Tema sukurta: 2012.10.03 18:11
2012.10.03 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
Kas per nesamone su siuo zaidimu,jau gal kokie keli men nebuvau pasijungus paneles o kai sumasciau paziureti kas cia naujo,tai pasirodo man esanti uzdeta bausme uz tai kad daug registraciju,ar gasdinimu ir kazkokiu apgauliu,nors tiesa sakant net nezinau kaip tai reiketu padaryti,gal jus moderatoriai geriau kontroliuokit savo zaidejus!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.03 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
lile0416 rašė:

Kas per nesamone su siuo zaidimu,jau gal kokie keli men nebuvau pasijungus paneles o kai sumasciau paziureti kas cia naujo,tai pasirodo man esanti uzdeta bausme uz tai kad daug registraciju,ar gasdinimu ir kazkokiu apgauliu,nors tiesa sakant net nezinau kaip tai reiketu padaryti,gal jus moderatoriai geriau kontroliuokit savo zaidejus!!!!


Jei buvo pažeistos žaidimo taisyklės, tai bausmė ir buvo uždėta.
Šiaip sau tikrai niekas nebuvo ir nebus baudžiamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.07 07:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
Bet as nesuprantu kaip gali buti pazeistos taisykles jei prie sito zaidimo nerbuvau prisijungusi kelis menesius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.07 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Nurodykite panelės vardą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.20 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
paneles vardas lile
ir prasau paaiskinti tai?Bausmė tau paskirta iki 10-09-2022, 09:52:00. Serverio laikas: 20-10-2012, 16:02:41
Bausmės priežastis: Daug registracijų, apgaudinėja ir grasina minusuoti su kitomis panelėmis? bausme iki 2022 metu???? jei teisingai supratau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.28 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
moderatoriai gal issiaiskintumet sia situacija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 03:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Teisingai supratote.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
Bausme 10-ciai metu, kazkoks absurdas! As sio zaidimo nelaikau netgi labai idomiu, tik vistiek niekaip nesuprantu kaip gali nutikti tokia situacija,nejaugi kitas zmogus gali prisijungti prie mano anketos? Ar mano panele gali valdyti kitas asmuo neprisijunges prie mano anketos? Jei taip nutinka su siuo zaidimu,tai galbut taip gali nutikti ir su kitais zaidimais, jei taip tai vadinasi si anketa yra visiskai nesaugi ir bet kas gudresnis ja gali pasivogti ar ne? Prasau paaskinti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dionne
Dionne
Didmeistris
Jei savininkas nėra atsakingas už savo anketą ir naudoja lengvai atspėjamus duomenis, tai visko gali būti, kad kažkas tiesiog naudojasi svetima anketa. Atsakingiems vartotojams nekyla problemų su panelių pavogimu, plius laikydamiesi taisyklių, jie negauna bausmių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
Nu aciu atsakyma,tik 10 metu sia anketa kazin ar laikysiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.05 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liveta10
liveta10
Pradedantysis
kartai buna kad kazkokie (kompiuteristai)isilauzia i jusu kompiuterius ir zaidze jusu panele

beja modetoatore kodel mano drauges panele nubaudete nes tada buvo is manes pavogta mano panele 17 lvl ir as papriasiau kad atiduotu per telefona o jus nubaudete vien del to kad as daviau tel. nr?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.05 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
liveta10 rašė:

kartai buna kad kazkokie (kompiuteristai)isilauzia i jusu kompiuterius ir zaidze jusu panele



beja modetoatore kodel mano drauges panele nubaudete nes tada buvo is manes pavogta mano panele 17 lvl ir as papriasiau kad atiduotu per telefona o jus nubaudete vien del to kad as daviau tel. nr?


Dėl to tikrai nėra baudžiama.

Jokiems "kompiuteristams" tikrai tokie žaidimai nėra įdomūs.

Įsilaužia tokie patys vaikai kaip ir Jūs, kai jiems suteikiate duomenis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai