Santrauka: kristalo daigai
Tema sukurta: 2016.12.19 19:22
Pirmas Atgal 1 2 3
2016.12.26 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ako
Ako
Patyręs
na žinai prieit tokios išvados kad savanaudis tai jau virš visko. Ten nepaaiškinta ką tiek kaimynai daro ir kam jie reikalingi ką aš žinau prisijungsiu kaimynams egle pastatysiu, o pas mane šnipštas. O ir šeip pvz : 9 žmonės pas mane tarp kaimynų prikaupe max 4800 taškų. Tai net nė pusė reikemo kiekio. Klausimas kodėl turiu 8 žmones vienas temt? Kai net su 9 nesugeba susirinkt pusės visų taškų žinoma dar yra laiko bet jau daugiau nei pusė laiko skirto užduotims įvykdyt praėja. Tai kaip tu drįsti vadint mane savanaudžiu kai aplink tinginei už kuriuos reiktų viską padaryt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.26 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JTM
JTM
Pažengęs
galvojau tu labiau subrendes,o pasirodo net isizeidi uz teisybe,
aiskiai parasyta,kad asistentai duoda tik naudos,o tokia uzduoti be aukso net su kaimynais sunku pabaigti,nors ka as cia tau pasakoju,nesu macius kad zaistum komandoj per tiek metu,tai kuom ne savanaudis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.26 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ako
Ako
Patyręs
ok turiu paprastus kelis klausimus. Kodėl turiu žaist taip kaip tu ir elgtis taip kaip tu? Kodėl galvoji kad tavo moralinis kompasas yra geresnis nei mano?

Ir kam kalbėt apie subrendimą o kam patylėt šiuo atveju galėtum patylėt, nes skirtingai nei tu aš nepuoliau nieko vadint visaip ir įžeidinėt. Nes išvadint nepažįstama žmogu savanaudžiu tai jau virš visko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.26 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JTM
JTM
Pažengęs
as ir neprasau taves zaisti taip kaip as,kiekvienas zaidziam pagal norus ir galimybes,bet kai galiu,kaimynams visada padedu...
o del savanaudzio,nesinervink,tai juk ne izeidimas,
savanaudis-tai siekiantis naudos sau,o tu juk pats parasei,kad del tinginiu kaimynu nesistengsi,tai reiskia stengies tik del saves...nebutina pazint zmogu vizualiai,kartais uztenka skaityt ka jis raso...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.26 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ako
Ako
Patyręs
Tai kaip tu pateikiai viskas skamba taip iš mano perspektyvos: Va žiūrėkit koks savanaudis kaimynams nepadeda, o va aš kaip padedu. Šita dalis būtent ir yra bandymas kitus įspraust į savo rėmus pažeminant oponetą kaip blogesnį. Kokia nauda žaidime galiu sau gaut? atsakymas jokios tai laisvalaikio praleidimo forma. Todėl savanaudiškumo laisvalaikyje kai turi tokį patį priėjimą prie to laisvalaikio formos aš nematau. Padėjimas kaimynams yra co-op (coperacija) žaidime ir jos buvimas ar nebuvimas savanaudiškumo neapibrėžia. Nes gali žaisti co-op žaidimą nedalyvaudamas koperacijoje skirtumas tas, kad tie kas koperuojasi turetų žaidime pranašumą prieš tuos kurie to nedaro. Ir mano pavyzdys šiuo atveju kai žaisdamas vienas turiu pranašuma prieš kitus, nes man taip patinka parodo žaidimo trūkums kai žaisdami žaidėjai pasiekia mažiau nei vienas žaidėjas. Todėl čia ne mano problema kad kaimynai nepadarys užduočių. Tiesa pasakius tai tik geriau visam žaidimui, kad užduotys bus nepadarytos. Nes kūrėjai stebi žaidimą jei žaidėjasi nesugeba atlikt laiku užduočių jos per sunkios vadinasi bus palengvinimas, nes kitu atveju žaidėjai nustos stengtis žaisti o tai reikš potencialių mokių žaidėjų mažėjimą kas yra nuostolinga k0rėjams. Todėl geriau nesiskūsk, o žaisk daugiau, o jei negali žaisti daugiau išleisk pinigų kad įgautum pranašumą prieš tuos kurie žaidžia daugiau. O jei ir to negali padaryt tai bent nesistenk įspraust į savo rėmus bei pažemint tų kurie tai gali padaryt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.26 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tytas
Tytas
Pažengęs
tiesa pasakius mazuma baigs nes neimanoma,ir kaip ten nesalta trumpom rankovem sodint viska :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perlinė
Perlinė
Didmeistris
nebent koks stebuklas ivyks arba reik zais vienam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
nebus stebuklo,- visa lauka apsodinu, o sventiniu zvaigzdziu tik keliolika iskrenta, zverys labai jau ilgai sotus buna. Beviltiska laiku baigti, nebent kiaura para prie kompo sedeti, bet tai jau butu absurdiska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perlinė
Perlinė
Didmeistris
bet tai labai protingi tie programuotojau,sedekit jus cia ir akit prie kompu sodindami ir rinkdami ta derliu,aisku tokiu ir yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olgax
Olgax
Pradedantysis
Visus su tarpušvenčiu.Ako nepyk,bet Tu nevisai teisus,eilinis žaidimo kūrėjų promachas,manęs tai nestebina,kad jie su matematika nedraugauja tai jau senai aišku.Aš turiu priėmus 9 draugus,tai jų indelis 3000,mano 6000,visai nieko,galbūt pavyks įveikti,tiesa pirkau už auksą varveklių.Iš pradžių labai stengiausi sodinau augalus,bet kai ryte iš didžiausio lauko konkorėžių gavau tik 20 žvaigždžių t.y 60 taškų noras užsiimt daržininkystę praėjo.Be to šventės ir sėdėt tik prie nano nu atleiskit.Kas pamenat užduotis su atvirutėm pirmą kartą įvykdė gal 3,paskui sureguliavo.Čia irgi tas pats,ne kaimynai kalti,o žaidimo kūrėjų noras pasipinigaut.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ako
Ako
Patyręs
Na liko 24 valandos sugebėjau pasibaigt tik dėl auksinių. Dėl ko neteisus nesupratau Olgax. Nes visiškai sutinku kad pieva čia kita kart jei bus panašu nedarysiu nes jei būčiau žinojes bučiau nepradėjas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olgax
Olgax
Pradedantysis
Neteisus dėl kaimynų,aš iš asistentų gavau 3200,mano asmeninių 6600,tai pas ką aš asistentas iš manęs gaus tik nuo mano asmeninių taškų,t.y 660,nors bendrai 9800.Realiai iš augalų turėjo žymiai daugiau krist žvaigždžių ,na bet kūrėjai pataupė,auksinių nuo mūsų nugręžė,be aukso be šansų baigt. Nieko sekantį sykį identiška užduotis bus palengvinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.28 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ako
Ako
Patyręs
Pabaigiau egle priėmiau 9 kaimynus ir jie gavo 10% nuo to ka įdėjau jos statyboms kadangi įdėjau 10000 jie gavo po 10% - 1000 ir nesvarbu kada tuos kaimynus pridedate pradžioj pabaigoje ar viduryje žaidimo, iš kaimynų gavau papildomus 2000. O kad sunku padryt buvo tai taip be auksinių nė iš vietos. Man nepatiko ta sala viska sodint pačiam brrr geriau jau auksinius mokėčiau.

Paskaičiavau kiek kiekvienas turėjo įnešti taškų kad visi lygiai ir nenuskriausti būtų ir eglutes pastatytų: 5264
Jei įnašas buvo mažesnis nuskriaudėt kitus žaidėjus, o jei didesnis (komplikuota nes padėjot ir tuo pačiu nuskriaudėt kitus žaidėjus)

Įnašas mažesnis reiškia už jus turėjo kažkas daugiau padaryt.
Antras variantai jei per daug: Pirma padėjot 9 savo draugams jie gavo didesnį bonusą iš jūsų 10% šaunu, bet kadangi tie draugai gali būti kiek suprantu kitose komandose tai jiems dabar mažiau reiks taškų įsinešti ir pabaigti savo eglutę, o to pasėkmė kiti jų draugai iš jų gaus mažesnį 10% bonusą.

Tai žinant kitą kart geriau susiraskit 9 kaimynus kurie tarpusavyje yra taip pat kaimynai ir vieni kitus pakvieskit į komandą tai net jei kažkas per daug pasistengs mažiau kitų žaidėjų dėl perdėto uolumo "nukentės" arba padarykit vieni ir prisijunkit paskutinę diena prie tu kam dar trūkstą po 1000 taškų taip padėsit pabaigt.

O jei kas turit gudresnių minčių (linčiuot kūrėjus netinka) ar radot spragą skaičiavimuose patikslinkit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.28 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katukas61
Katukas61
Didmeistris
Vieni gerai padejo,kiti tik kad prisijunge ir nepajudejo.Sauksiniu pagalba,gal ir pavyks baigti.Neverta buvo deti auksinius del keliu kosmoauksiniu.Labai noriu triuso su kepure.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.28 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mc
Mc
Pažengęs
as jau nebaigsiu.meskos labai ilgai socios,ciulpia letena turbut.tik man idomu,kam tos roges ir kas gero pas besmegeni?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.28 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tytas
Tytas
Pažengęs
kokios 1 dienos truks ar 2 kad ivykdiciau,bet baisiai nepergyvenu cia tik zaidimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai