Santrauka: dėvi moteriškus atributus
Tema sukurta: 2011.01.27 09:57
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2011.02.27 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dinka
Dinka
Pradedantysis
stepiuvilkas rašė:

na jo bet daug ir is merginu kada mes isislaisvinsim is savietinio mastimo, kada pradesim galvoti ka snekam , kada pradesim dometis o po to ant kito varyti. o tu nori pasakyti kad is merginu maziau?


būtent tarybiniais laikais ir reikėjo galvot ką šneki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.15 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obuolys1
Obuolys1
Naujokas
Manau,kad nežino istorijos stoka išprusimo apsiskaitymo.Mastysena stagnatiška.Juk moterys kelnes ir džinsus pradėjo nešioti 60-tų m.pabaigje 70-metų pradžioje ir niekas nevadina lesbietmis ar dar kaip nors.Jei vyras apsiovė pėdkelnes tai ką jis iš karto homikas ir
t.t.Juk tai patogus praktiškas rūbas.Pats dėviu eilė metų žiemą po kelnėm kas be ko,atšilus orams su šortais 15-20 de .Dauguma žino ir kaip su šortais aišku mato.Žmonos reakcija normali pati nuperka ir ką.Aš normalus vyras ne koks kaip bando teigti Kristė ar kitos.Tai praktiška,patogu.Je tokis blogos nuomonės apie vyrus dėvinčius pėdkelnes,tai gal tegul išlipa iš kelnių ir švarkų ir rengiasi savo sukneles.Sėkmės vyrams dėvintiems pėdkelnes,nepasiduokite!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.15 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obuolys1
Obuolys1
Naujokas
Manau,kad nežino istorijos stoka išprusimo apsiskaitymo.Mastysena stagnatiška.Juk moterys kelnes ir džinsus pradėjo nešioti 60-tų m.pabaigje 70-metų pradžioje ir niekas nevadina lesbietmis ar dar kaip nors.Jei vyras apsiovė pėdkelnes tai ką jis iš karto homikas ir
t.t.Juk tai patogus praktiškas rūbas.Pats dėviu eilė metų žiemą po kelnėm kas be ko,atšilus orams su šortais 15-20 de .Dauguma žino ir kaip su šortais aišku mato.Žmonos reakcija normali pati nuperka ir ką.Aš normalus vyras ne koks kaip bando teigti Kristė ar kitos.Tai praktiška,patogu.Je tokis blogos nuomonės apie vyrus dėvinčius pėdkelnes,tai gal tegul išlipa iš kelnių ir švarkų ir rengiasi savo sukneles.Sėkmės vyrams dėvintiems pėdkelnes,nepasiduokite!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.15 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obuolys1
Obuolys1
Naujokas
Todel kad jos ima viską tik sau,tai savanaudės ir be jokio supatimo stagnatės sovietų palikimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.15 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obuolys1
Obuolys1
Naujokas
Aš esu vyras vedęs turiu vaikų.Dėviu pėdkelnes eilė metų,Tiek žiemą,tiek vasarą su šortais.Paprastai vasarą 15-20den.Žmona perka man ir nepeikia o giria.Mano šeima,pažystami tai žino ir aišku kaip su šrtais mato visi nes nešioju įvairių spalvų juk išeinu įgatbę parduotuves ir t.t.Iš pažystamų kaip kurie pabandė ir patiko Jų žmonos gal iš pradžių reagavo keistai,vėliau pritarė.Tad čia nieko naujo neišrasta.Keista,moterys įžeidinėja reaguoja nežinia kaip aišku ti maža dalis,kiti tolerantiški priima normalai.Trumpai kam patinka tas nešioja pėdkelnes kam ne tai juk niekas neverčia.Kritikuoti ir apvadinti sugeba bet kas.Sakyčiau pirma pabandyk vėliau sakyk vertink.Kei kaip ne kurio metginos ar moterys nusistačiusios prieš tai lai išlipa iš kelnių ir švarkų,JUK VYRIŠKAS RŪBAS. Niekas nevadina kelnėtų moterų lesbėmis ar dar kuo.60tų metų pabaigoje 70-tų pradžioje moterys pradėjo nešioti kelnes ir ką?nieko viskas tvarkoje.Tai kodėl vyrai nehali nešioti pėdkelnių,man tai praktiškas patogu rūbas ir tiek.Reikia priimti realybę o ne stengtis viską neigti,pagaliau paskaityti istoriją kitą literatūrą psišviesti.Nematau dėl ko čia tos aklumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.15 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Klausia draugas vyro: "Nuo kada nesioji pedkelnes?"
Na sako, nuo to laiko, kai zmona rado pedkelnes automobilyje ir pamelavau, kad man patinka nesiot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.17 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obuolys1
Obuolys1
Naujokas
Neblogai pasakyta.Nereika išradinėti dviračio ,seniai išrastas,tas pats su pėkelnėmis.Jei kas nežino,nesupranta ar nenori suprasti paskirties jų reikalas.Ašdėviu ir nematau jokios problemos. Taip kad...juk niekas neverčia apsiauti pėdkelnes,tai asmens reikalas.Tik nereikia aklai moralizuoti.Esu aplinkinių suprantamas ir t.t.Niekas nevadina iškrypėliu ar dar kuo.Pliu gatvėje kai su šortais visi tai mato,bet nei iš vieno neišgirdau blogo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.17 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Obuolys1 rašė:
Neblogai pasakyta.Nereika išradinėti dviračio ,seniai išrastas,tas pats su pėkelnėmis.Jei kas nežino,nesupranta ar nenori suprasti paskirties jų reikalas.Ašdėviu ir nematau jokios problemos. Taip kad...juk niekas neverčia apsiauti pėdkelnes,tai asmens reikalas.Tik nereikia aklai moralizuoti.Esu aplinkinių suprantamas ir t.t.Niekas nevadina iškrypėliu ar dar kuo.Pliu gatvėje kai su šortais visi tai mato,bet nei iš vieno neišgirdau blogo.

Kam reikalingos pėdkelnės po šortais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.17 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Red rašė:

Kam reikalingos pėdkelnės po šortais?


Gal darbui reikalingos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.20 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obuolys1
Obuolys1
Naujokas
Manau stoka supratimo.Na Lietuva gyvenime nieko nematė išprusimas nulis sugeba tik neigti kritikuoti.Gaila jei taip aršiai priešnasi nesuprantu kam.Lai tuomet lipa iš švarkų ir kelnių.60metų pabaigoje 70 m.pradžioje moterys pradėjo nešioti kelnes ir ką?reultatą matome šiandiena.Tad kodėl toks niekinantis požiūris į vyrą su pėkelnėmis,tolerancija,supratimas.Trūkumas ,kvailumas.Kas nori tas dėvi kas ne tas ne tai asmens pasrnkimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.20 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Obuolys1 rašė:

Manau stoka supratimo.Na Lietuva gyvenime nieko nematė išprusimas nulis sugeba tik neigti kritikuoti.Gaila jei taip aršiai priešnasi nesuprantu kam.Lai tuomet lipa iš švarkų ir kelnių.60metų pabaigoje 70 m.pradžioje moterys pradėjo nešioti kelnes ir ką?reultatą matome šiandiena.Tad kodėl toks niekinantis požiūris į vyrą su pėkelnėmis,tolerancija,supratimas.Trūkumas ,kvailumas.Kas nori tas dėvi kas ne tas ne tai asmens pasrnkimas.


Kiek zinau yra vienas apribojimas rubams viesose vietose. Jie turi dengti intymias vietas.
Visa kita, aisku, ka nori zmogus tegu nesioja, kad ir kelnes ant galvos. Tai jo problemos. Red tiesiog parase, kad nemato tame logikos. Mano zmona irgi nematytu, na ir as nematau. Zinau, kad pedkelnes vyrai nesioja kartais po kelnemis, jei dirba saltyje. Yra net specialios vyrams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.20 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynyke, nešiok tu tas pėdkelnes, jei tik žmona nuperka. Ateina tavo sezonas. Ar tu esi toks, kad nevalgai ir maisto, nesusidėjęs į FB?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Mes rubais pasidalinam su zmona, juk esam geriausios drauges. Man Obuolio postingai sudomino tuo, kad jis nezino, kad gal tai slepia kur kas didesne problema. Aisku Obuolys tai neigs... as irgi neigiau kazkada...
Ka galiu Obuoliui pasakyt. Jei zmonos gyvena su vyrais kurie tapo bobomis, tai jau pedkelnes - visai vaikiska nereiksminga problemele.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 03:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
O kaip dabar vadinasi tie anksčiau vadinti "kalsonai"? Tokie balti arba melsvi, daugiausia trikotažiniai. Jei neklystu, Utenos darbo buvo. Juos nešiodavo kas antras vyresnio amžiaus vyriškis, o kareiviams žiemos laike tai privaloma tvarka visiems reikėdavo dėvėti.

Taip kad nieko čia baisaus, kaip kas nori, taip ir rengiasi, juolab dabar tų "kalsonų" prigaminta visokių dydžių, fasonų, spalvotų ir gana zgrebnų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.22 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Obuolys1 rašė:
Manau stoka supratimo.Na Lietuva gyvenime nieko nematė išprusimas nulis sugeba tik neigti kritikuoti.Gaila jei taip aršiai priešnasi nesuprantu kam.Lai tuomet lipa iš švarkų ir kelnių.60metų pabaigoje 70 m.pradžioje moterys pradėjo nešioti kelnes ir ką?reultatą matome šiandiena.Tad kodėl toks niekinantis požiūris į vyrą su pėkelnėmis,tolerancija,supratimas.Trūkumas ,kvailumas.Kas nori tas dėvi kas ne tas ne tai asmens pasrnkimas.

Čia tavęs niekas neniekina. Tik neatsakei į klausimą, kam po šortais reikalingos pėdkelnės?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai