Tema sukurta: 2014.12.11 21:26
2014.12.11 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Priėmė vis dėl to... Kokios mintys?
Man asmeniškai tas saugumas labai slidžiai skamba. Ypatingai kaip pavyzdžiui rašau čia, kad Paulauskas yra paskutinis žmogus, kuris norėčiau, kad būtų atsakingas už Lietuvos kibernetinį saugumą... Tas jau neužilgo įtariu atsiliept gali kelis kart pakartojus tą, juk vieša erdvė. Ką jūs galvojat, ar neperlenkė lazdos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
moccasinus, bereiksmis istatimas, nes yra es va kur viskas ir sukasi, apeliuoji i es, o ji svarsto ir pasakys, kad tai pazeidzia zmogaus teises - viska tuo baigta. O del piratavimo tai juokinga kova, kai su vejo malunais na pasodino TPB ikurejus , bet kas is to tinklapis toliau veikia. Va cia ir slypi viska esme kaip si istatima panaudos ar kibernetiniam saugumui ar kovot su piratais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Ta prasme tokia sąvoka reikalinga mūsų politikoj, ypatingai dabar tokioj situacijoj su Rusija. Bet asmenų duomenų visas surinkinėjimas interneto tiekėjų, tai čia... žodžių net nerandu...
Norėjo juk ir visų banko sąskaitų judėjimus irgi rinkt ir paprašius atitinkamiems atstovams laisvai pasidalinti.
O TPB uždarė šią savaitę, buvo reidas.
Smalsu tik ką būtent jie čia gali iš to išpešt, nes tikrai jiems nerūpi per daug kas filmus ar muziką pumpuoja. Talpint tokioj kaip LM dar suprantu, čia jau rimčiau.
Nes aš galvoju, kad tas yra grynai dėl susidorojimo su kenkėjais visokiais, kurie šmeižia straipsniais, neduok dieve ir komentarais.
Kas dar realistiškai skambėtų Paulausko, Bradausko galvose?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
moccasinus rašė:
O TPB uždarė šią savaitę, buvo reidas.

Sakai uždarė ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
moccasinus rašė:

Ta prasme tokia sąvoka reikalinga mūsų politikoj, ypatingai dabar tokioj situacijoj su Rusija. Bet asmenų duomenų visas surinkinėjimas interneto tiekėjų, tai čia... žodžių net nerandu...

Norėjo juk ir visų banko sąskaitų judėjimus irgi rinkt ir paprašius atitinkamiems atstovams laisvai pasidalinti.

O TPB uždarė šią savaitę, buvo reidas.

Smalsu tik ką būtent jie čia gali iš to išpešt, nes tikrai jiems nerūpi per daug kas filmus ar muziką pumpuoja. Talpint tokioj kaip LM dar suprantu, čia jau rimčiau.

Nes aš galvoju, kad tas yra grynai dėl susidorojimo su kenkėjais visokiais, kurie šmeižia straipsniais, neduok dieve ir komentarais.

Kas dar realistiškai skambėtų Paulausko, Bradausko galvose?


Yra zmogaus teises mes ES priklausom yra musu teise i privatuma .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
meskiuukas rašė:

moccasinus rašė:

O TPB uždarė šią savaitę, buvo reidas.


Sakai uždarė ?


:D nu bet reidas tai buvo :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
mezmerize rašė:

Yra zmogaus teises mes ES priklausom yra musu teise i privatuma .


Daug kas yra, esmė, kad šitoj vietoj jo nebėra. Bent jau kuriam laikui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
moccasinus rašė:

mezmerize rašė:



Yra zmogaus teises mes ES priklausom yra musu teise i privatuma .




Daug kas yra, esmė, kad šitoj vietoj jo nebėra. Bent jau kuriam laikui.

Na ir tie surinkti irodimai taps beverciai nes jie bus rinkti neteisetai pazeidziant privatuma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
moccasinus rašė:
meskiuukas rašė:
moccasinus rašė:
O TPB uždarė šią savaitę, buvo reidas.

Sakai uždarė ?

nu bet reidas tai buvo

O ką tas reidas ? Iš emės aš galiu kilnoti savo svetainę į bet kurį hostingą bet kurioje šalyje iš bet kurio kompo.
Šunys garsiai loja, bet karavanas toliau žygiuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
mezmerize rašė:

Na ir tie surinkti irodimai taps beverciai nes jie bus rinkti neteisetai pazeidziant privatuma.


Neteisėtai pagal ES, o Lietuvoj tas bus padaryta teisėtai. Tokiais atvejais juk kaskart Lietuvoj jau sėdėsi, kol Briuselis išgirs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
meskiuukas rašė:

O ką tas reidas ? Iš emės aš galiu kilnoti savo svetainę į bet kurį hostingą bet kurioje šalyje iš bet kurio kompo.

Šunys garsiai loja, bet karavanas toliau žygiuoja.


Tai ir kilnos taip toliau, kol serverių įrangos nekomfiskuos, o tas man atrodo tik laiko klausimas, kad ir kaip gaila bebūtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
meskiuukas rašė:

O ką tas reidas ? Iš emės aš galiu kilnoti savo svetainę į bet kurį hostingą bet kurioje šalyje iš bet kurio kompo.


Keli iš mano mėgstamų ir dažniausiai naudojamų saitų "yra iš" tokių progresyvių ir pažengusių šalių kaip Vakarų Samoa (interneto kodas .ws), Palau (interneto kodas.pw), Filipinai (.ph). Tai va, išskirtinių šalių į sąrašą dabar ir Kosta Rika įžengs. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai