Santrauka: Norečiau pasiteirauti
Tema sukurta: 2017.06.01 23:40
2017.06.01 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žvejys2
Žvejys2
Naujokas
Man prieš pora dienų trenkė į vieną pasmakrės pusę ir dabar jau kelios dienos skauda tos pusės kaklą ir limfmazgį. Ypač kai kelių kaklą aukštyn, žemyn, kalbų, valgau, žodžiu kai judinu žandikaulį. Gal kas žinote ar tai rimta, gal jums taip yra buvę, prašau parašykite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.03 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Žvejys2 rašė:

Man prieš pora dienų trenkė į vieną pasmakrės pusę ir dabar jau kelios dienos skauda tos pusės kaklą ir limfmazgį. Ypač kai kelių kaklą aukštyn, žemyn, kalbų, valgau, žodžiu kai judinu žandikaulį. Gal kas žinote ar tai rimta, gal jums taip yra buvę, prašau parašykite.
Jei abejoji kuo nors nueik pas daktara isitirti vieniems , gal ir nieko nebuti kitiems tai gali buti rimta geriau jau nueiti kad istirtu kaip ten istikruju yra .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2024.03.19 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oonakonda
oonakonda
Naujokas
Man buvo panaši situacija, nuėjau pas savo šeimos gydytoją tai rekomendavo nuo mažiau judinti kaklą ir nešioti kaklo įtvarą dėl viso pikto. Šiaip tikrai padėjo ir po kelių savaičių jau viskas praėjo, rekomenduočiau irgi tai išbandyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai