Tema sukurta: 2011.02.18 08:36
1 2 Toliau Paskutinis
2011.02.18 08:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liliuke
liliuke
Patyręs
nesuprantu kodel kai iki 04:00 val buvo profilatika mano lysves nuretintos 03:00?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 09:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
liliuke rašė:

nesuprantu kodel kai iki 04:00 val buvo profilatika mano lysves nuretintos 03:00?


Techninės profilaktikos metu retinimas neturi būti galimas. Prašome, parašykite el. paštu oaze@draugas.lt
Laiške parašykite savo pažinčių anketos nuorodą. Atsiverskite nuotrauką ir tada nukopijuokite nuorodą. Pvz.: http://999999.draugas.lt
Taip pat prašome atsiųsti paveiksliuką (print screen), kuriame matosi retinimo data ir laikas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liliuke
liliuke
Patyręs
nuostuolius grazinsit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
liliuke rašė:

nuostuolius grazinsit?


Žaidimas neveikė visiems žaidėjams ir tai nepriklausė nuo žaidimo kūrėjų (visame portale buvo uždaryti visi žaidimai), todėl sistema, apskaičiuojanti ir grąžinanti nuostolius šį kartą kuriama nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
TRECIA KARTA KLAUSIU:kodel man raso<JUS TA LAUKA ESATE PRARETINES>,o as jame nebuves,pasiziurejau i sandeli,jame tu gerybiu nera.KIEK DAR TESIS?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

TRECIA KARTA KLAUSIU:kodel man raso<JUS TA LAUKA ESATE PRARETINES>,o as jame nebuves,pasiziurejau i sandeli,jame tu gerybiu nera.KIEK DAR TESIS?


Jei kaimyno laukeliai yra praretinti, žaidimo lango kairėje viršuje yra rodomas užrašas "Laukas jau yra pakankamai praretintas".

"Jūs jau esate šį lauką praretinęs" užrašą rodo tuomet, kai bent vieną kartą paspaudžiate ant laukelio ir nuretinate +1 vnt. derliaus (be karučio). Net jei su karučiu ir būtų galima nuretinti dar +2 vnt., jums bus rodomas šis užrašas, t.y. be karučio tris kartus ant to laukelio spausti negalėsite.

Jei jūs nuretinote kaimyno laukelį anksčiau (būtent su tuo derliumi) ir nuretintą derlių pardavėte, o po kurio laiko vėl bandote nuretinti tą patį derlių, jums taip pat bus rodomas užrašas, kad laukelį jau nuretinote.

Ką tik pati patikrinau nuretinimo ir nuretinto derliaus atsiradimą sandėlyje, funkcija veikia be jokių trukdžių.

Gal jūsų sandėlyje nėra pakankamai vietos, o gal į pirmą sandėlio langą netelpa visas derlius ir reikia paeiti į šoną?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
atleiskit,baikit pusti migla i akis,sandelys tuscias,su rodykle uzejau ant laukelio lentele rodo<pastarnokas22,spaudziu,raso<jus ta lauka jau paretinote,NETURIU MADOS NAUDOTI KARUCIOIR KUPRINES.Taip pas kitus kaimynus nuretinus paraso+1,bet siuo momentu yra kazkokia klaida,prasau isspresti.DEKUI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Dar syk pabandziau:1-laukelis-22,like po21 suspaudziau,atsakymas,kad sa jau buvau,sandelyje ju nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

Dar syk pabandziau:1-laukelis-22,like po21 suspaudziau,atsakymas,kad sa jau buvau,sandelyje ju nera


Kadangi ši klaida yra tik jums, reikės, kad programuotojai patikrintų visą jūsų veiksmų ataskaitą. Prašome, parašykite savo pažinčių anketos nuorodą. Ieškosime specifinės klaidos, susijusios su jūsų oaze kovo 3-4 dienomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.04 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
553781 cia mano nr. jei jis pades.DEKUI.Kada laukti kokiu nors ziniu?Viskas vyko 13val.laika galite atsekti pagal zinuciu rasyma i foruma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.05 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

553781 cia mano nr. jei jis pades.DEKUI.Kada laukti kokiu nors ziniu?Viskas vyko 13val.laika galite atsekti pagal zinuciu rasyma i foruma.


Deja, programuotojai savaitgalį nedirba, todėl prašome šiek tiek kantrybės, pirmadienį pasistengsime gauti kuo tikslesnį jų atsakymą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.05 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Sveiki,siandien pasikartojo ta pati istorija 12.37 ir su tuo paciu kaimynu,su kitais kaimynais kol kas problemu nera,tai dabar turiu tokius 2 kaimynus,kuriu nespejus aplankyti,jau esu pasidarbavusi,lauksim pirmadienio.DEKOJU.ATLEISKIT pas mane laikas skiriasi 2-iem valandom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.06 10:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

Sveiki,siandien pasikartojo ta pati istorija 12.37 ir su tuo paciu kaimynu,su kitais kaimynais kol kas problemu nera,tai dabar turiu tokius 2 kaimynus,kuriu nespejus aplankyti,jau esu pasidarbavusi,lauksim pirmadienio.DEKOJU.ATLEISKIT pas mane laikas skiriasi 2-iem valandom.


Ar galėtumėte atsiųsti vieno iš tokių kaimynų pažinčių anketos nuorodą? Programuotojams tai galėtų palengvinti tyrimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.07 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
laba diena,atleiskit bet negaliu nes neturiu zalio supratimo apie tai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.07 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
sakykit,kaip sekasi tyrineti,gal jau yra naujienu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.07 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Jums palengvino darba,ne man vienai taip nutinka skiltyje<eiline nesamone>ta pati beda ir ta pati kaimyne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.09 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

Jums palengvino darba,ne man vienai taip nutinka skiltyje<eiline nesamone>ta pati beda ir ta pati kaimyne


Programuotojams klaida yra perduota. Laukiame jų komentarų, tai gali užtrukti, nes klaida yra ne visiems žaidėjams, o programuotojų laikas yra skirstomas labai atsakingai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.09 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Seimininke,astri zinute buvo,kad teko istrinti?KIEK DIENU REIKS LAUKTI TEIGIAMO ATSAKYMO?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.09 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

Seimininke,astri zinute buvo,kad teko istrinti?KIEK DIENU REIKS LAUKTI TEIGIAMO ATSAKYMO?


Tikslios informacijos pateikti negalime, nes neturime tokių duomenų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.09 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
935125 stai vieno is kaimynu skaiciai jei jie jums pagelbes,ieskosiu kito kamyno,kai rasiu parasysiu.DEKUI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai