Santrauka: HELP
Tema sukurta: 2013.12.30 16:33
2013.12.30 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizaw
Elizaw
Naujokas
Pradėjau daryt pratimus kojom , bet daugiau paskaitinėjus perskaičiau kad pirma reikia numes svori nuo kojų kitaip tie lašinukai taps raumenimis :/ O aš norėčiau tik jas suploninti , kad būtų plonos o ne raumenys ir dar didesnės nei buvo :( Taip pat darau pilvukuj tai jis taip pat bus toks pat didokas , tik raumeningas ?

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.30 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Ne.. Sportuojant ir sveikai maitinantis, pirmiausiai tau tas svoris nukris, o raumenis užsiaugint yra labai sunku, daug daugiau darbo reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.31 06:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rimonis
rimonis
Naujokas
svoriui numest reikia daug daryt su nedideliais svoriais. presui daug atsilenkimu be svoriu, kojom pratimai su nedideliais svoriais daug kartu ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.31 08:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kojos suplonės tik metant svorį bendrai nuo viso kūno, vien tik jų nesuploninsi. Tam tinka kardio pratimai (dviratis, bėgimas, elipsinis treniruoklis). Dirbti vien tik su svoriais tai nepatariama, nes jos tikrai pastorės.
O riebalai raumenimis tikrai nevirs :D nes jų sudėtis visiškai skirtinga, gali būt rami. Presą padaryt "didelį ir raumeningą" yra laaabai sunku, o kubelių nematysi tol, kol neturėsi labai mažai riebalų kiekio savo kūne, nes raumenys paprastai slepiasi po riebalais, o ne atvirkščiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.31 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizaw
Elizaw
Naujokas
Labai ačiū !!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.31 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rytis124
Rytis124
Naujokas
Eliza labas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.27 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lora25
lora25
Naujokas
Labas. Aš taip pat turėjau problemų su kojomis. Jos tikrai buvo storos, paženklintos celiulitu... Nusprendžiau pradėti bėgioti. Pamažu "lašinukai" pradėjo kristi, kojos šiek tiek tapo stangresnės. Atėjus žiemai, lauke bėgioti nenorėjau, į sporto salę eiti negalėjau, nes dirbu namuose. Bėgimo treniruoklis namuose man buvo puikus sprendimas. Bėgimo treniruoklį turiu jau 9 mėnesius ir esu labai patenkinta, kad jį nusipirkau. Aišku dar yra kur tobulėti, bet mano kojos nebe tokios storos, stangresnės, žymiai sumažėjęs celiulitas. Turiu nuotrauką, kaip mano kojos atrodė prieš bėgiojimą ir kaip atrodo dabar, man tai puikus stimulas nepasiduoti ir sportuoti toliau. Geriausi atsiliepimai apie šiuos treniruoklius: http://vs-sport.lt/lt/140-begimo-takeliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai