Santrauka: Rašykite
Tema sukurta: 2013.07.09 12:43
2013.07.09 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkOrchid
DarkOrchid
Meistras
Man pavyzdžiui patinka Paukščių miestas todėl, kad ten draugai gali padėti, ir ateinant pas juos gauni monetu, patirties tasku ir 1 energijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.10 09:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sorceress
Sorceress
Meistras
Man irgi dėl to patinka. Smagu turėt draug draugų, daugaiu už 30 nereikia pirkiti energijos, nes draugai, kuriuos aplankai prideda+1 energijos. O su pinigais... Pinigų man netrūksta. Lengva paimti pelną iš namų, elektrinės ir malūno, su vandens bokštu, be to dar pelno galima gauti iš draugų, kai tvarkai jų miestą. Gerai, kad iš draugų galima pasiimti resursų tvarkant jų miestą, nes man jų kartais trūksta kaip ir širdelių ( nuotaikos ). "Paukščių miestas" geras žaidas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.15 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


povikis1
povikis1
Naujokas
Paukščių miestas geras tuo, kad "nolaiferis" ir žmogus, kuris prisijungia ryte, per pietų pertrauką darbe ir vakare, gali nelabai atsilikti vienas nuo kito, nes vykdant visokius veiksmus žaidime, reikalinga energija, o 1 vnt energijos prisideda per 5 min ir gali būti ribotas skaičius, todėl nėra beveik jokio skirtumo, ar žmogus lauks 5 minutes, kad galėtų atlikti veiksmą, ar palaukti 1-3 val ir su 12-36 energijomis apeiti visą laukymę.

Taip pat yra gerai ir tai, kad galima gauti dolerių iš savaitinių prizų ir draugų, nes yra žmonių, kurie investuoja į savo laisvalaikį tik tiek pinigų, kiek ir kainuoja internetas.(T.y. neperka žaidimų deimantų, rubinų, aukso, dolerių ir t.t.)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.30 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GazuotasPienas
GazuotasPienas
Pradedantysis
man patinka tuom kad idomu zaisti ir nera smurto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.12 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabija4
gabija4
Patyręs
DarkOrchid rašė:

Man pavyzdžiui patinka Paukščių miestas todėl, kad ten draugai gali padėti, ir ateinant pas juos gauni monetu, patirties tasku ir 1 energijos


Pritariu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai