Tema sukurta: 2017.05.19 17:37
2017.05.19 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Efka27
Efka27
Naujokas
Taigi esu 10-tokas ir greiciausiai gausiu pataisu is chemijos, nes mokytojas labai pasikeles ir su juo ka nors susneketi yra labai sunku, taigi pataisos man nebeda, tik kad as isskrendu tik pasibaigus mokyklai ir nebusiu visa birzeli, tai ar kaip nors imanoma pataisas atkelti i liepa ar rugpjuti ??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.20 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Efka27 rašė:

Taigi esu 10-tokas ir greiciausiai gausiu pataisu is chemijos, nes mokytojas labai pasikeles ir su juo ka nors susneketi yra labai sunku, taigi pataisos man nebeda, tik kad as isskrendu tik pasibaigus mokyklai ir nebusiu visa birzeli, tai ar kaip nors imanoma pataisas atkelti i liepa ar rugpjuti ??
Del tokiu dalyku reikia tartis su mokytoju .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Greta280
Greta280
Naujokas
Nu nezinau kadangi as pati dabar likau pataisų vasarai tik kad is matematikos.
Tai bus mano pirmos pataisos gyvenime ir as neisivaizduoju ka man reiks ten daryti kad pereiciau i 8 klase
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Efka27 rašė:

Taigi esu 10-tokas ir greiciausiai gausiu pataisu is chemijos, nes mokytojas labai pasikeles ir su juo ka nors susneketi yra labai sunku, taigi pataisos man nebeda, tik kad as isskrendu tik pasibaigus mokyklai ir nebusiu visa birzeli, tai ar kaip nors imanoma pataisas atkelti i liepa ar rugpjuti ??


ka reiskia tos "pataisos" ? musu laikais jei neislaikydavai mokyklinio egzamino, iskart palikdavo antrus metus kartot visa kursa ir konkurencija i aukstesniasias ir kolegijas buvo milziniska, o geriausi jau budavo priimti i univerus dar 10 klaseje. gi siais laikais tikriausiai gali drasiai rodyti visiems mokytojams figa su 8 valstybiniu ir mokykliniu egzu vidurkiu galedavai tik pasvajot apie univera dabar gi nera tiek Lietuvoje mokiniu kad uzpildytu tas vietas univeruose aplamai. kad siais laikais nebaigt aukstojo, tai turi turet kokia nors sunkia protine negalia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė:

Efka27 rašė:



Taigi esu 10-tokas ir greiciausiai gausiu pataisu is chemijos, nes mokytojas labai pasikeles ir su juo ka nors susneketi yra labai sunku, taigi pataisos man nebeda, tik kad as isskrendu tik pasibaigus mokyklai ir nebusiu visa birzeli, tai ar kaip nors imanoma pataisas atkelti i liepa ar rugpjuti ??




ka reiskia tos "pataisos" ? musu laikais jei neislaikydavai mokyklinio egzamino, iskart palikdavo antrus metus kartot visa kursa ir konkurencija i aukstesniasias ir kolegijas buvo milziniska, o geriausi jau budavo priimti i univerus dar 10 klaseje. gi siais laikais tikriausiai gali drasiai rodyti visiems mokytojams figa su 8 valstybiniu ir mokykliniu egzu vidurkiu galedavai tik pasvajot apie univera dabar gi nera tiek Lietuvoje mokiniu kad uzpildytu tas vietas univeruose aplamai. kad siais laikais nebaigt aukstojo, tai turi turet kokia nors sunkia protine negalia

Arba labai didele tinginyste mokinimuisi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai