Santrauka: Atsiliepimai
Tema sukurta: 2014.10.12 21:43
2014.10.12 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xMally
xMally
Naujokas
Sveiki, norėčiau išgirsti nuomones apie šią mokyklą, gauti nuorodas kur konkrečiai jį yra ir ar labai sunku mokytis? Beje gal yra besimokančių Multimedijos Paslaugų Teikėjo specialybės? Ačiū už atsakymus. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Ar tikrai nori ir verta ten mokytis? Apie kokias informacines technologijas kalbi, jei net į google šios temos pavadinimo įvesti tingi/nemoki... #1 rezultatas google paieškoje

http://kitm.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xMally
xMally
Naujokas
Aš moku, aš klausiu ATSILIEPIMŲ iš žmonių kurie ten mokosi. Pats nemoki klausimo skaityt ir dar mane užsipuoli. Girdėjai apie tokį žodį kaip MANDAGUMAS arba TOLERANCIJA?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
xMally rašė:

Aš moku, aš klausiu ATSILIEPIMŲ iš žmonių kurie ten mokosi. Pats nemoki klausimo skaityt ir dar mane užsipuoli. Girdėjai apie tokį žodį kaip MANDAGUMAS arba TOLERANCIJA?


Tai aišku, TOLERANCIJA tai čia kažkas apie gėjus, right?


O jei į temą, klausei adreso mokyklos - jų puslapyje nurodytas, taip pat ir mokymosi sąlygos aprašytos. Mokslai pagal parašymą sunkūs negali būti, bet ir nauda labai minimali. "Multimedijos Paslaugų Teikėjo specialybės" - pagal aprašymą, išmokys naudotis vienu video redaktoriumi, kokiu fotošopu ir audio editorium, tokiame lygyje, kad parodys kaip pasileisti programą ir supažindins su kiekvienu meniu punktu, kas ką daro. Labai solidžiai ir daug žadančiai atrodo šalia tokių "specialybių", kaip "APSKAITININKAS IR KASININKAS" ir "BANKINIŲ OPERACIJŲ TVARKYTOJO"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xMally
xMally
Naujokas
Aš klausiu atsiliepimų iš žmonių, kurie ten mokosi, o ne iš tų, kurie paskaitę kažką čia bando įrodyt. Neturi ką protingo pasakyt, iš vis patylėk, būsiu dėkinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
xMally rašė:

Aš klausiu atsiliepimų iš žmonių, kurie ten mokosi, o ne iš tų, kurie paskaitę kažką čia bando įrodyt. Neturi ką protingo pasakyt, iš vis patylėk, būsiu dėkinga.


Jetus, kiek pasipūtimo ir užgaulumo...

O ką vertingo gali patarti ten besimokantieji. Reikia klausti tų kurie baigė bent prieš porą metų, jų atsiliepimai vertingiausi, nes tik pradėję dirbti, gali realiai įvertinti, ką gero gavo.

O studento kasdienybė labai proziška, nereikia net mokytis, kad žinoti - ateina į paskaitas, pusė studentų jose miega ar maigo telefonus, užmušinėja laiką per paskaitas ir tiek. Po pamokų/paskaitų 80% eina pagerti į barakus, likę 20% pasitrumpina vakarus kitais būdais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xMally
xMally
Naujokas
Tu pirmas pradėjai užgaulioti mane, nuvertindamas mano galimybes, nors pats ne taip supratai klausimą. Kaip šauksi - taip atsilieps, gerbiamasis. Jei neturi nieko bendro su šia mokykla, vargu ar gali įvertinti kas ir kaip joje vyksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na Maximoje taip pat nesu dirbęs, bet ar tai būtina, kad susidaryti pagrįstą nuomonę apie darbą ten ir vykstančius procesus?

O su Kauno ryšininkų mokyklos studentais (taip ji anksčiau vadinosi), teko kartą ir sugerti ir konferencijose jų atstovus sutikti/stebėti.

O čia yra, kaip suprantu, oficialus reklaminis filmuks, tipo geriausia ką sugebėjo pagaminti:

https://www.youtube.com/watch?v=yDkBn6iNhJw


o čia aplinka, mokytojai, personals, atmosfera:

https://www.youtube.com/watch?v=6fmKL4Mwtmg
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Tiesiog žiauriai įkvepiantis personalas

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xMally
xMally
Naujokas
Nėra taip jau ir blogai, beje nereiktu pamiršti, kad tai tik mokykla, kuri parengia mokinius tolimesnei ateičiai manau. Su tokiu baigimu nelabai ką ir pasieksi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 01:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Kuklus klausimas: panelė ruošiatės gyvūnus prižiūrėti multimedijų pagalba ar save kitaip realizuoti IT aplinkoje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 01:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Digitus rašė:

Tiesiog žiauriai įkvepiantis personalas






Zinoma vaizdelis studijuojant vadyba kolegijoi bus labiau ikvepiantis-tik klausimas is ko naudos bus daugiau...
Protingas mehanikas ar geras statybininkas-gali atidare servisa ar statybininku brigada surinkes gali tiek uzdirbt kiek net dauguma susapnave nera...
Ir Busimam autoserviso savininkui tikria 10 kart daugiau praverstu pasimokyt proftehninei automehanika-negu kolegijoi verslo vadyba...

Num bet Lietuviu mentalitetas,nelabai dar isnesa tokiu dalyku matau-tai taip Digitus tu nepamirsk pagal vaizda rinktis mokslus-Buk teisininkas arba vadybininkas,ten personalas saunus!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 08:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
o tai ne geriau būtų, tau pačiai nuvykti į tą mokyklą ir pakalbėti su ten dirbančiais ir besimokančiais.. arba tiesiog susirasti facebooke grupę tos mokyklos,gi visi tokias turi, ten pažioplinėti, pasiklausinėti.. jei ne laukiniai, tai tikrai atsakys.

o šiaip tai rinkčiaus gyvūnų prižiūrėtojo spec..ten per pamokas turbūt duoda katinėlius glostyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Zinoma vaizdelis studijuojant vadyba kolegijoi bus labiau ikvepiantis-tik klausimas is ko naudos bus daugiau...
Protingas mehanikas ar geras statybininkas-gali atidare servisa ar statybininku brigada surinkes gali tiek uzdirbt kiek net dauguma susapnave nera...
Ir Busimam autoserviso savininkui tikria 10 kart daugiau praverstu pasimokyt proftehninei automehanika-negu kolegijoi verslo vadyba...

Num bet Lietuviu mentalitetas,nelabai dar isnesa tokiu dalyku matau-tai taip Digitus tu nepamirsk pagal vaizda rinktis mokslus-Buk teisininkas arba vadybininkas,ten personalas saunus!!!


Ką tu tuom nori pasakyti???

Visų pirma tu bent skaitei mokymo programas? Labai naudingos ir išsamios, iš aprašymo akivaizdu, kad mokiniams per pirmas pamokas parodys, kad egzistuoja tokios programos kaip Photoshop ir SonyVegas, per kitas kelias paskaitas parodys kaip atrodo ir kaip paspausti porą mygtukų "save" ir pan, žodžiu nieko, ko vidutinių gabumų žmogus negalėtų išmokti pats per porą dienų. Taigi ir vertė tokių mokslų artima 0.

Kitas dalykas, kad tas vaizdelis ne šiaip sau buvo papostintas, kaip sakoma įstaigos reprezentacija prasideda nuo tualeto, taip ir čia, jeigu darbuotojai, per oficialią šventę, leidžia sau atrodyti kaip trumpam atlėkę nuo Gariūnų prekystalio, tai galima neabejoti, kad ir kiti procesai įstaigoje bus atitinkami - mokslo ir vadovavimo kokybė bus irgi Gariūnų lygio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Ir Busimam autoserviso savininkui tikria 10 kart daugiau praverstu pasimokyt proftehninei automehanika


Dėl šito teiginio galima irgi nesutikti. Viskas priklauso nuo dydžio. Jeigu mažas autoservisas ir pasts savininkas remontuos - tada išmanyti mechaniką reikia. Jeigu didesnis - irgi nepakenktų žinoti pagrindus, bet daug svarbesnis gebėjimas yra valdyti verslą, priimti teisingus sprendimus ir tinkamai vadovauti žmonėms. Savininkas gali būti auksarankis meistrelis, bet servisas gali bankrutuoti, jei bus atžagariai valdomas.

Be to proftechai irgi vienas kitam nelygu ir nauda ne iš kiekvieno būtų ženkli. Gerai jeigu mokyklos direktorius turi galvą ir pvz. kaip Alytuje ar Marijampolėje, turi sutartį su Scania ir ruošia pagal šiolaikinę programą, su stendais gautais iš gamyklos ir pasakoja apie dabartinius variklius. Bet jeigu mokykla vis dar sovietinė ir visas mokslas praeina baksnojant į žiguliuko variklio maketą - žiauriai vertingi tokie "mokslai"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.12 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yan
Yan
Pradedantysis
Esu baigusi šią mokyklą. Kaip ir visose mokymo įstaigose trūksta laiko gerai išmokti dėstomus dalykus, nes mokymo programos perkrautos. Specialybių programos tikrai įdomios ir malonu būtų buvę mokytis jei ne kai kurių dėstytojų nemandagus elgesys ir akivaizdus vaikinų palaikymas. Daugiausia dirba merginos, o geriausiai vertina vaikinus. Pvz, aš geriausiai mokykloje parašiau lietuvių kalbos diktantą, bet už mokyklą respublikiniame konkurse diktantą rašyti nusiuntė vaikiną, o mane tik apdovanojo, bet nieko nepaaiškino šiuo klausimu. Nedėmesingą ir nemandagų dėstytojų elgesį bjauru ir prisiminti. Praeina net noras gerai mokytis, todėl laikykitės nerginos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai