Tema sukurta: 2017.05.18 00:29
1 2 Toliau Paskutinis
2017.05.18 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paparaci
paparaci
Naujokas
Pažinčių portaluose kiekvienas renkamės pagal kažkokius kriterijus kam parašyt, o kam ne. Kam atsakyt, o ką ignoruot. Įdomu būtų išgirsti nuomones kas kokiais kriterijais vadovaujasi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Bjaurus darbas, kaip kokio vadybininko, reikia daug visokiu variantu bandyti, kol kas gaunasi.
Siaip man rasydavo ir daugybe, desimtys, nes apie save parasydavau normaliai, tai kad butu idomu, kad mazdaug suprastu.
Bet kas is to, pritrauki bereikalingo demesio, o rezultate nebuvo su kuo bendrauti, testi pazinties.
Cia kaip papylus ant asfalto grudu priskris kokiu menkaverciu pauksciu, ten nebus ereliu tikrai.

Tada pradejau ieskoti ir rasyti. Tiesa sakant nebuvo kam. Ziuredavau i kai kuriuos davinius, sakysim kad neturetu vaiku. Toliau pirmas testas - ka pasirinko.
Normaliausios pasirenka tik draugyste ir bendravima, nes supranta kad pradzioje nieko daugiau ir buti negali o toliau jau kaip gausis. Todel visokios kurios iesko rimtu santykiu - atrodo laba nerimtai arba kvailokos. Lyg "ieskotu vyro be draugystes", na su tom kur sekso iesko - viskas aisku.

Sekantis ir lemiamas testas, ka zmogus paraso i laukeli "kita" Jei nieko - tai tikra silpnaprote ir gal rrimtai tiki kad zmonems svarbiausia akiu ar plauku spalva ar ugis centimetrais.
Protingiausios i skyreli kita paraso ka mano reikalinga. Tokiu buvo vienetai tai daug rintis ir netekdavo - parasydavau, paskui rasiau tikk del prikolo, pasilazdavot, bet va karta uztaikiau ant aukso puodo irmes jau senai pora
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Nei vieno ir nei vienos nėra normalaus/normalios, kuris/ kurie/ kurios ieško pažintyse to, nežinia ko!
Vėjuota dievina tuos, kurie neturi jokių anketų!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 01:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paparaci
paparaci
Naujokas
čia jau vertinimo klausimas ką laikyti normaliu. Ir išvis kaip vertinti terminą - normalus. asmeniškai man tai tas žodis - keiksmažodis
na taip, kodėl gi nedievinti žmogaus be anketos? juk jis kaip ir dievas nematomas ir net neaišku ar išvis egzistuoja.
čia kaip apie facebook kažkas pasakė - jei tavęs nėra facebook, reiškia tavęs nėra iš viso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 01:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
paparaci rašė:

čia jau vertinimo klausimas ką laikyti normaliu. Ir išvis kaip vertinti terminą - normalus. asmeniškai man tai tas žodis - keiksmažodis


Jei keiksmažodis ne rusiškas, tai dar nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
paparaci rašė:
čia kaip apie facebook kažkas pasakė - jei tavęs nėra facebook, reiškia tavęs nėra iš viso

Ne, jei tavęs nerodo per "FARUS", tai gyvenimas abejotinas
Nereikia čia taip tam Facebook'ui melstis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paparaci
paparaci
Naujokas
Vėjuota1 rašė:

paparaci rašė:

čia kaip apie facebook kažkas pasakė - jei tavęs nėra facebook, reiškia tavęs nėra iš viso


Ne, jei tavęs nerodo per "FARUS", tai gyvenimas abejotinas

Nereikia čia taip tam Facebook'ui melstis.


niekas ir nesimeldžia, tik pacitavau kažkieno pasisakymą, greičiausiai reklaminį.
bet esmė ta, kad jei nori būti surastas turi būti matomas. anketa tam ir skirta, bet kai toj anketoj nieko neparašyta (kaip teisingai pastebėjo "Mokslynykas") tai ir ieškoti nėra pagal ką.

o kas tie "farai"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 10:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Vėjuota1 rašė:

Nei vieno ir nei vienos nėra normalaus/normalios, kuris/ kurie/ kurios ieško pažintyse to, nežinia ko!

Vėjuota dievina tuos, kurie neturi jokių anketų!


Kaa reiskia "ANKETA"? Va matau Vejuota1 turi accounta tai uzpilde kazkokia anketa ir dabar cia gali rasyti. Jei to butu nepadarius tai galetu sedet kur kampe ir verkti.

Problema kaip minejau ne kazkokios anketos, o ju pavirsutiniskumas, buki neesminiai klausimai, todel i tai reikia ziureti su jumoru ir kurybingai.
Tada ir parodai, kad nesi "anketinis/e" kuris uzrases ugi plauku spalva ir megiama filma mano, kad apie save kazka parase
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terra1
Terra1
Pradedantysis
Na aš asmeniškai tai norėjau, kad mėgtų šunis ir kitus gyvūnus, būtų nerūkantis, negeriantis,neklubinėtojas, nekvailas, nebūtų per daug koks religinis fanatikas...Kažkokių dar kriterijų turėjau, bet jau dabar nebepamenu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
paparaci rašė:

Vėjuota1 rašė:



paparaci rašė:



čia kaip apie facebook kažkas pasakė - jei tavęs nėra facebook, reiškia tavęs nėra iš viso




Ne, jei tavęs nerodo per "FARUS", tai gyvenimas abejotinas



Nereikia čia taip tam Facebook'ui melstis.




niekas ir nesimeldžia, tik pacitavau kažkieno pasisakymą, greičiausiai reklaminį.

bet esmė ta, kad jei nori būti surastas turi būti matomas. anketa tam ir skirta, bet kai toj anketoj nieko neparašyta (kaip teisingai pastebėjo "Mokslynykas") tai ir ieškoti nėra pagal ką.



o kas tie "farai"?


Ir kas čia jums su tom anketomis, jei net nežinai, kas tą anketą parašęs, todėl ten ieškoti ir įsivaizduoti, modeliuoti - butaforija, o jeigu ką nors ir parašo, tai ne parašyme problema.

Žinok, Vėjuota irgi nežino, kas tie "Farai" ir pati joje nedalyvavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynykas rašė:
Vėjuota1 rašė:
Nei vieno ir nei vienos nėra normalaus/normalios, kuris/ kurie/ kurios ieško pažintyse to, nežinia ko!
Vėjuota dievina tuos, kurie neturi jokių anketų!

Kaa reiskia "ANKETA"? Va matau Vejuota1 turi accounta tai uzpilde kazkokia anketa ir dabar cia gali rasyti. Jei to butu nepadarius tai galetu sedet kur kampe ir verkti.

Problema kaip minejau ne kazkokios anketos, o ju pavirsutiniskumas, buki neesminiai klausimai, todel i tai reikia ziureti su jumoru ir kurybingai.

Tada ir parodai, kad nesi "anketinis/e" kuris uzrases ugi plauku spalva ir megiama filma mano, kad apie save kazka parase


Anketa Vėjuotai nieko nereiškia, nevaidina jokio vaidmens ir galiu pasakyti viso to priešistorę, kaip aš čia atsiradau, nes ieškojau kažkokios informacijos per googlą ir man jis per paiešką numetė kažkokią nuorodą, o norint čia į forumą parašyti reikėjo sukurti accountą. Taip buvo sukurtas account'as.

Dėl kūrybiškumo, tai galiu pasakyti, kad iš kalėjimo irgi rašo kūrybingus laiškus ir pagaliau net nežinai, kas ten tas anketas surašo, todėl tie visi anketiniai nejaudina, besidemonstruojantys savo kūrybiškumo krūtinių išklotines. Žmogus - nėra anketa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Vėjuota1 rašė:
galiu pasakyti viso to priešistorę, kaip aš čia atsiradau, nes ieškojau kažkokios informacijos per googlą ir man jis per paiešką numetė kažkokią nuorodą, o norint čia į forumą parašyti reikėjo sukurti accountą. Taip buvo sukurtas account'as.


Panasi i mano brangiausiaja nerealiai, irgi kazko ieskojo internete, susipazinome o po pusmecio tapome pora.

Isvada:
Visai nebutinai irodinet, kad anketos geras dalykas, galima jas uzpildyti per klaida, be tikslo ir taip pasiekti tikslus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 06:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Mokslynykas rašė:

irgi kazko ieskojo internete, susipazinome o po pusmecio tapome pora.


cia jau kazkoks iskirtinis atvejis tai tikrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 06:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

Dėl kūrybiškumo, tai galiu pasakyti, kad iš kalėjimo irgi rašo kūrybingus laiškus ir pagaliau net nežinai, kas ten tas anketas surašo, todėl tie visi anketiniai nejaudina, besidemonstruojantys savo kūrybiškumo krūtinių išklotines. Žmogus - nėra anketa.


jei kalejimuose veikia telefono rysys, tai vadinasi veikia ir internetas. bet manau jie ten kur nors delfi komentaruose daugiau sedi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
fxx3 rašė:

Mokslynykas rašė:



irgi kazko ieskojo internete, susipazinome o po pusmecio tapome pora.




cia jau kazkoks iskirtinis atvejis tai tikrai.


Moterys daznai daro dalykus kuriu tycia pacios nesuvokia, bet suvokia. Vyrai to nesupras, nebent tik paruke zoles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynykas rašė:

Vėjuota1 rašė:

galiu pasakyti viso to priešistorę, kaip aš čia atsiradau, nes ieškojau kažkokios informacijos per googlą ir man jis per paiešką numetė kažkokią nuorodą, o norint čia į forumą parašyti reikėjo sukurti accountą. Taip buvo sukurtas account'as.


Panasi i mano brangiausiaja nerealiai... <...>

Kas čia toks buvo? Komplimentas Vėjuotai? Ačiū, nereikia čia tų komplimentų!


Internetiniai robinhudai - neįdomūs, tokiais tegul domisi kitos!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:
Vėjuota1 rašė:
Dėl kūrybiškumo, tai galiu pasakyti, kad iš kalėjimo irgi rašo kūrybingus laiškus ir pagaliau net nežinai, kas ten tas anketas surašo, todėl tie visi anketiniai nejaudina, besidemonstruojantys savo kūrybiškumo krūtinių išklotines. Žmogus - nėra anketa.

jei kalejimuose veikia telefono rysys, tai vadinasi veikia ir internetas. bet manau jie ten kur nors delfi komentaruose daugiau sedi.

Tai, kaip jie mendelsono maršus susiorganizuoja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Vėjuota1 rašė:

Kas čia toks buvo? Komplimentas Vėjuotai?


Ne komplimentas... Kazko ieskojau nezinau ko, kazka numete tai uzpildziau ir prisiregistravau, nezinau kur atsiduriau, pasirodo nieko blogo...

Neatrodo, kad zmogaus kuris save kontroliuoja, mintys. Taip netycia kazko ieskant galima ir kazkieno glebyje atsidurti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Be fantazijų, prašau!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
jus sedit cia tik todel kad esat vienisi, jei nebutumet vienisi ne velnio cia nesedetumet, gyventumet sau laiminga gyvenima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai