Tema sukurta: 2016.02.13 10:37
2016.02.13 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellabella
Ellabella
Naujokas
Sveiki! Aš penktokė. Šiuo metu rašau knygą. Parašiau tik kelis puslapius, tačiau bent jau pagal mane, neblogai sekasi. Labai norėčiau patarimų apie rašymą. Rašau per Microsoft Word programą. Visų pirmą, tai norėčiau patarimo dėl šios programos. Viskas kaip ir gerai, tačiau kai paspaudi ENTER, kad galėtum rašyti į kitą eilutę, man pasidaro didelis tarpas (nesu mačiusi, kad knygose tokie tarpai būna). Todėl, gal turite patarimų, kad to tarpo nebūtų? Taip pat, kas rašo su Word programa, tai ar man rašant knygą reikia imti tuščią lapą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.13 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Paspausk dešinį pelytės mygtuką ir pasirink Paragraph. Google pasiskaityk kaip naudotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.13 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellabella
Ellabella
Naujokas
Batmobile rašė:

Paspausk dešinį pelytės mygtuką ir pasirink Paragraph. Google pasiskaityk kaip naudotis.


Ačiū labai, kad padėjai, Batmobile. Nereikėjo, nė googles, tiesiog pabandžiau pasiėmusi kitą lapą visus tus mygtukus paspaudinėti ir atradau, kuris numažina tus tarpus. Dar kartą dėkoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.13 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellabella
Ellabella
Naujokas
O ar Microsoft Word programoje galima kažką padaryti, kad pavyzdžiui rašant dialogą (žinoma, iš naujos eilutės) nepasidarytų taškas juodas? Nes man jis neleidžia normaliai dialogo parašyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.13 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Ellabella rašė:

O ar Microsoft Word programoje galima kažką padaryti, kad pavyzdžiui rašant dialogą (žinoma, iš naujos eilutės) nepasidarytų taškas juodas? Nes man jis neleidžia normaliai dialogo parašyti.


Tiesiog pelyte atsistoji ant naujo eilutės, rašai brūkšnelį ir spaudi TAB mygtuką.
O jeigu tiesiog nenori juodo taškelio, tai tiesiog toje eilutėje, kurioje jis yra spaudi dešinį mygtuką ir pasirenki Bullets. Manau, jau toliau pati susitvarkysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.13 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellabella
Ellabella
Naujokas
Batmobile rašė:

Ellabella rašė:



O ar Microsoft Word programoje galima kažką padaryti, kad pavyzdžiui rašant dialogą (žinoma, iš naujos eilutės) nepasidarytų taškas juodas? Nes man jis neleidžia normaliai dialogo parašyti.




Tiesiog pelyte atsistoji ant naujo eilutės, rašai brūkšnelį ir spaudi TAB mygtuką.

O jeigu tiesiog nenori juodo taškelio, tai tiesiog toje eilutėje, kurioje jis yra spaudi dešinį mygtuką ir pasirenki Bullets. Manau, jau toliau pati susitvarkysi.


Ačiū labai, kad pagelbėjote. O kaip reikia, puslapius pažymėti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.13 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Kokio zanro knyga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.14 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellabella
Ellabella
Naujokas
Shakespheare rašė:

Kokio zanro knyga?


Romanas vaikams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.14 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellabella
Ellabella
Naujokas
O knygos viršelį reikia susikurti pačiam? Pavyzdžiui rašant knygą per word'us pradžioj reikia savo viršelį pasidaryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.15 09:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Pirma surasyk mintis, ivikius, kaip zaidime lygius... tada seka... sukurk galvoje istorija... deliok mintis kaip paveikslelius... parasyk keleta dialogu, rask jiem vieta.... pradek rasyt tada kai viska turesi, ir nesvarbu virselis dabar... pirma parasyk ka nors, o kai tau paciai patiks tavo darbas perrasyk i knyga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.15 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellabella
Ellabella
Naujokas
Shakespheare rašė:

Pirma surasyk mintis, ivikius, kaip zaidime lygius... tada seka... sukurk galvoje istorija... deliok mintis kaip paveikslelius... parasyk keleta dialogu, rask jiem vieta.... pradek rasyt tada kai viska turesi, ir nesvarbu virselis dabar... pirma parasyk ka nors, o kai tau paciai patiks tavo darbas perrasyk i knyga


Na, kažką tokio bandžiau, tačiau visą tai tik laiko švaistymas. Aš jau galvoje ir sąsiuvinyje galima sakyti jau esu užsirašiusi visą knygą. Tik visą tai reikia suderinti ir perkelti į word'us. O dėl viršelio, tai aš labai noriu sužinoti kaip su juo bus. Tai, gal vis dėl to, galėtumėte atsakyti į mano klausimą apie viršelį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.16 10:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Nereikia . Kai knyga bus parasyta tada galvok apie virseli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai