Santrauka: draugų ieškom :D
Tema sukurta: 2015.04.22 23:23
1 2 Toliau Paskutinis
2015.04.22 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ssaba
Ssaba
Meistras
Kadangi noriu susirasti naujų draugų,galvojau pasiūlyt gal kas norėtumėte leistis į pažintinę kelionę autobusu su novaturu ir grupe iš lietuvos.labai smagu :) o kuo daugiau būtų norinčių,tuo linksmiau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.23 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Manau, netinkamas šitas forumas tokioms paieškoms. Geriau pabandyk kelionių tinklapyje tą padaryt, kad ir kokiam www.mytrips.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.23 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Ssaba rašė:

Kadangi noriu susirasti naujų draugų,galvojau pasiūlyt gal kas norėtumėte leistis į pažintinę kelionę autobusu su novaturu ir grupe iš lietuvos.labai smagu :) o kuo daugiau būtų norinčių,tuo linksmiau :)



Greitu metu kelsimes keltu is rygos i svedus,seip pasvaigt.Galesi prisijungt.Del tikslios datos nepasakysiu,bet per ateinanti menesi.Zmones 26-30 metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.23 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Ssaba rašė:

Kadangi noriu susirasti naujų draugų,galvojau pasiūlyt gal kas norėtumėte leistis į pažintinę kelionę autobusu su novaturu ir grupe iš lietuvos.labai smagu :) o kuo daugiau būtų norinčių,tuo linksmiau :)


Ką per tą kelionę veiks ir po kelionės ir iš kur į kur ta kelionė vyks?

Aš turiu irgi ideją, gal kas norėtų su manim keliauti į Sibirą į Visarijono bendruomenę, aš už savo pinigus, jis už savo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.23 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
kibiras rašė:

Ssaba rašė:



Kadangi noriu susirasti naujų draugų,galvojau pasiūlyt gal kas norėtumėte leistis į pažintinę kelionę autobusu su novaturu ir grupe iš lietuvos.labai smagu :) o kuo daugiau būtų norinčių,tuo linksmiau :)




Ką per tą kelionę veiks ir po kelionės ir iš kur į kur ta kelionė vyks?



Aš turiu irgi ideją, gal kas norėtų su manim keliauti į Sibirą į Visarijono bendruomenę, aš už savo pinigus, jis už savo?


Kas nores vaziuoti pas sektantus, kurie paima tavo pasus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.24 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
as visai noreciau ta visarijona aplankyt, paziuret, kas ten kaip aisku, pasa pasilikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.24 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
mylimukė rašė:

as visai noreciau ta visarijona aplankyt, paziuret, kas ten kaip aisku, pasa pasilikti


O po pabuvimo ten, parduosi visa savo turta ir pinigus atiduosi jiems :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.24 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ritsuka rašė:

mylimukė rašė:



as visai noreciau ta visarijona aplankyt, paziuret, kas ten kaip aisku, pasa pasilikti




O po pabuvimo ten, parduosi visa savo turta ir pinigus atiduosi jiems :(


is kur zinai? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.24 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Ritsuka rašė:

kibiras rašė:



Ssaba rašė:







Kadangi noriu susirasti naujų draugų,galvojau pasiūlyt gal kas norėtumėte leistis į pažintinę kelionę autobusu su novaturu ir grupe iš lietuvos.labai smagu :) o kuo daugiau būtų norinčių,tuo linksmiau :)








Ką per tą kelionę veiks ir po kelionės ir iš kur į kur ta kelionė vyks?







Aš turiu irgi ideją, gal kas norėtų su manim keliauti į Sibirą į Visarijono bendruomenę, aš už savo pinigus, jis už savo?




Kas nores vaziuoti pas sektantus, kurie paima tavo pasus?


Iš manęs niekas paso neimė, šimtą metų, jiems reikalingas tas pasas. Gal iš kai kurių nesusigaudančių turistų ir ėmė labui jų saugumui. Bet aš buvau 2011 metais ir 2014 metais ir iš manęs nei karto neimė niekas paso, šimto metų jis jiems reikalingas. Tuo labiau Visarijono bendruome didelė. Ten yra daug kaimų, kurie anksčiau jau buvo, bet palaipsniui juos pradėjo pildyti Visarijono pasekėjai.
:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.24 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
kibiras rašė:

Ritsuka rašė:



kibiras rašė:


Ssaba rašė:


Kadangi noriu susirasti naujų draugų,galvojau pasiūlyt gal kas norėtumėte leistis į pažintinę kelionę autobusu su novaturu ir grupe iš lietuvos.labai smagu :) o kuo daugiau būtų norinčių,tuo linksmiau :)



Ką per tą kelionę veiks ir po kelionės ir iš kur į kur ta kelionė vyks?


Aš turiu irgi ideją, gal kas norėtų su manim keliauti į Sibirą į Visarijono bendruomenę, aš už savo pinigus, jis už savo?



Kas nores vaziuoti pas sektantus, kurie paima tavo pasus?


Iš manęs niekas paso neimė, šimtą metų, jiems reikalingas tas pasas. Gal iš kai kurių nesusigaudančių turistų ir ėmė labui jų saugumui. Bet aš buvau 2011 metais ir 2014 metais ir iš manęs nei karto neimė niekas paso, šimto metų jis jiems reikalingas. Tuo labiau Visarijono bendruome didelė. Ten yra daug kaimų, kurie anksčiau jau buvo, bet palaipsniui juos pradėjo pildyti Visarijono pasekėjai.

:)


Tai kodel tada neprisijungi prie tu pasekeju, jei tau ten taip patinka? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.24 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Ritsuka rašė:

mylimukė rašė:



as visai noreciau ta visarijona aplankyt, paziuret, kas ten kaip aisku, pasa pasilikti




O po pabuvimo ten, parduosi visa savo turta ir pinigus atiduosi jiems


Niekas ten neatiduoda pinigų. Tiesiog žmonės tuos pinigus namui, žemei išleidžia, parduoda būtų tarkim ir paskui stato namą. O kas yra tikintys Visarijono, tas dažniausiai moka 10 procentų savo uždarbio bendram reikalui (tarkim mokyklas kad statytų, kelius, Šventyklas). Bet tai tie, kurie yra tikintys, jeigu žmogus yra turistas, tai jam mokėti nieko nereikės. Viename kaime "Petropavlovkoj" yra nemokamas viešbutis. Ir ten maitina nemokamai. Tik duonos neduoda, jei nori duoną valgyti, reikia nupirkti pačiam duonos, bet galima ir be duonos normaliai pavalgyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.24 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Ritsuka rašė:


Tai kodel tada neprisijungi prie tu pasekeju, jei tau ten taip patinka?

Iš vienos pusės aš ir norėčiau ten gyventi. Bet viza tai buvo 30 dienų. Todėl grįžau atgal ir tikėjausi paimti metams vizą, kol metai nepraėjo, tada galima metams imti, o ne 30 dienų. Bet ten irgi daug tų, kurie norėtų, kad jiems patarnautų, o ne jie tau patarnautų, ten dar ne pasaka. Ten man dar buvo nuobodu. Todėl negaliu iki galo apsispręsti, kur gyventi ar ten ar čia. Čia irgi ne pyragai. Bet ten niekas nesikeikia, nevartoja necenzurinių žodžių. Negeria, nerūko. Vyksta liturgiją du kartus per savaitę, turbūt visuose kaimuose ir tai yra darbas, negalima sakyt, kad į ją labai malonu eiti. Tai yra dvasinis darbas į ją eiti ir dainuoti. Tada švarinama labai reikšmingai aplinka ir žmogus atsiplėšia nuo bruzdančių, nereikšmingų. buitinių problemų. Mano dar čia kompiuteris, visokios detalės, dviračiai, pažįstami visokie. Taip nuo visko atsiplėšti metams... Nežinau kur mano vieta, galvoju gal ne ten mano vieta, gal aš dar nesubrendau, gal skubu. O reikia važiuot kai pajusiu.
Bet ten žmonės skiriasi, bet ten yra visokių ir tie kurie pakankamai gerai eina ir kitų, kurie daugiau mėgsta tik kalbėti ir tų, kurie daug kalba apie tikėjimą, bet toli nuo jo. Jie kaip nori gali save pasivadinti, niekas ten nekontroliuoja. Yra ir prijaučiantys... Bet Visarijono tikintys, tai iš esmės tie, kurie yra Šeimoje, tai yra jie visi kartu bando spręsti visokias problemas, kartu dirbti, jeigu yra įtampa kokio nors nario tokios didelės Šeimos šeimoje jo mažoje, tada jis turi apie tai pasakyti didelei Šeimai ir jinai padės jam patarimais ir galbūt klausimu Mokytojui Visarijonui išspręsti jo įtampą, kad niekieno mažoje šeimoje nebūtų jokių įtampų ir nesklandumų... Ir iš viso, kad nebūtų tarpusavio didelės Šeimos narių jokios įtampos.

Dar man pasirodė, kad jie atsipalaidavę labai, gal kai aš 3 savaitėm atvažiavau, tai galėjau išdėt jėgas iki galo, o kai jie nuolat ten gyvena, tai jie taip jau neskuba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.27 06:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Ssaba rašė:

Kadangi noriu susirasti naujų draugų,galvojau pasiūlyt gal kas norėtumėte leistis į pažintinę kelionę autobusu su novaturu ir grupe iš lietuvos.labai smagu o kuo daugiau būtų norinčių,tuo linksmiau


tau tiesiog reikia išvystyti tą idėją iki galo pavyzdžiui, dešimt grupių po du žmones, visi keliauja tais pačiais maršrutais, bet su konkrečiomis užduotimis. na ir aišku kažkoks prizinis fondas. žodžiu, tau reikia suorganizuoti , tas vadinamas, žiurkių lenktynes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.27 06:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
kibiras rašė:

Viename kaime "Petropavlovkoj" yra nemokamas viešbutis. Ir ten maitina nemokamai. Tik duonos neduoda, jei nori duoną valgyti, reikia nupirkti pačiam duonos, bet galima ir be duonos normaliai pavalgyti.


nemokamas sūris tik pelėkautuose tik coca-colą vasarą dalina nemokamai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.27 06:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
kibiras rašė:

Iš vienos pusės aš ir norėčiau ten gyventi. Bet viza tai buvo 30 dienų. Todėl grįžau atgal ir tikėjausi paimti metams vizą, kol metai nepraėjo, tada galima metams imti, o ne 30 dienų. Bet ten irgi daug tų, kurie norėtų, kad jiems patarnautų, o ne jie tau patarnautų, ten dar ne pasaka. Ten man dar buvo nuobodu. Todėl negaliu iki galo apsispręsti, kur gyventi ar ten ar čia.


ten, kibirai, ten.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.27 06:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
kibiras rašė:

Čia irgi ne pyragai. Bet ten niekas nesikeikia, nevartoja necenzurinių žodžių. Negeria, nerūko. Vyksta liturgiją du kartus per savaitę, turbūt visuose kaimuose ir tai yra darbas, negalima sakyt, kad į ją labai malonu eiti. Tai yra dvasinis darbas į ją eiti ir dainuoti.


tai kur tu sėdi, gal kalėjime kokiam? pasakoji įprastus dalykus. jei aš neteisus, gal kas mane pataisys, bet Lietuvoje liturgija vyksta du kartus per dieną berods. būna kiti dainuoja choruose savo noru ir t.t. kiek mačiau, tai Vilniuje berods atidarė vieną baziliką, ten choruose jau dominuoja kažkiek ir indiški motyvai, būgnus muša ir t.t. bet čia kaip kam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.27 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
kibiras rašė:
Iš vienos pusės aš ir norėčiau ...


Tavo pasakojimas man priminė vieną filmą http://www.imdb.com/title/tt1441326/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.01 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fantomasx
fantomasx
Naujokas
Ar dar yra norinčių keliauti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.01 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nity
nity
Pradedantysis
kibiras: Aš turiu irgi ideją, gal kas norėtų su manim keliauti į Sibirą į Visarijono bendruomenę, aš už savo pinigus, jis už savo?


Siūlau įdėti foto, video iš tos Visarijono bendruomenės gyvenimo. Gal atsirastų tada net nemažai norinčių pažiūrėti kaip iš naujo kuriamos komunos. RENTV girdėjau, kad po pasaulio pabaigos bus gyvenimui tinkamos tik Sibiro žemės. Gal čia pagavai tą idėją ir nori pastatyti lietuviškai šnekančių gyvenvietę?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.06 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


UberSafe
UberSafe
Naujokas
Sveiki, esu iš "Superum" kompanijos, šiuo metu kuriame saugumo apps'ą. Noriu pasidalinti juo ir sužinoti jūsų nuomonę. :) Trumpai apie apps'ą: pasijutus nesaugiai, aplikacijos pagalba gali pranešti apie savo buvimo vietą draugams, vaikinui, žmonėms, kurie turi tą apps'ą ir yra šalia. Manome, kad tai padėtų burti bendruomenę ir skatintų žmones padėti vieni kitiems jaustis saugiau gatvėje, įvairiose situacijose :) Taip pat planuojame bendradarbiauti su Policija.

Štai čia galite pamatyti kaip jis atrodo ir užsiregistruoti išankstinėje registracijoje gauti apps'ą.

https://www.facebook.com/pages/UberSafe/808073455937731
Kaip jums apps'o idėja ir dizainas? :) ką manote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai