Tema sukurta: 2011.04.18 22:26
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2011.04.18 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis
Zdz, dasuto man pagaliau, kad netikiu as i ta dieva :] Seniau jau kilo itarimu man del jo, bet kazkaip dar buvo tas tikejimas. bet va gal pries puse metu pamaciau filma zeitgeist [laiko dvasia] ir tada visi mano tikejimai "atsoko" . realiai mastant, ten tikrai yra tiesa, tad mano tikejimas dievu yra dabar lygus 0. Su tevu kalbejau sita tema, ir jis pasake, kad negalima taip, kad niekuo netiketi - kazkuo tiketi visdelto reikia. IR man supratau, kad tikiu gyvenimu po mirties [ar kaip jis ten vadinasi - kai siela is vieno zmogaus pereina i kita - suni, kate, arkli ar zmogu]. Noriu paklausti jusu, kaip vadinasi sita religija, ir ar yra koks nors jos pakabukas, talismanas, kaip krikscionybej kryziukas? Aciu uz ats.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.18 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NoOne
NoOne
Pradedantysis
Kazkuo tiketi reikia?
Tikek savim ir nereikes talismanu.
Talismanai ir viskas kitas apciuopiamas shitas nieko neirodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.18 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
mano religija Žalgiris..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.18 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Reinkarnacija.
reikia kažkuo tikėti, nes būna gyvenime akimirkų, kai kažkuo nori tikėti, o vat jeigu netikėsi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.18 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dainylow0w rašė:
Zdz, dasuto man pagaliau, kad netikiu as i ta dieva :] Seniau jau kilo itarimu man del jo, bet kazkaip dar buvo tas tikejimas. bet va gal pries puse metu pamaciau filma zeitgeist [laiko dvasia] ir tada visi mano tikejimai "atsoko" . realiai mastant, ten tikrai yra tiesa, tad mano tikejimas dievu yra dabar lygus 0. Su tevu kalbejau sita tema, ir jis pasake, kad negalima taip, kad niekuo netiketi - kazkuo tiketi visdelto reikia. IR man supratau, kad tikiu gyvenimu po mirties [ar kaip jis ten vadinasi - kai siela is vieno zmogaus pereina i kita - suni, kate, arkli ar zmogu]. Noriu paklausti jusu, kaip vadinasi sita religija, ir ar yra koks nors jos pakabukas, talismanas, kaip krikscionybej kryziukas? Aciu uz ats.


Kai siela iš vieno pereina į kita, tai vadinama reinkarnacija. Šaknys induizme, persikūnijimu tikima ir budizme. Krikščionybėje be to irgi neapsieita - Jėzaus Kristaus prisikėlimas ne kas kita kaip savotiška reinkarnacija.

Manau, kiekvienas bent kiek mąstantis jaunas žmogus ieško savęs religine prasme, dievą atranda ar praranda, randa įrodymų jo buvimo ar nebuvimo. Šiaip, manyčiau, kad labai sveika, kai viskas susvyruoja... Nes iki šiol viskas, kuo tu tikėjai, tebuvo primesta tavo tėvų, artimųjų, bažnyčios. Tu pradėjai mąstyti ir tavo tikėjimas susvyravo, kaip dabar sakai - netiki iš viso. Tikrasis tikėjimas yra tas, kurį atrandi PATS. Vieniems pavyksta greičiau, kitiems galbūt niekada. Taigi, nenustok ieškoti, būk atviras, neužsiciklink ir mąstyk.
Talismanas gali būt dėl grožio, nes esmė tavo viduje, o ne daiktuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.18 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fdf203
fdf203
Naujokas
Gerai NoOne sako, tikek savim.

Siaip rekomenduoju knyga "Kabala", ten Kabalistai remdamiesi ivairiais mokslais ir biblija, butent irodineja, kad pats ir esi, tas Tikrasis Dievas. ir zinok, mane itikino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.18 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Na aš asmeniškai nesureikšminu pasakymo '' tikiu dievu '', Taip, aš tikiu tačiau ne į tą dievą Jėzų ar Marija, tikiu tiesiog dvasia išklausančia norint pasipasakoti.
Visiškai nesuprantu bažnyčių, o ypač jų įsakymų. Jie neverti nieko.
Nesureikšminu dievo, kad kaip žemės kūrėjo, sukūrusio žemėje rojų ir padedantį iškilus nelaimei. Tai visiška nesąmonė, negi žemė mums panaši į rojų, negi čia yra angelėlių ? ;D
Jau senai nebesureikšminu to taip vadinamo krikščionių ''dievo'', neturiu nei kitos, man labiau patinkančios religijos, tiesiog tikiu reinkarnacija, tikiu-pomirtiniu gyvenimu, tikiu pati savimi
Na, o norint kuo nors tikėti reikia pradėti nuo paprasčiausio tikėjimo savimi. O galbūt ir pačio dievo tikint savim nebeprireiks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
tavo teise rinktis. bet as bedievis..... trenke kaip zaibas kazkur 6 klasej... ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 08:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
DurniusKvadratu rašė:

tavo teise rinktis. bet as bedievis..... trenke kaip zaibas kazkur 6 klasej... ir viskas


Tai ir esi, pagal pasiringtą vardą toks ;) Kažkuo juk tikėti verta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
O dabar į temą:
Manyčiau, jog reikia tikėti, nes taip lengviau gyventi. Ištikro, mes negalime būti bedieviais, nes kažkuo vis dėto tikime nors ir neprikabiname etiketės "DIEVAS"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 09:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
religija yra tik budas valdyti silpnavalius, kurie nesugeba patys mastyt ir taip pat ispest is ju pinigus.

nematau reikalo savo laika svaistyt kazkokiom baznyciom ir kunigam, kuriem reikia pinigu ant bobu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 10:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Dainylow0w rašė:

Zdz, dasuto man pagaliau, kad netikiu as i ta dieva :] Seniau jau kilo itarimu man del jo, bet kazkaip dar buvo tas tikejimas. bet va gal pries puse metu pamaciau filma zeitgeist [laiko dvasia] ir tada visi mano tikejimai "atsoko" . realiai mastant, ten tikrai yra tiesa, tad mano tikejimas dievu yra dabar lygus 0. Su tevu kalbejau sita tema, ir jis pasake, kad negalima taip, kad niekuo netiketi - kazkuo tiketi visdelto reikia. IR man supratau, kad tikiu gyvenimu po mirties [ar kaip jis ten vadinasi - kai siela is vieno zmogaus pereina i kita - suni, kate, arkli ar zmogu]. Noriu paklausti jusu, kaip vadinasi sita religija, ir ar yra koks nors jos pakabukas, talismanas, kaip krikscionybej kryziukas? Aciu uz ats.


Tai sekanciam gyvenime atgimsi kate arba suniu, o galbut oziu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dūmas1
Dūmas1
Naujokas
Dievas, jis yra vienintelis, nesvarbu kaip mes jį bevadintumę, kur besimelstume. Tiesiog skiresi tik religijos, pamaldos, apeigos, maldos namai. Didžioji dalis religijų buvo, o ir tebėra vystoma tam, kad lenviau būtu įtakot žmonių mąstimą, padaryt juos nuolankesniais paklusnesniais.
Lyginti Dievą su Žmogum, lyg sutapatinti Saulės ir žvakės skleidžiamą šilumą ir šviesą.
Daug Žemėje gyvenusių tironų bandė save prilyginti Dievui, bet kuo tvirčiau jie jautėsi Dievais, tuo labiau nu Visagalio jie buvo nutolę.
Tikrasis tikėjimo tikslas ir yra Dievo tobulybės siekimas per meilę, gėrį, prantumą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Robotukas
Robotukas
Pažengęs
tikiu i kazka bet ne i dieva turbut tikiuo i save
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PonasNaminukas
PonasNaminukas
Pradedantysis
Nesąmonės visokios tos religijos. Ypač nervina mane , kai kiša tą religiją kur tik eina. Su savo sušikta propoganda daugiau blogo nei naudos atnešė. Tikėk tu tikrai ne į kažkokį dėdę kuris tipo aukštai debesėliuose arbatą geria su Abraomu ar kokiu Buda. Susirask savo žmogų , ir tikėk juo , bet ne į jį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 11:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis
Visu [irma aciu visiems uz ats :]

mylimukė rašė:

Dainylow0w rašė:

Zdz, dasuto man pagaliau, kad netikiu as i ta dieva :] Seniau jau kilo itarimu man del jo, bet kazkaip dar buvo tas tikejimas. bet va gal pries puse metu pamaciau filma zeitgeist [laiko dvasia] ir tada visi mano tikejimai "atsoko" . realiai mastant, ten tikrai yra tiesa, tad mano tikejimas dievu yra dabar lygus 0. Su tevu kalbejau sita tema, ir jis pasake, kad negalima taip, kad niekuo netiketi - kazkuo tiketi visdelto reikia. IR man supratau, kad tikiu gyvenimu po mirties [ar kaip jis ten vadinasi - kai siela is vieno zmogaus pereina i kita - suni, kate, arkli ar zmogu]. Noriu paklausti jusu, kaip vadinasi sita religija, ir ar yra koks nors jos pakabukas, talismanas, kaip krikscionybej kryziukas? Aciu uz ats.




Kai siela iš vieno pereina į kita, tai vadinama reinkarnacija. Šaknys induizme, persikūnijimu tikima ir budizme. Krikščionybėje be to irgi neapsieita - Jėzaus Kristaus prisikėlimas ne kas kita kaip savotiška reinkarnacija.



Manau, kiekvienas bent kiek mąstantis jaunas žmogus ieško savęs religine prasme, dievą atranda ar praranda, randa įrodymų jo buvimo ar nebuvimo. Šiaip, manyčiau, kad labai sveika, kai viskas susvyruoja... Nes iki šiol viskas, kuo tu tikėjai, tebuvo primesta tavo tėvų, artimųjų, bažnyčios. Tu pradėjai mąstyti ir tavo tikėjimas susvyravo, kaip dabar sakai - netiki iš viso. Tikrasis tikėjimas yra tas, kurį atrandi PATS. Vieniems pavyksta greičiau, kitiems galbūt niekada. Taigi, nenustok ieškoti, būk atviras, neužsiciklink ir mąstyk.

Talismanas gali būt dėl grožio, nes esmė tavo viduje, o ne daiktuose.


Man to talismano irgi reikia del grozio. Jei pastebejote, tai daugybe zmoniu naudojasi tuo talismanu, kaip sekmes zenklu - futbolininkai, pries pradedami zaisti jy pabuciuoja;
kiti, kai uzklumpa sunkios mintys ar kazkokios kitos bedos, laiko ji savo rankose. man to ir reikia. Gal parduotuvese jo ir nera, bet yra kalviai, kurie gali ji nukalti ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dervišas
Dervišas
Pažengęs
Dainylow0w, naturalu, kad tavo mintys klaidžioja neaprėpemose visatos platybėse, ieškodamos dulkelės į kurią galėtu įsikurdint. Nuoširdžiai linkiu ją surast ir tebūnie ji tokia kuri traukia aplink save gėrį, meilę, džiaugsmą bei santarvę. Te padeda įveikti negandas ir sunkumus.
Bet nesureikšmink tokių dalykų kaip stabai, neturintys šilumos ir šviesos tikėjimo.
Kaip lazda, kalnų piemenio, nesuranda paklydusio ėriuko, taip ir pakabukas neatskleis tavyje slypinčio gėrio, meilės ir stiprybės, be tavo noro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gree
Gree
Meistras
Vengiu tokių žmonių kaip netikinčiūjų - nežinau kodėl...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gree
Gree
Meistras
Vengiu tokių žmonių kaip netikinčiūjų - nežinau kodėl...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.19 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
visi mes Dievo vaikai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai