Tema sukurta: 2007.04.06 18:11
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.04.06 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sakutskrivta
sakutskrivta
Naujokas
Kokia kalba rinktis papildomai?Vokieciu ar Rusu? Prasau padekit!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rikute
Rikute
Naujokas
Rusu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
As, tai rusu pasirinkau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Kadangi siais laikais darbo skelbimuose vis nurodomas reikalavimas susikalbeti rusiskai, sakyciau, kad praktiskiau rusu. O ir susikalbeti bus galima visame artimajame uzsienyje

Nors lengvesne kalba vis tik vokieciu, kiek teko mokytis, ypac jei jau yra anglu kalbos pagrindai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ievacka
Ievacka
Naujokas
as tai pasirinkau vokieciu ir nesigailiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


graza
graza
Patyręs
Jei tarp vokieciu ir anglu reiketu rinktis, tai rinkciausi anglu.. O siaip rinkis rusu. Bet jei gerai labai moki rusu, tai rinkis vokieciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Illiana
Illiana
Patyręs
as mokykoje mokiausi rusu (mokiausi 9 ir 10), bet rusiskai nieko nesuprantu, del to, manau, kad jokio skirtumo kokia ANTRA kalba mokykloje pasirinksi - cia (mokykloje) jai skiriama gerokai per mazai demesio... taigi, kad ir ka pasirinksi vis tiek gailesis... bet nenusimink. baigsi mokykla - galesi i kursus eiti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
rusu, nes vokieciu labai mazai naudojama..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.07 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
rusu ir be jokiu klausimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.08 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


traders
traders
Naujokas
Jasna Diela - RUSU, Argimentas butu toks, kad jaunimas nebemoka rusu, o ja moketi po mazu tampa privalumu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.30 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marte432
marte432
Naujokas
as pasirinkau vokieicu ir man gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.29 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Xsile
Xsile
Pradedantysis
RUSU, TIKTAI RUSU
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.06 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liucija
Liucija
Pradedantysis
Jei zaidi gyventi uzsienyje (kadanors) rinkis - VOKIECIU. Jei gyvensi lietuvoje ir nezadi is jos isvykti rinkis - RUSU.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.06 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Vis delto,pasirinkdama rusu kalba turetum didesnes perspektyvas ateiciai.Dabar darbdaviai daugumoje reikalauja anglu ir rusu kalbos ziniu.O ir Rusija-didele ir grazi salis.Bent jau isvaziuoti pazioplineti ir susikalbeti butu tikrai idomu ir naudinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.23 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aifaa
Aifaa
Pradedantysis
Aš gailiuosi pasirinkusi rusų ir šiaip, su laiku sakoma,jog rusų kalba nebebus tokia reikalinga, užteks ir anglų.
5 metus bereikalo tryniau rusu kabineto suolą, naudos iš to jokios, gramatikos nemoku, žodžių irgi, man kažkokia nesuprantama rusų gramatika. O dabar 11klasėje pasirinkau mokytis vokiečių kalba.. Kvaila buvau,kad iškarto antros kalbos nesirinkau vokieičų -.-
Na nebent po poros metų privačiai mokinsiuosi rusų gramatika, nes ištikro gaila,kad nieko nesišomkau, Nors dėl to kalta mokytoja, nieko aiškiai nepaaiškindavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.07 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kOmaa
kOmaa
Pradedantysis
as pati pasirinkau rusu ir visai nenusivyliau. aisku reikejo siek tiek pavargti del ju abeceles, cia tik vienas toks minusas. be to, dar daug kur ateity pravers
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.07 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kOmaa
kOmaa
Pradedantysis
Aifaa rašė:

Aš gailiuosi pasirinkusi rusų ir šiaip, su laiku sakoma,jog rusų kalba nebebus tokia reikalinga, užteks ir anglų.

5 metus bereikalo tryniau rusu kabineto suolą, naudos iš to jokios, gramatikos nemoku, žodžių irgi, man kažkokia nesuprantama rusų gramatika. O dabar 11klasėje pasirinkau mokytis vokiečių kalba.. Kvaila buvau,kad iškarto antros kalbos nesirinkau vokieičų -.-

Na nebent po poros metų privačiai mokinsiuosi rusų gramatika, nes ištikro gaila,kad nieko nesišomkau, Nors dėl to kalta mokytoja, nieko aiškiai nepaaiškindavo.


taip, is tiesu daug kas priklauso ir nuo mokytojos. Dziaugiuosi kad gavau savo dalyka ismanancia mokytoja. O kai supranti - tuomet ir lengviau mokintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.18 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arnass
Arnass
Pradedantysis
Manau, geriau mokintis rusu. Atsimenu , kai reikejo rinktis kalba, buvo atejusi vokieciu kalbos mokytoja ir paise visokius niekus pvz.kad kazkada Latvijoje gales susikalbeti vokiskai...Is tikruju!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.18 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Heilig
Heilig
Naujokas
Vokiečių iš patirties sakau, man tas pats klausimas buvo deja buvau kvaila pasirinkau rusų man buvo per sunku 5 metai nuėjo veltui, nors mokytoją turėjau išmanančią savo dalyką. Dabar nesuprantu net elementaraus sakinio, nors semestre turėjau 9. paprasčiausiai viskas būdavo iškalta, nes kitokiais būdais šios kalbos įsisavinti negalėjau. Turbūt neišmokau šios kalbos žinodama, kad man jos niekada neprireiks.
Vokiečių kalba man asmeniškai reikalingesnė ir lengvesnė. Nors dar neteko, man jos mokytis, tačiau jau suprantu daug geriau nei rusų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.19 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
as mokykloje mokiausi ir vokieciu, ir rusu... kai istojau i univera, dauguma knygu buvo arba anglu, arba rusu kalba... kiek buvau uzsienyje- vokieciu kalbos niekur neprireike susikalbejimui... manau, kad labiau verta moketi kaimynu kalba- juk net latvijoje be problemu susikalbesi rusiskai... bet visvien neapskaiciuosi visko, kas gyvenime pravers, todel siulau rinktis ta kalba, prie kurios tavo ausys labiau linksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai