Tema sukurta: 2011.09.03 15:50
Pirmas Atgal 1 2 3
2014.01.11 02:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Aš tau jau aiškinau, turėjai suprasti, kad vargiai. Nes kolegijos studijų programoje bet kokio kurso mokslinis lygis yra gerokai žemesnis negu universitete, todėl neleidžiama 1:1 užskaityti be išlyginamųjų studijų, o jas turi ne visos studijų programos. Bet kuriuo atveju teisė spręsti paliekama fakultetų mokslo taryboms, o jų sprendimų vykdymas dažniausiai užkabinamas ant dekano paskirto žmogaus, dažniausiai prodekano ar studijų administratorės. Tai pas juos konkrečiu atveju ir reikia klausti, o ne čia forume visiems N kartų kvaršinti galvą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.04 07:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dianaaaa
Dianaaaa
Naujokas
Labai ačiū už informaciją
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.08 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ruzelle
Ruzelle
Naujokas
Mano pažįstama nori studijuoti kažką susijusio su ortopedinė avalynė. Tai čia reikėtų stotį į mediciną universitete? O gal kolegijoje? Be to, kiek ortopedinę avalynę gaminantys uždirba? Apie 2000 Lt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.03 00:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nastia1979
nastia1979
Naujokas
sveiki!as noreciau stoti i vilniaus kolegija , bendros praktikos slauga , bet egzameno biologijos ne laikiau !turiu auksta pedagogini issilavinima , sakykik sansu nera ?egz, tik lietuviu , rusu , matematikos ir istorijos !aciu uz atsakyma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.03 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
nastia1979 rašė:
sveiki!as noreciau stoti i vilniaus kolegija , bendros praktikos slauga , bet egzameno biologijos ne laikiau !turiu auksta pedagogini issilavinima , sakykik sansu nera ?egz, tik lietuviu , rusu , matematikos ir istorijos !aciu uz atsakyma


tai išsilaikyk biologija atskirai ir istosi. tik jeigu jau turi aukštajį, teks moketi uz moksla.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.03 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nastia1979
nastia1979
Naujokas
aciu labai uz atsakyma ,bet dar tada noreciau pasiteirauti, man valstybe ne finansavo tuos mokslus , tai man atrodo galiu petinduoti i valst. finansojamus?ar dar klausimelis, mano atestate nera chemijos , tai ar butinas pazimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.03 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
nei vienas pažymis nėra būtinas. jei į konkursinio balo formulę įeina pažymis, kurio neturi, tai tiesiog vietoj jo skaičiuoja nulį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.20 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smalsuole159
smalsuole159
Naujokas
sveiki, norejau pasiteirauti kokiu maziausiu egzaminu rezultatu imanoma istoti i valstybes finansuojama vieta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.20 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
smalsuole159 rašė:

sveiki, norejau pasiteirauti kokiu maziausiu egzaminu rezultatu imanoma istoti i valstybes finansuojama vieta?


Nei vienais metais, su kokiais, tiksliai, egzaminų rezultatais, garantuotai įstosi, nėra aišku. Viskas priklauso nuo stojančių kartu su tavimi. Yra sudaroma geriausiųjų eilė (balo mažėjimo tvarka) ir yra imama X geriausių (kur X yra vietų skaičius).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.29 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aberina
Aberina
Naujokas
Sveiki Zinau, tema senoka, bet gal kas uzklys ir atsakys i mano kelis klausimus Visu pirma esu 10-oke ir nezinau kokiu dalyku atsisakyti, o kokius pasirinkti kitais metais Renkuosi matematika, lietuviu, chemija, biologija ir anglu kalba A lygiu (gal per daug? ) ir nezinau ar verta pasirinkti informatika, sveika gyvensena, psichologija? Ar ju prireiks? Beje, jeigu nepavyktu istoti i medicina, yra galimybiu istoti i farmacija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.29 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Aberina rašė:
Sveiki Zinau, tema senoka, bet gal kas uzklys ir atsakys i mano kelis klausimus Visu pirma esu 10-oke ir nezinau kokiu dalyku atsisakyti, o kokius pasirinkti kitais metais Renkuosi matematika, lietuviu, chemija, biologija ir anglu kalba A lygiu (gal per daug? ) ir nezinau ar verta pasirinkti informatika, sveika gyvensena, psichologija? Ar ju prireiks? Beje, jeigu nepavyktu istoti i medicina, yra galimybiu istoti i farmacija?


http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/ arba tiesiogiai su jais susisiek, į pirštą neįkąs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aberina
Aberina
Naujokas
O ar istorija būtina A lygiu mokintis? nes kiek girdėjau beveik visoms profesijoms reikalingas istorijos egzas ar bent jau pazymys Na, i medicina stojant istorijos nereikia egzamino, ta zinau, bet ar ji reikalinga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.30 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asta127
Asta127
Naujokas
Kokie gali buti medicinos darbe?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.30 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asta127
Asta127
Naujokas
Medikui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.30 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asta127
Asta127
Naujokas
Sveiki geriau yra matematika nes tai gali gauti A lygi, o biologija B nes lengvesne yra matematika, arba atvirksciai B matematika A biologija jeigu rinksites kaip mano bus gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.18 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugileRar
RugileRar
Pradedantysis
Aberina rašė:

O ar istorija būtina A lygiu mokintis? nes kiek girdėjau beveik visoms profesijoms reikalingas istorijos egzas ar bent jau pazymys Na, i medicina stojant istorijos nereikia egzamino, ta zinau, bet ar ji reikalinga?


Ne tik kad nebūtina, bet ir nereikia istorijos visiškai. Egzamino rezultatą galima naudoti stojamajam balui kaip ketvirtą (jei per metus niekas nepasikeitė), bet taip pat galima ir matematiką/chemiją ar anglų. Dėl studijų dalykų - neįsivaizduoju, kur galima būtų buvę panaudoti istoriją... Man tai atrodo labiau bendrą išprusimą suteikiantis dalykas, medicinoje konkrečių žinių tikrai nepanaudosi. Yra bent jau VU dalykas "medicinos istorija", bet ten daugiau universiteto istorija, o ne bendroji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.01.12 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anonimas28
Anonimas28
Naujokas
Sveiki! Čia labai senas pokalbis, bet gal galit atsakyti kas geriau ir įdomiau: gastroenterologijos ar intensyvios terapijos skyrius?[i
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai