Santrauka: Moteris issiskyre su vyru. Bet buves neduoda ramybes. O naujo draugo irgi nenori
Tema sukurta: 2018.01.01 19:29
2018.01.01 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arnutis09
Arnutis09
Pradedantysis
Moteris gyvenusi su vyru daug metu. Turi dukra.vyras gere. Buvo neistikimas. Naudojo pries ja fizini. Psichologini smurta. Netgi sedejo uz smurta seimoje. Galu gale ivyko skirybos.vyras po skirybu vistiek jos nepaleidzia. Neduoda ramybes. Naudoja psich smurta. Sako tu jei nebusi su manim. Bet ir kito nebusi. Po kazkiek laiko moteris norejo tureti kita drauga.pradejo su nauju draugu bendrauti. Bet vyrui buvusiam tas nepatiko. Grasina jai. O ji jo bijo. Ateina aplankyt dukros. Bet nori ja susigrazinti. Ji galu gale savaitgaliaus buna su buvusiu vyru. Matyt jis pasieke savo. Bet kodel ji su buvusiu vel bendrauja po tiek metu zeminimo. Kancios. Kodel bijo nauju santykiu su nauju draugu. Kaip elgtis jai. Kaip elgtis naujam draugui.manau kad buves vyras ja vel susigrazino. Dukra seip nori tureti mama ir teti. Nors irgi mate mamos kancias.isnaudojima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.01 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Netikiu tokiomis istorijomis: siaubunas vyras ir vargse moteris.
Kazkaip nelabai tu vargsiu gyvenime pasitaike sutikti,(naa gal nepasiseke), uztai sutikau daug tokiu kurios dar per mazai gaudavo (keistas atsitiktinumas?)
Todel manau su laiku moteris gali suprasti, kad gaudavo ne be reikalo, pamate, kad tas kitas draugas irgi su ja ilgai nekentes, tai ir prieme nelengva sprendima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.01 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Moteris yra toks sutvėrimas, kad gali vardan vaiko laimės paaukoti savąją, bet čia tikros mamos sprendimas. Kartais būna ir taip, tiesiog....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 09:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arnutis09
Arnutis09
Pradedantysis
Nors naujam draugui ji patinka ir jis jai patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 09:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Netikiu tokiomis istorijomis: siaubunas vyras ir vargse moteris.
Kazkaip nelabai tu vargsiu gyvenime pasitaike sutikti,(naa gal nepasiseke), uztai sutikau daug tokiu kurios dar per mazai gaudavo (keistas atsitiktinumas?)
Todel manau su laiku moteris gali suprasti, kad gaudavo ne be reikalo, pamate, kad tas kitas draugas irgi su ja ilgai nekentes, tai ir prieme nelengva sprendima

Vadinasi ir tave per mažai mušė. Kad būtum tikras, normalus vyras. Komentuoju vadovaujantis tavąja logika
Iš tiktųjų, esu įsitikinusi, joks žmogus negali kito nei mušti, nei psichologiškai traumuoti. Jei tarkim vyras turi isterikę, intrigantę ir stiervą žmoną, tai jis gali su ja išsiskirti.
Rusiškai suprantantiems apie tai, kodėl žmonos nepalieka siaubūnų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Red rašė:
Vadinasi ir tave per mažai mušė.


O kada buna pakankamai?
Gal kai i darba paleidziami peiliai?

Kruvinas konfliktas Kaune: moteris peiliu dūrė savo vyrui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Red rašė:
Vadinasi ir tave per mažai mušė.

O kada buna pakankamai?
Gal kai i darba paleidziami peiliai?
Kruvinas konfliktas Kaune: moteris peiliu dūrė savo vyrui

Iš kur aš žinau, juk ne aš propaguoju smurtą ir, ypač, smurtą prieš moteris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Red rašė:
smurtą prieš moteris


Reikia man dokumentus greiciau keistis i bobiskus, tai baigsis tos spekuliacijos "smurtas pries moteris". Bus oficialiai - "dvi bobos dauzosi, ju problemos".

Rimtai, kai man vaikysteje aiskino, kad merginu negalima musti as nuosirdziai nesupratau, o kuo jos skirtingos. Silpnesnes? Tame kazkas yra...

Juk ir vaikinai ne visi vienodi, vieni ambalai stiprus kaip gyvuliai, o kiti nupiepe maziukai silpnuciai. Gauna tie silpni malku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Red rašė:
smurtą prieš moteris

Reikia man dokumentus greiciau keistis i bobiskus, tai baigsis tos spekuliacijos "smurtas pries moteris". Bus oficialiai - "dvi bobos dauzosi, ju problemos".
Rimtai, kai man vaikysteje aiskino, kad merginu negalima musti as nuosirdziai nesupratau, o kuo jos skirtingos. Silpnesnes? Tame kazkas yra...
Juk ir vaikinai ne visi vienodi, vieni ambalai stiprus kaip gyvuliai, o kiti nupiepe maziukai silpnuciai. Gauna tie silpni malku...

Muši savo žmoną?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.04 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Red rašė:

Mokslynykas rašė:

Red rašė:

smurtą prieš moteris


Reikia man dokumentus greiciau keistis i bobiskus, tai baigsis tos spekuliacijos "smurtas pries moteris". Bus oficialiai - "dvi bobos dauzosi, ju problemos".

Rimtai, kai man vaikysteje aiskino, kad merginu negalima musti as nuosirdziai nesupratau, o kuo jos skirtingos. Silpnesnes? Tame kazkas yra...

Juk ir vaikinai ne visi vienodi, vieni ambalai stiprus kaip gyvuliai, o kiti nupiepe maziukai silpnuciai. Gauna tie silpni malku...


Muši savo žmoną?

Ne, jį žmona muša!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.04 09:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Vėjuota1 rašė:

Ne, jį žmona muša!


Zmona silpnesne, bet piktesne. Jus zinot yra gyvunu kurie gali buti labai mieli bet taip pat ir ziaurus. Sakysm meskos. Toks gyvenimo budas.

Sakysim emocijos sokineja nuo vieno krastutinumo prie kito
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.04 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Zmona silpnesne, bet piktesne. Jus zinot yra gyvunu kurie gali buti labai mieli bet taip pat ir ziaurus. Sakysm meskos. Toks gyvenimo budas.
Sakysim emocijos sokineja nuo vieno krastutinumo prie kito

Tai ir neatsakei ar muši žmoną
Esu prieš kraštutinumus, man jie labai nepatinka. Reikia galvoti ką sakai ir darai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.04 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynykas rašė:
Vėjuota1 rašė:
Ne, jį žmona muša!

Zmona silpnesne, bet piktesne. Jus zinot yra gyvunu kurie gali buti labai mieli bet taip pat ir ziaurus. Sakysm meskos. Toks gyvenimo budas.
Iškart matosi, kad atkratytais kepenim!

Mokslynykas rašė:
Sakysim emocijos sokineja nuo vieno krastutinumo prie kito

Tai ne visiems gyvenimas - 50 pilkų atspalvių!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.05 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Red rašė:

Esu prieš kraštutinumus, man jie labai nepatinka. border=0>


Mazai kam patinka stresas, itampa pavojai, bet dejai tai neisvengiamas kai kuriu gyvenimo stiliu palydovas.

Sakysim sliauzia kirminas zeme - streso nera, nebent nusiris nuo grumsto. O va jau kalnuose sklandantys ereliai gali bet kada uzsimusti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.05 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Skonio reikalas. Profesinėj srityje galima su pavojais kariauti, o už darbo sienų - kitas gyvenimas, kuriame stresas ir įtampos tikrai nereikalingi. Profesiniuose plotuose nereikia bijoti streso, nes tam tikra prasme nuo to priklauso ir kvalifikacija. Profesinis stresas ir pavojai augina raumenis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.06 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
As vaikysteje skaiciau knygas apie poru santykius. Prisimenu knyga "Pilkoji vilke" apie vilksunio ir vilkes pora. Tai jie kai bendraudavo tai net ikasdavo vienas kitam kad geriau suprastu kas svarbu. Urzgimo irgi budavo sociai. Bet vienas kita mylejo tie gyvunai. Gera knyga.

Zmones ne gyvunai, bet kai kurios poros gyvena, kaip suo su kate.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.06 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Nuo vaikystės prisižiūrėjęs "Nu, pogodi". Tik lietuviai mato stiprybę santykiuose, kuriuose kandama, o darbo vietoje sėdi minkšti ir pūkuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.07 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Zmones ne gyvunai, bet kai kurios poros gyvena, kaip suo su kate.

Tada kokia prasmė buvimo kartu, jei kaip šuo su kate? O dar jei dar ir vaikų yra?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.13 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kgdeeee
Kgdeeee
Naujokas
man cia primena ta situacija kaip daznai tenka matyti, kai tiesiog turtingi vyrai (jie iprastai turi daugiau zmonu ir vaiku) prieina prie kokios jaunos grazios pazistamos mergiotes su vezimeliu, patampo kudikiui uz zando, pakalbina, pasako dar pora zodziu ir mergiotei dar, ir nueina pas zmona, o ta mergina likus dar laiminga kad ans tiek demesio savo vaikui parodo ir joms pora zodziu pasako. va ka reiskia pinigai arba seksualine galia, o like yra tik kvailio vietoje taip sutvertas pasaulis, norite to jus ar ne.
as jei buciau seichas tai liepciau kasryt isrikiuot prie duru 200 mergu nuogu. o dabar ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai