internetu CV siuntinedama, taip pat nesiojau juos i aplinkines firmas kurios plius minus atitiko mano issilavinima, darbo birzoj skelbimu ieskojau ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.24 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Everest1 rašė:

Kaip ieskote darbo ? Kur ?

Ar kurete planus ?

Mano pagrindine problema yra galvojimas daug galvoju bet nieko nedarau , kaip jus pradedat judet i prieki ?

dekui.


jeigu kalba moki, tai uzsienyje susirast darba ne problema. Aisku dabar ten pas tave Airijoje jau ne taip palankiai ziures i imigrantus po Brexit ir gali buti kad naujai atvykusius stengsis ispirdolinti. paprasciausia ikelti CV i zinomesni portala ir laukti skambucio. bet gali buti jau per velu, nes neaisku kaip tave po BrExit traktuos, ar kad atvykai iki referendumo, ar po. nes anglai referendume pasisake uz rasizma ir nebenori isileisti imigrantu. sakau, zmones ir visuomene negali pabegti nuo savo prado man jau Lietuvoje sapnuojasi kosmarai (nors beveik niekad nesapnuoju) nuo tu imigrantu nenorinciu kalbeti lietuviskai, nors ju tera keli procentai, o ka jau kalbeti apie anglus
anglu valdzia tikejosi, kad vis blogiau gyvenancia populiacija tiesiog pakeis imigrantais, bet tas matosi nepatiko visuomenei ir ivyko BrExit. nors kad to nebutu, anglu valdzia mokejo geras soc. pasalpas skurdziausiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.24 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
fxx3 rašė:
jeigu kalba moki, tai uzsienyje susirast darba ne problema. Aisku dabar ten pas tave Airijoje jau ne taip palankiai ziures i imigrantus po Brexit ir gali buti kad naujai atvykusius stengsis ispirdolinti. paprasciausia ikelti CV i zinomesni portala ir laukti skambucio. bet gali buti jau per velu, nes neaisku kaip tave po BrExit traktuos, ar kad atvykai iki referendumo, ar po. nes anglai referendume pasisake uz rasizma ir nebenori isileisti imigrantu. sakau, zmones ir visuomene negali pabegti nuo savo prado man jau Lietuvoje sapnuojasi kosmarai (nors beveik niekad nesapnuoju) nuo tu imigrantu nenorinciu kalbeti lietuviskai, nors ju tera keli procentai, o ka jau kalbeti apie anglus

anglu valdzia tikejosi, kad vis blogiau gyvenancia populiacija tiesiog pakeis imigrantais, bet tas matosi nepatiko visuomenei ir ivyko BrExit. nors kad to nebutu, anglu valdzia mokejo geras soc. pasalpas skurdziausiems.


Anglai nenori imigrantu is R. Europos ir A. Merkel nesugebejimo suvaldyti migrantu bei juos diktato . Jei ES nesugrius visgi D. Britanija bus pralosusi Vokietija padariusi kaikuriu nuolaidu isivyraus ES kas britams daugiausia nepatiko ir D.Britanijai nepavyks islaikyti jegu pusiausvyros is vienos puses Vokietija is kitos Prancuzai su D. Britanija pries ja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai