Santrauka: kokie privalumai ir trukumai?
Tema sukurta: 2009.02.05 01:06
Pirmas Atgal 1 2
2009.02.06 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


senbernis
senbernis
Pažengęs
LaVivoVixen rašė:

todel ir uzsiregistravau, kad isreiksciau savo nuomone, tad manau tikrai neblogas sutapimas..

Mane juokingiausia, kad zmones pasiraso sutartis, o paskui dejuoja..kaina didele, neatspindi kokybes ir pan.. Tai bukit malonus ir pries tai viska issiaiskinkti, kokios salygos, kokia sparta jusu gyvenamojoje vietoje ir pan..O tada ir nebutu jokiu cia sausu diskusiju ir verkslenimu del omniconnect

O del to stebuklo tik asmeniskai butent tau galeciau atskleisti


Na o kaip pries pasirasant sutarti patikrint? paklaust? taigi klausiau nurodziau konkrecia vieta kur noriu sia paslauga nauduotis..."paziurejo" ir patikino jog jokiu problemu neislils...na o paaiskejo kad kylo....tai kaip siulai patikrint?
na o jei nori man kazka asmeniskai atskleist tai parasyk savo kompo IP susisieksiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.07 08:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaVivoVixen
LaVivoVixen
Naujokas
Niu yra paprasciausias budas..pasiimi is pazystamu pc su omni connect'u ir pasiziuri, kaip veikia ir pan..
As kai klausiau man nieko negarantavo tik pasake turetu veikti, nes nuo tos vietos kur jie buvo tikrine as gyvenu ar tris km, o toje vietoje sake veikia gerai..
Is pradziu pirmomis dienomis ir beveik net neuzkraudavo puslapio, o praejus kiek laiko nezinau kodel absoliuciai viskas pagerejo..dabar kiekvienoje namo vietoje yra ir geras rysys ir netas pakankamai normalus, nereikia atsisedus dusauti ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.07 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


senbernis
senbernis
Pažengęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.10 01:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spartanas
Spartanas
Naujokas
as labai esu patenkintas omni connectu. tevas turi ir man nupirko viena. visur tampau i paskaitas kavine kur tik man reikia visur veikia, vaziuoju i svencionis pas senelius-puikiai veikia. buvom kazkada su draugu susigincyje kuris geriau ar bites voda ar omniconnect, tai apsikeitem dienai, man rysys buvo daug letesnis, trukinejo dazniau, o draugas pripazino kad ir jam connectas labiau patiko. na visgi omnio 500 baziniu stociu daro savo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


orkas
orkas
Naujokas
http://ezinearticles.com/?id=1083187

pasidomek, kol nevelu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nelogiska
nelogiska
Pradedantysis
normalus, kaip ir visi trukineja , bet dar pakenciama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.16 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RRE
RRE
Pradedantysis
LaVivoVixen rašė:

Niu yra paprasciausias budas..pasiimi is pazystamu pc su omni connect'u ir pasiziuri, kaip veikia ir pan..

As kai klausiau man nieko negarantavo tik pasake turetu veikti, nes nuo tos vietos kur jie buvo tikrine as gyvenu ar tris km, o toje vietoje sake veikia gerai..

Is pradziu pirmomis dienomis ir beveik net neuzkraudavo puslapio, o praejus kiek laiko nezinau kodel absoliuciai viskas pagerejo..dabar kiekvienoje namo vietoje yra ir geras rysys ir netas pakankamai normalus, nereikia atsisedus dusauti ..


bet tai kai prajuokino. Isivaizuokit, nori panarsyti po interneta, reikia eiti i siaurini namo kampa ar lipti i antra auksta. Jei to nereikia daryti, tai cia jau labai didelis privalumas
Apie omni connect paslauga (ir kokybe) daugiau suzinojau, kai draugas pasieme neziojama kompiuteri, uzsiske sia paslauga ir PASIRASE TERMINUOTA SUTARTI, del ko labai greitai pasigailejo.
Su tokiu internetu tik forume ir narsyt. Online nepageiminsi. Lagina, disconectai pastovus. Praminiau sita rysi Omni disconnect. Isvis, omni connect demotyvuoja naudotis internetu.
Uzdavus klausima del greicio, jusu laukia atsakymas IKI... pvz., 1 Mbps. IKI!!! Gal turetu sakyti NUO... IKI, tada butu sazininga, nes greiciui nukritus zemiau ribos butu galima reiksti pretenzijas del nekokybiskos paslaugos.

Tiems, kurie prades aiskinti, kad rysys prasteja del oro salygu ar pan: nesivarginkit, pats viska suprantu, bet man i tai nusispjaut, zmogus moka pinigus uz unterneta, o ne uz nervu gadinima, jei aplink Punios sileli susidare rukas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.16 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
RRE rašė:

LaVivoVixen rašė:



Niu yra paprasciausias budas..pasiimi is pazystamu pc su omni connect'u ir pasiziuri, kaip veikia ir pan..



As kai klausiau man nieko negarantavo tik pasake turetu veikti, nes nuo tos vietos kur jie buvo tikrine as gyvenu ar tris km, o toje vietoje sake veikia gerai..



Is pradziu pirmomis dienomis ir beveik net neuzkraudavo puslapio, o praejus kiek laiko nezinau kodel absoliuciai viskas pagerejo..dabar kiekvienoje namo vietoje yra ir geras rysys ir netas pakankamai normalus, nereikia atsisedus dusauti ..




bet tai kai prajuokino. Isivaizuokit, nori panarsyti po interneta, reikia eiti i siaurini namo kampa ar lipti i antra auksta. Jei to nereikia daryti, tai cia jau labai didelis privalumas

Apie omni connect paslauga (ir kokybe) daugiau suzinojau, kai draugas pasieme neziojama kompiuteri, uzsiske sia paslauga ir PASIRASE TERMINUOTA SUTARTI, del ko labai greitai pasigailejo.

Su tokiu internetu tik forume ir narsyt. Online nepageiminsi. Lagina, disconectai pastovus. Praminiau sita rysi Omni disconnect. Isvis, omni connect demotyvuoja naudotis internetu.


Iš kur pas žmones toks naivumas, kad su 3G modemu galima online žaisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.16 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RRE
RRE
Pradedantysis
Jei butu toks rysys, kaip jie zada, netrukinetu, viskas butu ok. Beda tame, kad rysys nuolat trukineja ir zadamas greitis retai pasiekiamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.16 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Tai žadėti daug ką galima... Gyventum miesto centre, tai gal ir būtų neblogas tas ryšys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.16 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
kartais trukinejimas uzveikia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.05 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


evaevita
evaevita
Patyręs
o as gyvenu kaime kitos galimybes neturiu kaip tik connekt ir man gerai.Jei galiu ytube pazet tai manau neblogai. o seip tai gan greitesnis nei uosvienes erdves .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.26 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


plungma
plungma
Naujokas
sveiki mes jau pusantru meu turim pradzioj irgi trukinejo,bet dabar veikia,ir tv ziuriu it tt.turiu neribota plana (cia drauge man isvairavo)10 gb 49 lt ir esu patenkinta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai