Santrauka: kokios geros knygos apie joga, jos pratimus, kur rasti joga Kaune
Tema sukurta: 2007.02.22 18:11
Pirmas Atgal 1 2
2009.12.02 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


solveka
solveka
Naujokas
Deepak Chopra, David Simon "Septyni Dvasiniai Jogos Dėsniai". Tai praktinių patarimų knyga, apie tai kaip išsaugoti kūno, proto ir dvasios sveikatą. Na ir ne tik praktiniai patarimai, bet ir šiek tiek teorijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.29 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ynja
ynja
Naujokas
turiu knyga apie joga, kuria pirkau pries kokius keturis metus, jei ne daugiau. ji vadinasi joga - gyvenimo ir harmonijos saltinis. joje radau viska, ko reikia pradeti. joje aprasoma trumpai joga, kvepavimas, mantros, ir gausybe pratimu (su foto). tikrai dziaugiuosi ja. labai man padejo. dabar tebestovi garbingiausiu knygu lentynoj. kaina jos buvo gal 20 lt. nepamenu. knygos dydis yra nestardantinis - labai didele, bet nestora. virselis kietas, melynos spalvos. pasiziureti gali, gal netycia dar rasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.12 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linksmonade
linksmonade
Pradedantysis
Labai norėčiau užsiiminėti meditacija, ar joga...Norėčiau save emociškai sutvarkyti, bet man gaila pinigų kol kas tam..Norėčiau pabandyti kas tai yra..O kur Kaune vyksta užsiėmimai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.28 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jogae
jogae
Naujokas
pilna informacija apie joga rasite ir sioj svetaineje www.jogae.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.08 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rožytė99
Rožytė99
Pradedantysis
ynja rašė:

turiu knyga apie joga, kuria pirkau pries kokius keturis metus, jei ne daugiau. ji vadinasi joga - gyvenimo ir harmonijos saltinis. joje radau viska, ko reikia pradeti. joje aprasoma trumpai joga, kvepavimas, mantros, ir gausybe pratimu (su foto). tikrai dziaugiuosi ja. labai man padejo. dabar tebestovi garbingiausiu knygu lentynoj. kaina jos buvo gal 20 lt. nepamenu. knygos dydis yra nestardantinis - labai didele, bet nestora. virselis kietas, melynos spalvos. pasiziureti gali, gal netycia dar rasi.


Ir aš šitą knygą turiu. Man ji irgi labai patiko, labai gera knyga :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai