Tema sukurta: 2011.01.21 16:44
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2011.01.23 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kažkur skaičiau, kad nesveika ir daug vandens gerti, o aš kartais arbatos litrais išgeriu Na, bet jei man patinka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
Maloni rašė:

Kažkur skaičiau, kad nesveika ir daug vandens gerti, o aš kartais arbatos litrais išgeriu Na, bet jei man patinka...


2-2,5 litro per diena minimum zmogui reik isgert. Jei sportuoji ar dideli karsciai - dar daugiau, gali but ir 4 litrai. Idomu, ka turi omeny sakydama daug? Ir tuos 2 litrus kasdien sugert buna nelengva :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Na jeigu taip, tai gal ir neviršiju normos. O turėjau omenyje, kad užsiplikinu kokį litrą arbatos - išgeriu, tada vėl užsiplikinu ir vėl geriu. Nors lyg litrais ir mažesnę normą buvau radusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
na nereikia sausai prisirišti prie skaičių, bet jei geri per daug skysčių minusas kad išplauni iš organizmo daug mineralinių medžiagų, kas duoda savo poveikį. Beje kava sukelia dehidrataciją, naikina B grupės vitaminus ir t.t. gali paspartinti opos vystymąsi ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Tol3ro rašė:

2-2,5 litro per diena minimum zmogui reik isgert. Jei sportuoji ar dideli karsciai - dar daugiau, gali but ir 4 litrai. Idomu, ka turi omeny sakydama daug? Ir tuos 2 litrus kasdien sugert buna nelengva :)


Turint skanios arbatos ir puodelį į kurį telpą pusė litro vandens beveik, tikrai nesunku :)
O jei dar tam, jog viskas vyktu greičiau į savo kambarį atsineši stiklainį su vandeniu ir arbatinuką... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Euforija rašė:
Turint skanios arbatos ir puodelį į kurį telpą pusė litro vandens beveik, tikrai nesunku :)

O jei dar tam, jog viskas vyktu greičiau į savo kambarį atsineši stiklainį su vandeniu ir arbatinuką... :D


Kadangi atsiradai, tai paklausiu: o kaip plikaisi juodą arbatą su cinamonu? tokią arbatos rūšį perkiesi? Ar paprastą juodą arbatą su cinamonu maišai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Yra "dilmah" arbata su cinamonu, ankščiau ją gerdavau ir dar įsidėdavau citrinos. O dabar paprastai kadangi dažniau geriu arbatą ne maišeliuose, tai šiek įsimaišau, tiesiog reikia ne daug įsidėti cinamono(nes kitaip arbata bus labai karti ir gerdama prisivalgysi daug to cinamono, mat jis nenusėda į puodelio apačią). Taip geriau jaučiasi ne tik cinamono kvapas, bet ir skonis. O jei jau perkiesi su cinamonu - tik kvepės juo.
Arba galima, labai patiko man toks variantas - nusipirkti cinamono lazdelių, jas pjaustyti ir dėtis. Ypač po to labai skanu jas aplaižyti išgėrus arbatą
Bet dabar niekur jų neberandu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Euforija rašė:

Yra "dilmah" arbata su cinamonu, ankščiau ją gerdavau ir dar įsidėdavau citrinos. O dabar paprastai kadangi dažniau geriu arbatą ne maišeliuose, tai šiek įsimaišau, tiesiog reikia ne daug įsidėti cinamono(nes kitaip arbata bus labai karti ir gerdama prisivalgysi daug to cinamono, mat jis nenusėda į puodelio apačią). Taip geriau jaučiasi ne tik cinamono kvapas, bet ir skonis. O jei jau perkiesi su cinamonu - tik kvepės juo.
Arba galima, labai patiko man toks variantas - nusipirkti cinamono lazdelių, jas pjaustyti ir dėtis. Ypač po to labai skanu jas aplaižyti išgėrus arbatą
Bet dabar niekur jų neberandu.


Su cinamonu Dilmah? Ta žalia? Tokią labai mėgstu... Kaip tik turiu dar :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.02 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marija135
Marija135
Naujokas
kavos aparatas buvo geriausia mano investicija, kai esu kavamanė ir tikriausiai tiek pat pinigų palikau kavinėse kiek kavos aparatas geras išėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.24 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Simona224
Simona224
Naujokas
Aš šiaip mėgstu tradicinę kavą su nuosėdomis ir visada įsivaizduodavau, kad taip yra teisingiausia daryti ir taip bus rezultatas skaniausias - na nes ten nuosėdos užsipliko ir kvapas, ir skonis geras ir viskas natūraliai... Na, iki tol kol nepradėjau keliauti, kur teko paragaut tikrai įvairių kavų, kurios dažani turėjo netgi darymo ritualus (Afrikoj), kas mane labai sužavėjo. Ir visiškai kitokį skonį nei buvau įpratusi laikyti geru.. Ir panašų skonį atradau Lietuvoje tik pirmą kartą paragavusi kavos iš aparato (kas keisčiausia!). Tad, teko pakeisti savo įsitikinimus ir netgi palengvėjo, sakyčiau.. Nes galvoti, KAIP ten paruošti gerai.. Paspaudi mygtuką ir mėgaujies ) Čia viskas nuo pačios kavos pupelių priklauso jau. Dabar pabandymui prieš pirkimą nescafe kavos aparatų nuoma pasinaudojau - renkuosi tinkamiausią, nes nepabandęs nesužinosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.08.26 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
pas mus kadangi yra kapsules kavos aparatui, tai aparatas pats uzplikina ja mums
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai