Tema sukurta: 2015.07.09 00:41
2015.07.09 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xmonika
xmonika
Naujokas
Kaitinantis krauja, priverciantis strategiskai mastyti, judeti, isijausti.. kaip tikram karo lauke tik su lazeriniais ginklais ir buriu draugu. Ziauriai gerai!! Isbande tokia pramoga tikrai nores kartoti, o nebandziusiems - verta ismeginti.
Ir kas geriausia- dabar galima ja gauti nemokamai! Verta!

https://www.facebook.com/Elektrobig/photos/a.1585236908381179.1073741826.1585236851714518/1610688722502664/?type=1

ar esate bande, girdeje? kokios emocijos?:))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.09 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Laimi daugiausia like surinkes komentaras, as neturiu facebooko. kas per zaidimai siu laiku, visur to facebooko reikia. nusisikus kur nors viesam tuolete reikes paspaust like ar dislike. daugiausia like surinkes komentatorius tures galimybe nusisikt nemokamai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.09 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xmonika
xmonika
Naujokas
Visas gyvenimo sritis uzvaldo facebook
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.09 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Atsilieku laike
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.09 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Shakespheare rašė:

Laimi daugiausia like surinkes komentaras, as neturiu facebooko. kas per zaidimai siu laiku, visur to facebooko reikia. nusisikus kur nors viesam tuolete reikes paspaust like ar dislike. daugiausia like surinkes komentatorius tures galimybe nusisikt nemokamai


Tai susikurk tą facebook čia neverkęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.09 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Piktaskeksas rašė:

Shakespheare rašė:



Laimi daugiausia like surinkes komentaras, as neturiu facebooko. kas per zaidimai siu laiku, visur to facebooko reikia. nusisikus kur nors viesam tuolete reikes paspaust like ar dislike. daugiausia like surinkes komentatorius tures galimybe nusisikt nemokamai




Tai susikurk tą facebook čia neverkęs.


Nematau cia verkimo :D ka tu cia nusipezii, juokinga man tie konkursai. kokia is tu like nauda realiai?

Bet tau svarbiau prisipist prie ko nros ir parodyt esa kietesnis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.09 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Shakespheare rašė:

Piktaskeksas rašė:

Shakespheare rašė:

Laimi daugiausia like surinkes komentaras, as neturiu facebooko. kas per zaidimai siu laiku, visur to facebooko reikia. nusisikus kur nors viesam tuolete reikes paspaust like ar dislike. daugiausia like surinkes komentatorius tures galimybe nusisikt nemokamai


Tai susikurk tą facebook čia neverkęs.


Nematau cia verkimo ka tu cia nusipezii, juokinga man tie konkursai. kokia is tu like nauda realiai?

Bet tau svarbiau prisipist prie ko nros ir parodyt esa kietesnis


Tai kad tu čia bandai kažkokį against system vaidint, tipo " pz visokie facebookai, likai hujaikai, aš net neturiu to facebooko".. nu ir?
Neturi tai susikikurk, ten nieko nekainuoja. Kam čia skleist savo skystą ironiją apie pašikimą dėl like. Dar gerai, kad neliepei visiems eit į lauką geriau negu faceboke sėdėt Čia išvis yra epic
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.09 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Piktaskeksas rašė:

Shakespheare rašė:



Piktaskeksas rašė:



Shakespheare rašė:



Laimi daugiausia like surinkes komentaras, as neturiu facebooko. kas per zaidimai siu laiku, visur to facebooko reikia. nusisikus kur nors viesam tuolete reikes paspaust like ar dislike. daugiausia like surinkes komentatorius tures galimybe nusisikt nemokamai




Tai susikurk tą facebook čia neverkęs.




Nematau cia verkimo ka tu cia nusipezii, juokinga man tie konkursai. kokia is tu like nauda realiai?



Bet tau svarbiau prisipist prie ko nros ir parodyt esa kietesnis




Tai kad tu čia bandai kažkokį against system vaidint, tipo " pz visokie facebookai, likai hujaikai, aš net neturiu to facebooko".. nu ir?

Neturi tai susikikurk, ten nieko nekainuoja. Kam čia skleist savo skystą ironiją apie pašikimą dėl like. Dar gerai, kad neliepei visiems eit į lauką geriau negu faceboke sėdėt Čia išvis yra epic


Na taip dziaugiuos kad neturiu :) bet jau juokinga atrodo viskas.

Nesijaudink nesijauciu uz nieka geresnis del to. as panasios nuomones, man irgi nepatinka issisokimai, atceit atkreipkit demesi i mane as kitoks. bet kadangi sitas zaidiams atrodo nesamone tai pasidziaugsiu savim. nereik pykt ant visko irgi, jai atrodziau durnai tai taip ir palik mane, nes panasus esam. tik nesutiksi tu su situo niekad
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.29 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius131
Marius131
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai