Santrauka: kodel nezaidzia meginos?
Tema sukurta: 2007.03.17 19:00
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2010.07.05 01:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
siaip tos panales losia ta futbola. tik ji nerodo per tw kaip wyry futbolo... tiesa sakant per tw rodo tik ta sporta kur wyrai zaidzia...o galetu parodyti ir kur moterys zaidzia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 02:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
DareD3viL rašė:

siaip tos panales losia ta futbola. tik ji nerodo per tw kaip wyry futbolo... tiesa sakant per tw rodo tik ta sporta kur wyrai zaidzia...o galetu parodyti ir kur moterys zaidzia..


tai kaip rodys, jei nėr ko rodyt?
o jei nerodo, tai matyt ir nelabai žiūrisi toks "sportas"... o jei norinčiu yra, tegul lošia savo malonumui
nelimpa moterims nei futbolas nei krepšinis, sudaro žiauria mažumą sportuojančių ir dar mažesnę tuo besidominčių:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 02:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
DareD3viL rašė:

siaip tos panales losia ta futbola. tik ji nerodo per tw kaip wyry futbolo... tiesa sakant per tw rodo tik ta sporta kur wyrai zaidzia...o galetu parodyti ir kur moterys zaidzia..


iš moterų sporto nebent gali parodyt bikinį kovas medaus ringe:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 02:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
tai kad vyrai daugiause sportuoja ir tas sportas daugiausei kontaktinis, norisi wyrams ziaurumo ir pn, o moteris negali to suteikti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentuke
studentuke
Meistras
Kirkof rašė:

O tu negadink figuros, man patinka dideles krutines. Tai tikra dovana, ir tu busi del to labai mylima ...


jo kam dovana o kam su ta "dovana" reik ptaikstytis. seip fitbolo tokrai vienas is tu keliu dalyko kurio as asmeniskai nezadu atsisakyt kad ir daktarai draudzia. susitraumavau per fili pirma karta per sokius antra karta. ir nei vienam is situ dalyku man krutine netrukdo :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentuke
studentuke
Meistras
marijuana rašė:

DareD3viL rašė:



siaip tos panales losia ta futbola. tik ji nerodo per tw kaip wyry futbolo... tiesa sakant per tw rodo tik ta sporta kur wyrai zaidzia...o galetu parodyti ir kur moterys zaidzia..




iš moterų sporto nebent gali parodyt bikinį kovas medaus ringe:)


ko jau ko bet tokios kovos man atrodo lekstos cia tik toms kurios nori pademonstruoti kokios yra silpnutes ir ir ziuret nera i ka o futbolo aikstej bent idomu. medus tik toms kurios nieko kito nesugeba. iskart soty jei kas isizeide
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentuke
studentuke
Meistras
DareD3viL rašė:

tai kad vyrai daugiause sportuoja ir tas sportas daugiausei kontaktinis, norisi wyrams ziaurumo ir pn, o moteris negali to suteikti...


oooooo patikek gali mes visada su vaikinais zaisdavom kaip lygus su lygiu is ne as viena tokia. aisku pas mus nebuvo tokiu kurioms rupi manikiuras pedikiuras ar kitos nesamones :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.12 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Greta159
Greta159
Pradedantysis
O aš lošiu,tik su mergom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaDiica
GaDiica
Naujokas
As zaidziu futbola 6metai, nors esu is mazo miestelio mane pastebejo ir dabar zaidziu uz Marijampoles komanda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AmTheOne
AmTheOne
Naujokas
RESPECT panelės atėjau i šita saita neseniai vien dėl futbolo ir pamačiau šita tema cool kad tie daug panų lošia futbola ir yra norinčių ji žaist ) thumbs up and one thing mokinkitės daugiau driblinguot,spirt didinkit savo greiti bet nesimokinkit tu lėkštų triuku čia darom mes pasirodo prieš draugus kokie kieti esam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.29 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheCicke
TheCicke
Naujokas
Aišku žaidžia! Yra atskira moterų lyga, na gal tik nepastebi jų ar nesidomi sportu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


evuskaįtįtįyįy
evuskaįtįtįyįy
Pradedantysis
pas mene mieste tai yra mergaiciu futbolo komanda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.04 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WaterFall
WaterFall
Naujokas
Aš žaidžiu, man ji taip pat patinka. Pas mus tai visos beveik žaidžia ;D.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai