Tema sukurta: 2010.10.29 10:33
Pirmas Atgal 1 2
2010.10.31 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Charibdė rašė:

Preciosa rašė:



abiturientė229 rašė:







MInisterijoje dirbu








Valytoja?



Rasyti tai nemoki?!




Ji net 12 klasiu nebaigus nors kaip Sheila sake - nezinom, kas cia raso


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Kai menka savivertė, bandoma įvaizdžiu kompensuoti. Tik kad dažniausiai graudžiai atrodo toks noras pasirodyti.

Dalykinė apranga tikrai nereikalauja aukštakulnių, svarbu kad ne su treningais ar džinsais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
Tuo labiau kad darbas valstybinėj įstaigoj, tai ne prestižinėj įmonėj. Už mūsų babkes, pageidautina kad rengtumeis kuo pigiau, padorumo ribose, žinoma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


abiturientė229
abiturientė229
Pradedantysis
baigus. studijuosiu trečiame kurse. buvau gabi tai tėvai leido į mokyklą nuo 6m. ir iš karto patekau į antrą klasę, nes mokėjau skaityti ir rašyti... nebuvo man ten ką veikti. taip sutaupiau laiko. ir jau 17m studijavau. studijuoju ir dabar. ir man ne 18metų kaip galvojate. Abiturientė- tai nereiškia kad lankau mokyklą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


abiturientė229
abiturientė229
Pradedantysis
Euforija rašė:

Jei nepratus prie aukštakulnių - kojas ir skaudės, ypač lakstant visą dieną. Jei tikrai jau privaloma aukštakulniai, tai gi jų yravisokių. Nebūtina su 5-8cm špilkom lakstyti. Sakyčiau labai patogus būtu variantas su tokio tipo kulniukais:





Galima rasti labai gražių variantų parduotuvėse, be to yra tikrai patogūs. Pačiai, gyvenime nenešiojusiais aukštakulnių teko visą dieną su tokio tipo bateliais po miestą palakstyti, jokio kojų skausmo(na, nepaisant puslių ant kojų nykščių )

Ačiū:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
abiturientė229 rašė:

baigus. studijuosiu trečiame kurse. buvau gabi tai tėvai leido į mokyklą nuo 6m. ir iš karto patekau į antrą klasę, nes mokėjau skaityti ir rašyti... nebuvo man ten ką veikti. taip sutaupiau laiko. ir jau 17m studijavau. studijuoju ir dabar. ir man ne 18metų kaip galvojate. Abiturientė- tai nereiškia kad lankau mokyklą.


Pati buvai uzsirasius, kad 18 :d mano klasiokas mokejo skaityti ir rasyti, ir dabar jis tarp savo amziaus matematiku lietuvoj uzima prizine vieta, ale jo niekas neperkele :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
abiturientė229 rašė:

Euforija rašė:



Jei nepratus prie aukštakulnių - kojas ir skaudės, ypač lakstant visą dieną. Jei tikrai jau privaloma aukštakulniai, tai gi jų yravisokių. Nebūtina su 5-8cm špilkom lakstyti. Sakyčiau labai patogus būtu variantas su tokio tipo kulniukais:











Galima rasti labai gražių variantų parduotuvėse, be to yra tikrai patogūs. Pačiai, gyvenime nenešiojusiais aukštakulnių teko visą dieną su tokio tipo bateliais po miestą palakstyti, jokio kojų skausmo(na, nepaisant puslių ant kojų nykščių )


Ačiū:)


Tokia gabi, ir net nedaeina kokius batus nesiot, kad butu patogu :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Ėėė, nu neteisybė, aš pirmoj klasėj irgi mokėjau skaityt ir rašyt... Ir lietuviškai, ir angliškai šiek tiek, bet ir manęs niekas neperkėlė... o paskui grįžus Lietuvon vietoj 9 į 10 siūlė iš karto eit, bet kur jau aš ten, sakau, reikia pabaigt žmoniškai Kas žino - gal irgi dabar kokioj ministerijoj dirbčiau, kad ir kavos puodelių plovimo vyriausiaja inspektore arba aukšakulnių pritaikymo darbinėje aprangoje komisijoje... ir šiaip, abituriente-valstybės tarnautoja miela, aš įsidėmiu, ko žmonės teiraujasi forume, o pati dar tamsta sakei, kad baigdinėji mokyklą ir stot į pedagoginį nori. Budėjimas mokyklos koridoriuj - ne darbas ministerijoj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Arba va:

abiturientė229 rašė:

šiandien teko vesti pamoką ... mokiau 4 klasę. suparatu, kad darbas tikrau ne iš lengvųjų... bet man patiko


Nežinojau, kad ministerijoj pamokas ketvirtokams veda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Comtesse rašė:

Arba va:



abiturientė229 rašė:



šiandien teko vesti pamoką ... mokiau 4 klasę. suparatu, kad darbas tikrau ne iš lengvųjų... bet man patiko




Nežinojau, kad ministerijoj pamokas ketvirtokams veda


Gyveni ir mokaisi:))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Oho tampi pilnamete ir gali pedagogu dirbti???Geras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.01 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Taip išeina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.03 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


abiturientė229
abiturientė229
Pradedantysis
Comtesse rašė:

Taip išeina


panaršyk forumuose. temose.. ne kartą esu pasakiusi jog ne vien aš naudojuosi šiuo vardu. Jums spręsti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.03 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


abiturientė229
abiturientė229
Pradedantysis
Comtesse rašė:

Ėėė, nu neteisybė, aš pirmoj klasėj irgi mokėjau skaityt ir rašyt... Ir lietuviškai, ir angliškai šiek tiek, bet ir manęs niekas neperkėlė... o paskui grįžus Lietuvon vietoj 9 į 10 siūlė iš karto eit, bet kur jau aš ten, sakau, reikia pabaigt žmoniškai Kas žino - gal irgi dabar kokioj ministerijoj dirbčiau, kad ir kavos puodelių plovimo vyriausiaja inspektore arba aukšakulnių pritaikymo darbinėje aprangoje komisijoje... ir šiaip, abituriente-valstybės tarnautoja miela, aš įsidėmiu, ko žmonės teiraujasi forume, o pati dar tamsta sakei, kad baigdinėji mokyklą ir stot į pedagoginį nori. Budėjimas mokyklos koridoriuj - ne darbas ministerijoj


Kvaila buvai niekas ir neperkėlė. nes jei mokaisi gerai perkelia. dėlto sutaupiau 2 metus.
O Jūs ir toliau sedėkite mokykloje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.03 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


abiturientė229
abiturientė229
Pradedantysis
Comtesse rašė:

Taip išeina


Labai pasireikšti matau norite:) na bet nelabai sekasi Jums tai padaryti:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.03 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
abiturientė229 rašė:
panaršyk forumuose. temose.. ne kartą esu pasakiusi jog ne vien aš naudojuosi šiuo vardu. Jums spręsti.

manai, visi taip ir seka tavo rašliavą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.03 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
vaidilute77 rašė:

manai, visi taip ir seka tavo rašliavą?


Visi gal ir neseka, bet Comtesse Sekliu Morka dirba :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pavasarė
Pavasarė
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.02 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugileRar
RugileRar
Pradedantysis
Na jei kada tokia problema iškils realiam asmeniui siūlyčiau pasitikrinti, ar pedos kaulo deformacija nesikėsina, yra milijonai priemonių, tik reikia kreiptis kažkur.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai