Tema sukurta: 2009.04.17 07:12
1 2 Toliau Paskutinis
2009.04.17 07:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigita
Sigita
Pradedantysis
Mieli , forumieciai, arteja Motinos diena . Pasidalinkime mintimis, kaip mes ruosiames jas pasveikinti, o kartu ir pasvajokime, kad jei leistu mums galimybes, tai kokia noretumeme joms pateikti staigmena. Nes tikriausiai visu mamos turi kazkokia tai neigyvendinama svajone, kuria galetumete ispildyti tik , lyg burtu lazdele mostelejus.Tai tokia tema ir man atrodo , kad visiems bus idomu pasidalinti savo mintimis, o kartu ir pasvajoti, nes mama mes juk turime tik viena ir kokia ji bebutu, gera ar bloga , bet vistiek ji musu mama ir nieko cia nepakeisi. O taip pat visas musu forumo mamas noreciau pasveikinti su artejancia Motinos diena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 08:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
As taip pat prisidedu prie sveikinimu ir kuo nuosirdziausiai sveikinu JUS,visas forumo MAMYTES.



O buvo saulės,vėjo-buvo visko,
Svajonių laivas blaškės audrose.
Ne kartą ašara žvaigžde sutvisko,
Ne kartą džiaugsmas degė akyse.
Praskriejo metai, kaip viesulu praėjo.
O tu likai švelni, likai rami,
Nes tu skausmus ir negandas mokėjai
Paverst šypsniu, praskaidrint viltim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Planuoju dovanot savo siuvineta kompozicija, jau beveik ipusejau, tikiuos, spesiu viska padaryt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 09:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eurokatyte
Eurokatyte
Pažengęs
Visu pirma aciu uz sveikinimus

o visu antra... si karta, tai bus tik gelytes, ar kokis sokoladas dar ar saldainiu deze... o jei galeciau padovanociau mamai kelione i JAV, ten gyvena keletas giminaiciu, kuriuos ji noretu susitikti, mamos dede ir jo zmona neseniai mire, tada ju aplankyti jau negalesim... bet liko kiti, su kuriais bendraujam internetu laiskais, bet dar nebuvom susitike...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Li0cikas
Li0cikas
Naujokas
Mano mama uzsieni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baal
Baal
Pažengęs
Pas mane bus taip - pati man paskambins pasakys : nieko nenori pasakyt , atsakysiu - ne . Padėsim telefonus .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Upė
Upė
Didmeistris
Na kadangi esu pati mama,tai žinau,kad niekas labiau nedžiugina,kaip vaiko būvimas šalia,paprasti,bet šilti žodžiai,bučiniai,na kažkoks mažas rankdarbis,gėlės...tiesa vienais metais mamai padovanojom mažą triptiką iš mano ir dviejų sesių nuotraukų,na nuotraukose mus ant rankų laiko mama,labai linksma dovanėlė gavosi,atrodo leliukas kaip ir tas pats o mamą vis kitokia(na čia apie šukuosenų ir drabužių madas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Upė
Upė
Didmeistris
Baal rašė:

Pas mane bus taip - pati man paskambins pasakys : nieko nenori pasakyt , atsakysiu - ne . Padėsim telefonus .


LIŪDNA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
O ko liudet? Bent jau telefonu saskaitos nebus beprotiskai dideles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Iš tiesų nesinori,kad ta diena būtų banali.. Tačiau aš dažnai sakau savo mamai,ką ji man reiškia,tikrai ne vieną kartą metuose padovanoju gėlių ar tiesiog nuoširdžiai padėkoju už jos begalinę kantrybę mano atžvilgiu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Upė
Upė
Didmeistris
Fainutis rašė:

O ko liudet? Bent jau telefonu saskaitos nebus beprotiskai dideles.


nu tu ir žiaurus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Upė
Upė
Didmeistris
PerfectLie rašė:

Iš tiesų nesinori,kad ta diena būtų banali.. Tačiau aš dažnai sakau savo mamai,ką ji man reiškia,tikrai ne vieną kartą metuose padovanoju gėlių ar tiesiog nuoširdžiai padėkoju už jos begalinę kantrybę mano atžvilgiu..


o tu manai mamai labai reikia tavo brangių dovanų,išlaidavimo,manau tikrai ne...ar ką nors dabar gali nustebinti įmantria dovana,būtų nelengva,man atrodo šią dieną nereikia persistengt,juk kai iš darželio grįždavom su gražia atvirute mamai- ji būdavo be galo laiminga ir bent jau mano mama visas jas albume išsaugojus,kad ir kokios keverzonės ten nupieštos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Upė rašė:

PerfectLie rašė:



Iš tiesų nesinori,kad ta diena būtų banali.. Tačiau aš dažnai sakau savo mamai,ką ji man reiškia,tikrai ne vieną kartą metuose padovanoju gėlių ar tiesiog nuoširdžiai padėkoju už jos begalinę kantrybę mano atžvilgiu..




o tu manai mamai labai reikia tavo brangių dovanų,išlaidavimo,manau tikrai ne...ar ką nors dabar gali nustebinti įmantria dovana,būtų nelengva,man atrodo šią dieną nereikia persistengt,juk kai iš darželio grįždavom su gražia atvirute mamai- ji būdavo be galo laiminga ir bent jau mano mama visas jas albume išsaugojus,kad ir kokios keverzonės ten nupieštos



Tai aš būtent tą patį ir pasakiau,tik kitais žodžiais.. Jog nesinori,kad ta diena būtų banali dovanojant mamai kažkokį brangų daigtą ar kažką panašaus. Kaip minėjau, keli,mieli iširdžiai žodžiai ar mielas niekalas,padarytas pačios, yra pati geriausia dovana. Bent jau maniškei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Upė
Upė
Didmeistris
na va,sutarėm,mano mama net pyksta jei mes su seserimis norim ką nors vertingo padovanot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigita
Sigita
Pradedantysis
Saunuoliai, forumieciai ! Ziuriu nelikote abejingi siai temai, nes juk malonu pasidalinti ispudziais , kaip mes pradziuginame savo mamas.
Kadangi as pati esu mama ir turiu du suaugusius sunus ir pora anuku, tai visada zinau, kad abi seimynos pas mane apsilankys per motinos diena. Keleta metu jiems aiskinau, kad man jie nieko nepirktu ir nemetytu pinigeliu, o jei taip nori ka nors pirkti, tai geriau knyga ar saldainiu dezute tegul nuperka. Tai dabar taip ir daro. Vieni viena karta dovanoja knygai ceki, o kiti saldainiu dezute. Kitais metais kita seimyna dovanoja ceki , o kiti saldainiu dezute. O anukuciai perziangia namu slenksti ir kiekvienas istiesia po geluke- mociute sveikinam jus su motinos diena. Paskui visi einame kavos gerti ir torto valgyti, nes visada pasistengiu nusipirkti tortuka ir vaisiu. Taip pasedim , paplepam ir laikas kaip mat pralekia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Upė
Upė
Didmeistris
na juk mamoms to tik ir reikia,matyt savo vaikus,anūkus,daugiau nieko nėra geriau nei sulaukt dar nepabudus motino dienos rytą dukters bučinio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Nusiusiu mamai atviruka ir dar paskambinsiu!
Tai ir yra geriausia dovana- kad neuzmirsta ji!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.17 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Pati esu mama,man labiausia patinka,kai parvažiuoja namo vaikai.Ir padovanoja po gėlytę,tačiau ji būna man brangiausia už visus turtus,nes ji dovanota iš širdies!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.20 07:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigita
Sigita
Pradedantysis
constellation rašė:

Pati esu mama,man labiausia patinka,kai parvažiuoja namo vaikai.Ir padovanoja po gėlytę,tačiau ji būna man brangiausia už visus turtus,nes ji dovanota iš širdies!


Visiskai su jumis sutinku. Nes nieko nera maloniau, kai ateje vaikai padovanoja po geles zieda. Atrodo tas ziedelis gali buti pats prasciausias, bet koks jis yra mums mamoms brangus. Juk kad ir ta geles zieda nupirkti reiskia, kad musu vaiku mintys buvo apie mus mamas. Jie galvojo apie mus , jie musu neuzmirso ir to mums uztenka, nes mes dar kazkam rupime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.20 07:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Mamai ir anytai kasmet dovanojam rožiu sodinukus.Rožynus baigiam užveist.Mano pačios dukros -toli.Visas šventes atšvenčiam nuvažiave pas jas .Kasmet dovanu nuo ju-bilieta i Ispanija .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai