Santrauka: Dėl podiumo
Tema sukurta: 2016.11.19 07:20
2016.11.19 07:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grrreta
grrreta
Pradedantysis
Iškarto atsiprasau jai tokia tema buvo, bet man smalsu jaigu pvz as buciau ant podiumo ir jau tureciau 2 ir 3 vietos trofėjus, o reitinge as buciau 3 tada as nebepakliuciau ant podiumo kaip 3 vietos nugaletoja nes as turiu si trofeju? O jai pvz as turiu 1 ir 2 vietos trofejus bet man reikia 3 o reitinge as esu 1 tai irgi nebepakliuciau ant podiumo? Ar isvis paneles kurios buvo savaite ant podiumo ar jos kita savaite vel gali ant jo pakliuti? iskarto aciu uz atsakymus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.20 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiraaaa
Deiraaaa
Pradedantysis
jei turi 2 ir 3 trofejus ir esi trecia reitinguose,vienintele galimybe gauti 1 vieta,tik toks atvejis,jei merginos kurios yra 1,2 vietoje reitinge jau turi aukso trofeju,tuomet tu atsistosi ant pirmos pakylos.

jei turi 1 ir 2 trefejus,ir budama reitinge 1 vietoje,gausi ir 3 trofeju

taip jei dar nesi surinkusi visu trofeju,gali ant podiumo stoveti kad ir 3 savaites is eiles,svarbu issilaikyti reitingu virsunese
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.21 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grrreta
grrreta
Pradedantysis
aciu uz atsakyma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.01 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karon1
Karon1
Naujokas
Labas, panelės aš nesupratau kas asitiko. Aš vakar turėjau daug balu o šendien turiu labai labai mažai. Mano sesei atsitiko tas pats mes žaidžiam iš vieno kompiuterio gal dėlto? PADĖKIT MAN!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.01 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaDiSOnn
MaDiSOnn
Meistras
Asmeniškai man jau įgriso atsakinėti į tą pati klausimą šimta kartu Žmonės, maldauju pradėkite skaityti kas yra parašyta.


Podiume aiškiai parašyta, kad balsuoti pradedama iš naujo, tai reiškia, kad balsai yra atnaujinami. Juos pradedate rinkti išnaujo, nuo nulio.
Būsto konkursas - Pirmadieniais
FTV - Kiekvieno mėnesio pirmoje dienoje
Podiumas - Trečiadieniais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.03 02:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaMarie
LisaMarie
Pradedantysis
MaDiSOnn rašė:

Asmeniškai man jau įgriso atsakinėti į tą pati klausimą šimta kartu Žmonės, maldauju pradėkite skaityti kas yra parašyta.





Podiume aiškiai parašyta, kad balsuoti pradedama iš naujo, tai reiškia, kad balsai yra atnaujinami. Juos pradedate rinkti išnaujo, nuo nulio.

Būsto konkursas - Pirmadieniais

FTV - Kiekvieno mėnesio pirmoje dienoje

Podiumas - Trečiadieniais


Nevark, čia gi raketų mokslas perskaityti žaidimo instrukcijas... Jeigu visos pereinam pradžioje tas pamokas su kiekviena funkcija "Nueik į grožio saloną ir pakeisk šukuoseną." "Nueik į VIP parduotuvę ir įsigyk pop. priedų" ir t.t. ir vis tiek sužadėtuvių vakarėlyje atsiranda dešimtys iš medžio iškritusių "O tai kur čia ką pirkti" :D Paskaityti pagalbos skiltį yra kosmosas, aukštoji matematika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai