Tema sukurta: 2007.11.12 13:38
Pirmas Atgal 1 2
2007.11.12 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
o kas jums svarbiau? Ar ka i vestuves susikviesti, ar kiek pinigu isleisti?
Kaip tarkim pasielgtumet, jei samata sukvietus norimus svecius siektu 20000, o butumet tam paskyre tik 10000? Ar mazintumet sveciu skaiciu, ar skirtumet papildomus 10000 ? O gal visus susodintumet uz apytuscio stalo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
podruzke, na, del zmoniu as dazniausiai neklystu visi mano santykiai su zmonemis, ar draugais tesesi/ iasi ne venerius metus taigi, tikiuosi, kad ir santuoka nebus 1 men
As asmeniskai manau, kad vestuves, tai svente naujavedziams, sveciai yra kazkur fone. Kaip as pats sakiau, man sveciai asmeniskai nelabai rupi, as is karto su zmona sesciau i lektuva ir kur palmes auga, o sveciai tegul daro ka nori sako tostus, soka, nusigeria, prisivemia, ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 09:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
> Kiek pinigu skirtumete vestuvems?

Čia rubliais, žemaitėmis, ar kokia kita valiuta?? :]

Kiek negaila, ir leidžia finansinės galimybės. Manau, turi būti abipusis susitarimas (nes kaip žinia norai nevisuomet sutampa) - kas, kur, kaip, ir kiek $ tai pareikalaus.... Teko matyti atvejų, kuomet svadebkos biudžetas buvo kukliai tariant minimalus. Ir nieko, gyvena laimingai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Jason
na, cia nuo kiekvieno supratimo, man santuoka ne siaip stampas pase.
O pakenciamos, ta reiskia svente sveciams, ne nukrauti stalai, ar degtines buteliai. As bent pats kaip savo isivaizduoju, kad is karto po vestuviu sedu i lektuva ir kur i Bora Bora, o sveciai linksminasi. Bet, 30 tuks. tai nera dideli pinigai, bent man taip atrodo. Viskas kainuoja dabar.


Nesuprantu sito. Taigi zenijates jus, cia jusu svente, o pinigus isleidziat sveciams?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Jason
tai aplamai sedekit susideje, ir vsio. Cia skaitysis "seima".
Ne laime priklauso nuo isleistu pinigu kiekio, o pats ivykis. Kiekvienas leidzia pagal savo pinigine. Kiek gali, tiek ir leidi. As samdyciau vestuviu planuotoja, ar pasitelkciau keleta zmoniu, kurie suorganizuotu visas detales, inestu daugiau stiliaus ir staigmenu.


Na taip, jei turi milijonus, gali ir vestuves iskelti tokias prabangias, kaip Vienos balius, ir kelione aplink pasauli, ir nama po to nusiperki iskart... Bet as tai nesuprantu tu, kurie ima paskola vestuvems, o paskui neturi kur gyventi Jau geriau tada bustui isleisti... Ilgalaike investicija, o ne pragerti ir pravalgyti pinigai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Jason
tai aplamai sedekit susideje, ir vsio. Cia skaitysis "seima".


O po popiergalio pasirasymo ir baliaus jau skaitaisi seima? Seima tai 2 zmoniu susitarimas (net ir nebutinai rastiskas), abipuse meile, pagarba, bendros ateities kurimas, o to joks popierelis ir net prabangiausios vestuves negali garantuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Jason

podruzke > mano santuoka nesibaigtu po metu Bet, as ne apie tai.

Kiekvienas turetu pagal savo kisene leist. Jeigu zmogus per menesi gauna kokius 5 tuks., as nemanau, kad kokie 20 tuks. yra daug, nes vestuves planuoji ne menesi, o min pusmeti, gal ir metus.


Tu gali 100% garantuoti, kad nesibaigs? Negali juk.
O mes tai suplanavom per menesi ir visai geros vestuves buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
man seima asmeniskai tada, ka Dievas sujungia, o ne tada kai du zmones susitaria. Susitarti gali su bet kuo, ir bet kada, ir galvoti ka nori. Tema siaip ne apie seima, o apie lesas vestuvems. Viskas priklauso nuo pajamu dydzio manau. Zmones perka lizingu saldytuvus ir plazminius tv uz 10 tuks., kodel negali lizinguoti savo vestuviu. Prasom, jei pajamos tai leidzia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Jason
man seima asmeniskai tada, ka Dievas sujungia, o ne tada kai du zmones susitaria. Susitarti gali su bet kuo, ir bet kada, ir galvoti ka nori. Tema siaip ne apie seima, o apie lesas vestuvems. Viskas priklauso nuo pajamu dydzio manau. Zmones perka lizingu saldytuvus ir plazminius tv uz 10 tuks., kodel negali lizinguoti savo vestuviu. Prasom, jei pajamos tai leidzia.


Ne dievas sujungia, o abu zmones savo noru eina i baznycia ir prisiekia vienas kitam ta ir ana dievo akivaizdoj. Gali tai vadint kaip nori, bet tai yra 2 zmoniu apipusis susitarimas vienas kita mylet ir gerbt. O kur ir kieno akivaizdoj tai padarysi, neturi JOKIOS reiksmes ju santuokos trukmei ir kokybei.
Be to, saldytuvas ir tv yra ilgalaike investicija, o ne 1-2 dienu malonumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


freeTibet
freeTibet
Meistras
as uz kuklias vestuves ir gera bei grazu ir tuo paciu ilga gyvenima po ju.AMEN
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


millea
millea
Didmeistris
Originally posted by: Jason
podruzke > mano santuoka nesibaigtu po metu


ir kodel tu toks tikras? As kai tuokiausi irgi negalvojau, kad mano santyoka truks tik 3 metus..... Tokiu dalyku neimanoma prognozuot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


millea
millea
Didmeistris
Originally posted by: sinDzin
as uz kuklias vestuves ir gera bei grazu ir tuo paciu ilga gyvenima po ju.AMEN

pritariu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.24 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugilyteRar
RugilyteRar
Naujokas
Man taip pat atrodo, kad neverta vestuvėms leisti daug. Esu girdėjus, kad žmonės net paskolas pasiima - man atrodo daug geriau į kokią kelionę tolimesnę išvažiuot už tuos pinigus, kad būtų šventė patiems, o ne kitiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.28 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Izabelė6
Izabelė6
Naujokas
Kuo mažiau, tuo geriau. Jau geriau kelionei daugiau išleisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.30 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Simona286
Simona286
Naujokas
Dabar neseniai draugė tuokėsi ir sakė išleido apie 10tukst. eurų. Ir čia labai taupydama, nes suklelę siuvosi iš pigesnių, svečių apie 30 ir stalai nebuvo itin nukrauti. Skė paryčiais jau nelabai buvo ką valgyti svečiams. Žiedus pirko iš šito puslapio: http://www.vertejuvelyrika.lt/lt/vestuviniai-ziedai.htm Tai kaip jūs manot ar čia daug ar mažai ji išleido?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.06.29 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FidelCastro1
FidelCastro1
Naujokas
Kaip Lietuvoj, tai labai mažai. Nes kiek žmonės yra pasakoję, kiek Lietuvoj susituokt kainuoja, tai daug pigiau Maldyvuose arba Tailande.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai