Tema sukurta: 2007.11.25 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.11.25 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vanilla
Vanilla
Naujokas
Sveiki, susiduriau su dilema.. ka padovanoti vaikinui Kaledu proga...? nesinori labai daug islaidziauti, bet ir nesinori kazka banalaus nupirkti.... kvepalai ar panasiai man atrodo labai banalu, nes pas ji desimtys buteliuku, meskiukai ir pan.. nesuprastu jis tokio dalyko..nebezinau,... panika... labiausiai noretusi isgirsti vyriskosios puses patarimu, kokia Kaledu dovana jiems butu maloni.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


emexas
emexas
Patyręs
padovanok kazka praktisko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Solovey
Solovey
Pradedantysis
manyciau, laukiamiausia dovana butu ...nemeile......ir taip buna...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
vilnones kojines nepakenks ne vienam.....jei geras buvo-buciniu pridek,jei blogas-angliu pripilk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Praktiško, praktiško... nė velnio

Man asmeniškai didžiausią įspūdį palieka bei giliausiai širdin įkrenta (o juk toks ir yra tikslas?), kai iš mergiotės gaunu ką nors rankų darbo. Kur jaustųsi įdėta šiluma, dėmesys... kažkas kūrybiško. O kas - jau kiekvienam pagal fantaziją

Ir nedaug kainuoja, o ir efektas nepalyginamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Vanilla, nepyk, na bet tokios temos jau erzinti pradeda... Ką padovanoti vaikinui po mėnesio draugystės, ką Kalėdoms ir pan... Patikėk, tu čia ne vienintelė nežinai, ką padovanoti. Aš pavyzdžiui net neįsivaizduoju, ką man 3 draugėm padovanoti, ką mamai, tėčiui, močiutei ir visoms kitoms giminėms... Na bet nepradedu atskirų temų kiekvienu atveju kurti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Niekada neklausiu kitų žmonių, ką padovanoti savo žmonėms. Ką gali apie tuos,
kuriuos myliu aš, žinoti svetimi žmonės? Tegu ir geranoriški.
Kuo artimesnis žmogus mano dūšiai, tuo paprasčiau NEKLAUSUS paties žmogaus,
žinoti, jausti, ką jam ar jai padovanoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
dovanas parenku pagal zmogaus poreikius, pomegius, iprocius ir charakterio savybes. dovana turi buti nuosirdi ir bent kiek atspindet tai, kad tu pazisti zmogu savo vaikinui dovanot? tai pamastyk ka jis megsta (knygos, muzika, ar jam patinka kinas, teatras) pagaliau gali pirkti tai ko jam truksta (nesakau, kad tai turi buti dantu sepetukas ar apatiniai ). va, puikus patarimas ka nors padaryt (numegzk kojines ar pirstines). taip pat gali koki "juokeli" nupirkt (cia tai jau Tavo fantazija) dovana neturi kainuoti kosminiu pinigu, truputi pasuk galvele ir tikrai nebus sunku isrinkt sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 02:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vanilla
Vanilla
Naujokas
barmene ----> as pradedu vienokias temas, tu kitokias ir ner cia ko siusti gal tau vienos temos, gal man kitos, treciam dar kitos erzina ir panasiai jei sita tema tave suerzino, paprasciausiai, net atsakineti nereikejo, ane?

O siaip tai taip, iki Kaledu dar nemazai laiko, bet jei dabar nesugalvoju, tai likos keliom dienos pulsiu i panika tikrai siaip kazkaip isseko mano visos idejos... esu siaip, net nepamenu kokia proga, padarius is nuotrauku ppt prezentacija su mums abiem svarbia daina, dovanojau jauku chalata, kad nesusaltu,kai nebuna manes salia..

na, ka tik kilo tokia ideja.. jis pastaruoju metu daug problemu turi, stresas, darbas ir t.t. galvojau gal pasilepinimui kokiam SPA centre kad ir masaziuka padovanot, kad atsigautu,atsipalaiduotu kunas.. bet kai pagalvoju, gal per "bobiskai" atrodys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 10:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Originally posted by: Sidabrinis79
Kad dovanu paieskos butu smagesnes:
[pre]http://i18.tinypic.com/8g3rf9x.jpg[/pre]
o dabar visi mars in lovas, sapnuot Kaledas!


Prajuokinai, Sidabrini..
Kur aš jį mačiau? Panašus į mūsų Techno (avatarčiką ), tik su Kalėdine kepure..
Ir nuorodą neteisingai užrašei, turėtų būti: http://i18.tinypic.com/8g3rf9x.jpg
P.S. Kalėdų nesusapnavau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Taip, būna, kad nežinome, ką padovanoti artimiesiems. Bet iš esmės - tai mūsų galvos skausmas ir džiaugsmas. Neatsiejama Kalėdų dovanos dalis, mano nuomone, kiek pakeitusi rankų darbo dovanas, yra jos intymus pirkimas - būtent tą dovaną būtent tam žmogui. Na, nebedarome patys dovanų, bet gal nenutraukime paskutiniojo intymaus dalyko - dovanos rinkimo. Juk ne dovana svarbiausia, bet dovanojimo aktas, perduodama šiluma - ir jos daugiau, kai patys dovanas išrenkame pagal žmogaus charakterį, gal vieną kitą praeities dalelę. Tad geriausiai apie dovanas turėtų žinoti pats dovantojantysis - tereikia netingėti pasukti galvą, gal paprasčiausiai pasivaikščioti po parduotuvėles. Jei žmogus neatrodo vertas ilgo ir savarankiško (kartu su pakavimu, kuris, beje, irgi pakeičiamas, jis tampa kone vieninteliu indėliu be finansų į kalėdų dovaną) rinkimo pastangų - tai kam tada iš viso būti kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Geriausia per Kalėdas nieko nedovanoti Vat čia tai nustebintum. Gauni dovaną ir sakai "nu aš tai tau šiemet nieko nepadovanosiu" Patikėk iš šlepečių išvirstų.

O šiaip tai užknisa tos Kalėdinės dovanos. Įkalė galvon prekybininkai, kad būtinai pirkt. Fuck them!

Su valentinke tas pats. Kam visos tos kvailos širdelės ir kitokie kičiniai šūdukai?... Bullshit!! Aš jau geriau tą vieną dieną nieko nemylėsiu, o mylėsiu visus likusius metus...
Na bet jeigu jau negalit nedovanot, tai geriausios dovanos yra tos, kurias pats padarai. O jeigu jau rankos kreivos, tai galima ką nors skanaus pagaminti Nuo skanaus maisto gaminasi laimės hormonas (neatsimenu kaip jis ten vadinas).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Originally posted by: CiaJukAs
Geriausia per Kalėdas nieko nedovanoti Vat čia tai nustebintum. <...>
O šiaip tai užknisa tos Kalėdinės dovanos. <...> Aš jau geriau tą vieną dieną nieko nemylėsiu, o mylėsiu visus likusius metus...
Na bet jeigu jau negalit nedovanot, tai geriausios dovanos yra tos, kurias pats padarai. O jeigu jau rankos kreivos, tai galima ką nors skanaus pagaminti Nuo skanaus maisto gaminasi laimės hormonas (neatsimenu kaip jis ten vadinas).

Turbūt kalbi apie endorfinus, laimės hormonus Tik jie gaminasi ne nuo skanaus maisto.. nuo skanaus maisto gaminasi skrandžio sultys ir atsiranda mieguistumas
Pati mintis, kad mylėti reikia 'visus metus', o ne per didžiąsias šventes man patiko, bet juk kalbama ne apie tai.. Kalėdos vis tik kažkokia išskirtinė šventė, man bent didžiausia ir svarbiausia metuose, ir malonu tame laikotarpy dovanoti dovanas brangiems draugams.. O skanų maistą tai kaip tik ir galima pagaminti kiekvieną dieną..
Atsakydama į temą, prisijungsiu prie tų, kurie sakė, kad išrinkti dovaną brangiausiems žmonėms, gali viena(s), o forumo nuomonės čia mažai gali padėti.. tik reikia pagalvoti, ko tas žmogus nori, kas jam tinka, kas jį pradžiugintų.. pasitelkti savo fantaziją, o gal ir rankas.. Sėkmės visiems..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Originally posted by: Sidabrinis79

Kad dovanu paieskos butu smagesnes:
[pre]http://i18.tinypic.com/8g3rf9x.jpg[/pre]
o dabar visi mars in lovas, sapnuot Kaledas!


Smagus kaciukas pukuotoms Kaledoms
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
Originally posted by: CiaJukAs

Geriausia per Kalėdas nieko nedovanoti Vat čia tai nustebintum. Gauni dovaną ir sakai "nu aš tai tau šiemet nieko nepadovanosiu" Patikėk iš šlepečių išvirstų.


man taip yra buve... gaunu dovana nuo zmogaus is kurio nieko nesitikejau. teko prisipazinti kad jam nieko neturiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Su vaikinu labai paprasta: pasidovanojat bendra dovana sau, ir viskas. Lieka tik nusprest, ko norit, ko jumi reik, ar dvigules lovos, ar ciuzinio, ar puodu rinkinio, ar romantisko savaitgalio kur nors uzsienyje. That's all
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: mystique

Praktiško, praktiško... nė velnio
Man asmeniškai didžiausią įspūdį palieka bei giliausiai širdin įkrenta (o juk toks ir yra tikslas?), kai iš mergiotės gaunu ką nors rankų darbo. Kur jaustųsi įdėta šiluma, dėmesys... kažkas kūrybiško. O kas - jau kiekvienam pagal fantaziją
Ir nedaug kainuoja, o ir efektas nepalyginamas


regis, Tu vienas iš nedaugelio kiti nemėgsta dulkių kaupiklių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Originally posted by: Bfly
Su vaikinu labai paprasta: pasidovanojat bendra dovana sau, ir viskas. Lieka tik nusprest, ko norit, ko jumi reik, ar dvigules lovos, ar ciuzinio, ar puodu rinkinio, ar romantisko savaitgalio kur nors uzsienyje. That's all

Padovanoji brangiausiajam puodų rinkinį ir paskui pati juose verdi jam troškinį.. Ne dovana čia, bent jau ne kalėdinė, ne draugui..
Dvigulė lova Kalėdoms - irgi keistas variantas.. dar išsigąs, kad nori jį vesti..
Romantiškas savaitgalis lieka.. nepeiksiu šito
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cate
Cate
Pažengęs
hm, gimtadieniui turiu begales ideju, o kaledos, valentynke.. ;D kazinau.. empty. reiks sakyt, kad siais metais be dovanu gal
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: titai

Originally posted by: Bfly

Su vaikinu labai paprasta: pasidovanojat bendra dovana sau, ir viskas. Lieka tik nusprest, ko norit, ko jumi reik, ar dvigules lovos, ar ciuzinio, ar puodu rinkinio, ar romantisko savaitgalio kur nors uzsienyje. That's all


Padovanoji brangiausiajam puodų rinkinį ir paskui pati juose verdi jam troškinį.. Ne dovana čia, bent jau ne kalėdinė, ne draugui..

Dvigulė lova Kalėdoms - irgi keistas variantas.. dar išsigąs, kad nori jį vesti..

Romantiškas savaitgalis lieka.. nepeiksiu šito


Čia kaip tėtis man receptų knygą padovanojo dar gerai būtų, kad ten mokintų kaip kotletus kokius pagamint. Bet ne, elnienos kepsnys vyno padaže ir pan. labai "džiaugiaus"..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai