Tema sukurta: 2013.04.14 22:48
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2013.04.14 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Sveiki taigi pradžiai šiektiek papasakosiu apie save ..

Esu siaubinga vidutinybė , turiu aukštaji išsilavinima dirbu IT srityje siaubingai nuobodu bei dar net ir sudėtinga darbą už 1500 lt algą , informacinių tecnologiju sfera rinkausi prisižiurėjas visokiu matricu ir panašaus mėšlo apie kietus hakerius (dėje realybė visai kitokia) , važinėju su 10 metų senumo niekuo neišsiskiriančia mašina , merginos neturiu nes tokios kokios noriu nesugebu nukabinti o su kitomis nenoriu būti iš nevilties nes dar turiu šiektiek savigarbos . Kas dėl merginų tai esu siaubingai nedrasus pradedu nusišnekėti ir būnu visas įsitempes jaigu mane užkalbina kokia graži pana . Na ir šeip gyvenime esu pilka nedrasi asmenybė sunkiai susidoroju su stresu bei esu pilnas įvairiausiu baimių .

Taigi išvada aš MĖMĖ IR NEVYKĖLIS

Paskutinis lašas turbut buvo šiandien . Jau antra savaite vaikštau i tapačia parduotuve nes tenais dirba graži pardavėja kuri man visada meiliai nusišypso atiduodama graža o aš niekaip nesugebu jos užkalbinti ( na žinot kiti pirkėjai eilė visi žiuri ir panašiai )

Taigi toks gyvenimas užkniso juodai . Nenoriu toks būti . Noriu lėkti miestu 140 km/h greičiu ir nebijoti kad padarysiu avarija , gauti lengvų pinigų , suktis kokiuose nelegaliuose reikaluose , rizikuoti savo gyvybe ir nejausti baimės turėti kokia tik panorėsiu moteri ( gal šiektik per žiauriai čia aš nu bet kažka panašaus )..

Taigi kaip manote kokie turėtų būti patys pirmieji žingsniai iš Mėmės virstant į tikra vyra ..

Bei koks jūsu manymu yra tikro vyro idialas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
trenk i snuki tai pardavejai kuri tau nusisypso. yeah. fak da system \m/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Tikras vyras tai tas, kuris laksto per miestą kaip išprotėjęs, gauna lengvus pinigus, sukasi nelegaliuose reikaluose ir duodasi su visom be išimties? Gal tu geriau lik mėme. Tokių "tikrų vyrų" ir taip kaip prikakota.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
užauk, berniuk...ir būsi vyras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Gal tu pasijunk i matrica geriau : )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Nikė rašė:

Tikras vyras tai tas, kuris laksto per miestą kaip išprotėjęs, gauna lengvus pinigus, sukasi nelegaliuose reikaluose ir duodasi su visom be išimties? Gal tu geriau lik mėme. Tokių "tikrų vyrų" ir taip kaip prikakota.


Man tai iš šito apibūdinimo panašu, kad po matricų vaikinas peršoko prie kitokių filmų - apie be taisyklių gyvenančius lovelasus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Nikė rašė:

Tikras vyras tai tas, kuris laksto per miestą kaip išprotėjęs, gauna lengvus pinigus, sukasi nelegaliuose reikaluose ir duodasi su visom be išimties? Gal tu geriau lik mėme. Tokių "tikrų vyrų" ir taip kaip prikakota.


Na aš negaliu toks likti . Visa gyvenima bandžiau tapti kietu biču ir visi mano bandymai privesdavo mane va prie tokios aklavietės kaip dabar , manau kad gyvenimas per trumpas kad visą jį prašvaistytum dirbdamas pas koki svolačiu nemėgstama darba ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
MidNight rašė:
Nikė rašė:
Tikras vyras tai tas, kuris laksto per miestą kaip išprotėjęs, gauna lengvus pinigus, sukasi nelegaliuose reikaluose ir duodasi su visom be išimties? Gal tu geriau lik mėme. Tokių "tikrų vyrų" ir taip kaip prikakota.

Na aš negaliu toks likti . Visa gyvenima bandžiau tapti kietu biču ir visi mano bandymai privesdavo mane va prie tokios aklavietės kaip dabar , manau kad gyvenimas per trumpas kad visą jį prašvaistytum dirbdamas pas koki svolačiu nemėgstama darba ..

Tu tikrai turi aukštąjį? Pradedu tuo abejoti, nes su tokiu požiūriu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Nikė rašė:

MidNight rašė:

Nikė rašė:

Tikras vyras tai tas, kuris laksto per miestą kaip išprotėjęs, gauna lengvus pinigus, sukasi nelegaliuose reikaluose ir duodasi su visom be išimties? Gal tu geriau lik mėme. Tokių "tikrų vyrų" ir taip kaip prikakota.


Na aš negaliu toks likti . Visa gyvenima bandžiau tapti kietu biču ir visi mano bandymai privesdavo mane va prie tokios aklavietės kaip dabar , manau kad gyvenimas per trumpas kad visą jį prašvaistytum dirbdamas pas koki svolačiu nemėgstama darba ..


Tu tikrai turi aukštąjį? Pradedu tuo abejoti, nes su tokiu požiūriu...


Prie ko čia tas aukštasis išvis . ?

Tai tavo manymu žmones su aukštaisiais negali viskas užknisti ??

Tu tik dar vienas žmogelis toje pilkoje masėje nuo kurios jau siaubingai pavargau su savo pilkais ir neidomiai rimtais požiuriais į gyvenima .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Kietas bičas? Jei per sunku kasdienybėje būt kietu biču, pradėk gal nuo IT kieto bičo, vėliau augant pasitikėjimui ir kasdienybėj kietas bičas augtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Tavo supratimas apie tai koks turi būti tikras vyras yra iškreiptas. Pagal tavo aprašymą tu nori būti ne vyru, o kažkokiu marozu, kuriam nusispjauti ant visko. Kitaip tariant "fuck the system".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
moccasinus rašė:

Kietas bičas? Jei per sunku kasdienybėje būt kietu biču, pradėk gal nuo IT kieto bičo, vėliau augant pasitikėjimui ir kasdienybėj kietas bičas augtų.


Na IT mane jau vemt verčia beto IT kieti bičai tai keturakiai ir iš 24 valandų mažiausiai 15 per para praleidžia prie kompo . Tokia jau sritis nieko greitai nepadarysi . ( na šeip profesija tai tikrai neta pasirinkau) todėl galvoju ją keisti . Tik nežinau kokia kryptimi sukti .. Bet matau čia atsakymo nesulauksiu nes visi labai jau dorovingi pavyzdingi piliečiai ir jiems niekada nekyla blogų ar tiesiog pašėlusiu minčiu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tikru vyru gimstama, o ne tampama, taigi geriau susitaikyk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Nikė rašė:

Tavo supratimas apie tai koks turi būti tikras vyras yra iškreiptas. Pagal tavo aprašymą tu nori būti ne vyru, o kažkokiu marozu, kuriam nusispjauti ant visko. Kitaip tariant "fuck the system".


Nenoriu aš buti marozu tiesiog noriu būti nepriklausomas nuo darbų pinigų ir viso šūdo. Bei patikti merginoms .. Marozai alu geria ir telefus atkirtinėja ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
MidNight rašė:

Nikė rašė:

Tavo supratimas apie tai koks turi būti tikras vyras yra iškreiptas. Pagal tavo aprašymą tu nori būti ne vyru, o kažkokiu marozu, kuriam nusispjauti ant visko. Kitaip tariant "fuck the system".


Nenoriu aš buti marozu tiesiog noriu būti nepriklausomas nuo darbų pinigų ir viso šūdo. Bei patikti merginoms .. Marozai alu geria ir telefus atkirtinėja ..


Marozai geria alų... O tai ką vyrai geria? Šampaną? Blem, tikrai ne vyru gimęs esi, matosi iš to ką čia skiedalioji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
MidNight rašė:
Na IT mane jau vemt verčia beto IT kieti bičai tai keturakiai ir iš 24 valandų mažiausiai 15 per para praleidžia prie kompo . Tokia jau sritis nieko greitai nepadarysi . ( na šeip profesija tai tikrai neta pasirinkau) todėl galvoju ją keisti . Tik nežinau kokia kryptimi sukti .. Bet matau čia atsakymo nesulauksiu nes visi labai jau dorovingi pavyzdingi piliečiai ir jiems niekada nekyla blogų ar tiesiog pašėlusiu minčiu .


ko cia dabar kaltini kitus tuo, kuo pats sergi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
MidNight rašė:

Nikė rašė:



Tavo supratimas apie tai koks turi būti tikras vyras yra iškreiptas. Pagal tavo aprašymą tu nori būti ne vyru, o kažkokiu marozu, kuriam nusispjauti ant visko. Kitaip tariant "fuck the system".




Nenoriu aš buti marozu tiesiog noriu būti nepriklausomas nuo darbų pinigų ir viso šūdo. Bei patikti merginoms .. Marozai alu geria ir telefus atkirtinėja ..


Tai buk kurioj nors srity tikrai geras/geriausias ir galesi but nepriklausomas, elgtis beveik kaip noresi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
tai jis ir nori, buti kieciausias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
lankyk boxa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
ko cia dabar kaltini kitus tuo, kuo pats sergi.


Aš nekaltinu tiesiog kaikurie atsakymai užknisa . Tema gi apie tikro vyro idialą ir kaip juo tapti tačiau visi man bando įrodyti koks aš asilas . Nereikia tą ir pats žinau ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai