Santrauka: kodėl negaliu prisijungti
Tema sukurta: 2017.05.20 17:37
2017.05.20 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klaipeda3
klaipeda3
Naujokas
sveiki aš noriu junktis zeroju bet negaliu, kai krauna zeroju man primėto 5 x po visa ekrana ir kai išjungiu viena x tada įjungia '' adobe flash player'' kažkokia svetaine. ID 1030628 1 pasaulis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.22 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
Per kokią naršyklę žaidžiate? Pateikite ekrano nuotrauką, kaip viskas atrodo, kai žaidimas kraunasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.23 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dss1
dss1
Naujokas
sveiki as prisijungiau prie savo acc ir norejau pasikeisti slaptazodi ir el.pasta nes mano pazystamas zinojo mano acc ir pasikeites as pazaidziau kelias minutes ir atsijungiau nuo zerojaus nes man reikejo isvaziuoti, gryzes as bandziau prisijungti ir nepavyko, bandziau daug kartu, bet nepavyko o pries isvaziavima viska uzsirasiau ant lapelio kad nepamirsciau bet netiko nei seni prisijungimo duomenys nei nauji mano acc pavadinimas velniasltu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.23 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dss1
dss1
Naujokas
sveiki as prisijungiau prie savo acc ir norejau pasikeisti slaptazodi ir el.pasta nes mano pazystamas zinojo mano acc ir pasikeites as pazaidziau kelias minutes ir atsijungiau nuo zerojaus nes man reikejo isvaziuoti, gryzes as bandziau prisijungti ir nepavyko, bandziau daug kartu, bet nepavyko o pries isvaziavima viska uzsirasiau ant lapelio kad nepamirsciau bet netiko nei seni prisijungimo duomenys nei nauji mano acc pavadinimas velniasltu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.26 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Prašome, nurodykite pasaulį, savo IP (www.manoip.lt).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai