Santrauka: norėčiau jog užeitumėt :)
Tema sukurta: 2015.07.11 20:09
2015.07.11 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kudry
Kudry
Pradedantysis
Sveikos, iš anksto prašau labai nesmerkti. Turbūt dauguma žaidžia mados areną, tačiau toje versijoje galbūt nelabai randa draugiškų panelių ar pan. Norėčiau sukurti klubą mados arenoje į kurį prisijungtų tik panelės iš senosios versijos :) (vėliau gal ir iš naujesnės versijos). Manau būtų tikrai super, galbūt rastume daugiau bendraminčių ir šiaip ar taip pažinome vieną kitą :). Labai prašau nesmerkt mano įdėjos, tiesiog parašykite ar pritariate ir ką manote :).
Abiejose versijose esu Ericėa :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.12 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
Labas, idėja gera, bet manyčiau toji dauguma kuri jau ilgesni laiką žaidžia MA, jau turi klubus ir ypač jeigu jie yra geri, nemanau ar jos paliktų savo geruosius klubus ir išeitų į naują kuris be trofėjų, žemom statistikom ir panašiai O tos kurios nežaidžia ilgesnio laiko yra kiek žinau nusistačiusios prieš MA, tai net nežinau ar pavyktų..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.12 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Aš neseniai tą MA pradėjau, bet radau labai gerą klubą ir jo nepalikčiau Ten netgi radau gerą pažįstamą iš senų SP laikų, juo labiau nesinorėtų palikti to klubo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.12 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkGabi
DarkGabi
Pradedantysis
Aš manau jog idėja puiki, galėčiau prisijungti, nes mano klubas nėra jau toks geras Tad manes klube jau gali laukti MA - Gabika Miau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.12 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chera
chera
Pažengęs
Man irgi kažkada buvo kilusi tokia įdėja. Bet susiradau labai aktyvų klubą, kuriame žaidžia netgi dvi panelės iš senosios versijos. Klubas yra aktyvus, draugiškas, turi nemažai trofėjų ir šlovės
Bet perskaičius šią temą man į galvą šovė ir kitokia mintis..Gal susikurkime kitos šalies versiją? Pavyzdžiui neseniai susikūriau anglišką Tada ten visos lietuvės iš senosisos ir pabendrautume?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.12 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Chera, tavo pasiūlymas gal i neblogas, tačiau atsižvelkime į svarbiausią dalyką - laikas. Aš asmeniškai tiek daug laiko nebeturėsiu žaisti visas ta superpaneles. Yra SP, MA lietuviški. O jeigu anglišką FA pradėsim žaisti - jau trys superpanelės O kas dar žaidžia ir slaptą versiją - 4
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.12 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darknessa
darknessa
Didmeistris
chera rašė:

Man irgi kažkada buvo kilusi tokia įdėja. Bet susiradau labai aktyvų klubą, kuriame žaidžia netgi dvi panelės iš senosios versijos. Klubas yra aktyvus, draugiškas, turi nemažai trofėjų ir šlovės

Bet perskaičius šią temą man į galvą šovė ir kitokia mintis..Gal susikurkime kitos šalies versiją? Pavyzdžiui neseniai susikūriau anglišką Tada ten visos lietuvės iš senosisos ir pabendrautume?


chera, blemba, kas prabilo taigi sakei, kad nepatink jau labai tau MA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.13 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabriellla17
Gabriellla17
Pradedantysis
man tai MA labai lėtai kraunasi :\
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.13 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arabina
Arabina
Pradedantysis
Aš pritariu šiai idejai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.17 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chera
chera
Pažengęs
darknessa rašė:

chera rašė:



Man irgi kažkada buvo kilusi tokia įdėja. Bet susiradau labai aktyvų klubą, kuriame žaidžia netgi dvi panelės iš senosios versijos. Klubas yra aktyvus, draugiškas, turi nemažai trofėjų ir šlovės



Bet perskaičius šią temą man į galvą šovė ir kitokia mintis..Gal susikurkime kitos šalies versiją? Pavyzdžiui neseniai susikūriau anglišką Tada ten visos lietuvės iš senosisos ir pabendrautume?




chera, blemba, kas prabilo taigi sakei, kad nepatink jau labai tau MA


Tei MA nežaidžiu, o FA žaidžiu :D ir slaptą žaidžiu xd vaikas tylėk;*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.04 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Evelina173
Evelina173
Naujokas
pasakyk slaptą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.19 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Somin
Somin
Pradedantysis
Ta slapta nieko ypatingo, jei ką, beveik tokia pati kaip ir mūsų versija, tik turėjo kelias kitas funkcijas. Ir ji buvo slapta, kol nesusirinko pusė MA žaidėjų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.19 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Somin
Somin
Pradedantysis
LadyEla rašė:

Chera, tavo pasiūlymas gal i neblogas, tačiau atsižvelkime į svarbiausią dalyką - laikas. Aš asmeniškai tiek daug laiko nebeturėsiu žaisti visas ta superpaneles. Yra SP, MA lietuviški. O jeigu anglišką FA pradėsim žaisti - jau trys superpanelės O kas dar žaidžia ir slaptą versiją - 4


omg taehyung is that u?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai