Santrauka: Pagrindiniai zmogaus aksesuarai yra batai ir laikrodis,taigi pakalbekime apie laikrodzius...
Tema sukurta: 2008.08.14 22:16
1 2 Toliau Paskutinis
2008.08.14 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1
1
Naujokas
Sveiki forumo dalyviai ir dalyves

Noreciau padiskutuoti su jumis apie jums patinkancius rankinius laikrodzius. Kokius megstate ir renkates ? Kokie nepatinka? Kiek siam aksesuarui skiriate lesu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
nemegstu.. xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1
1
Naujokas
Ka manote apie stai sita laikrodi ?

http://www.eluxury.com/estore/...detail.jsp?id=11611827
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Man tai nelabai gražus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Aš be laikrodžio kaip be rankų. Juos keičiu pakankamai dažnai, bet tik dėl tos priežasties, jog kažkaip stebuklingai sugebu pastoviai pamesti. Būtent todėl kažkokia prabanga manęs nedomina (iki kokių 150 Lt). Svarbiausia, kad būtų metalinė apyrankė (tik ne aukso spalvos, geriausia sidabro), pakankamai laisva, o visa kita jau tos pirkimo akimirkos reikalas, kas labiau patraukia akį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Entas
Entas
Pradedantysis
Na as asmeniskai sau tikrai nesirinktau tokio kur pav. Man jis nepatiko uz sia kaina rasciau tikrai daug graziasni bet kiekvieno zmogaus skonis skirtingas yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
As taip pat be laikrodzio kaip be ranku megstu, kad butu visos valandos surasytos ir ne per didelis mano dabartiniam jau koki 5 metai turbut ir paspaudus mygtuka sviecia ir vandens nepraleidzia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
prieš kelis metus gavau dovanų laikrodį ir jį labai pamėgau, nešiojau nešiojau.. bet vienu metu nenešiojau ir atpratau, dabar nenešioju jokio.
o rankinį laikrodį pripažįstu tik mechaninį (t.y. ne elektroninį). kaina iš tikrųjų nėra labai svarbi (na 150-200, o gal ir brangesnis), svarbu, kad būtų tikslus, kokybiškas ir tokia investicija nebūtų į balą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.15 00:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
TAG Heuer, sportinio stilaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.15 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Riešą puošia hibridinis "Q&Q": skaitmeninis laukelis skaičiams + mechaninės rodyklės juosvame fone. Gražu Man patinka. Jau dešimt metų kaip nesiskiriu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.15 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Niekada nenesiojau, bet paskutiniu metu kyla minciu, gal isigyt vis del to...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.15 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cocolinukas
cocolinukas
Naujokas
labai megstu laikrodzius turiu dabar tissot tai nesigailiu kad tiek pamokejau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.15 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smalsuolis
smalsuolis
Pradedantysis
Jau uzmirsau ka tai reiskia laikrodis ant rankos daug patogiau be jo ir jaukiau rankoms
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.16 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
aš ir nenešioju, bet maga įsigyti. man patinka ryškūs, masyvūs, bet su metaline apyranke. o tas, kur norėjo parodyt 1, man atvirai gražus. mėgstu vyriško stiliaus laikrodžius nepatinka smulkūs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.16 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1
1
Naujokas
Taip man irgi jis patiko del savo dydzio visu pirma. 42mmx42mm tai tikrai nemazas atrodo jis. Ir del savo originalumo. Aisku jis tinka daugiau laisvalaikiui ir reikia ziureti atitinkamai koks zmogaus stilius. Pats megstu didelius laikrodukus kuo nors isiskiriancius is kitu. Turiu pats omega speedmaster berots 45mm istrizaines tai net nusiimti nesinori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.16 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lemūras
lemūras
Pradedantysis
megstu paprastucius su medziaginiais dirzeliais. su savo laikroduku nesiskiriu, nes be jo lyg kazkokia nevisa jauciuosi manau rankinis laikrodis yra labai patogus ir vertingas daikciukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


monikaa1
monikaa1
Pradedantysis
man patinki dideli laikrodziai, masyvus patinka firminiai, siuo metu ypac playboy, tik Lietuvoje kaina apie 500lt, tai as megstu ilgiau pasedeti prie interneto ir toki laikrodi parsisusti zymiai mazesne kaina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Nenesiojau laikrodzio jau kuri laika, ir cia drauge padovanojo viena toki, atitinkanti "reikalavimus", t.y. violetini ir su katinais Nu tai taip ir susileidau ir dabar nesioju ta laikrodi issisiepus
Jei tektu pirkt, nelabai kreipciau demesi i gamintoja. Rinkciaus nemazu ciferblatu ir su katinu kazkokiu pavidalu (silpnybe ). Zodziu, svarbiausias kriterijus - miela isvaizda.
Kaina toli grazu ne paskutinej vietoj...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robbie
robbie
Pažengęs
nešioju ir turiu vienintelį laikrodį - tėvai kažkada nupirko, apybrangis, labai džiaugiaus, gražus ir mielas. norėčiau kada tiek daug uždirbti, kad galėčiau sau leisti turėti kelis tikrai gerus laikrodžius. beje, o tie visi D&G ar kt garsių dizaino namų laikrodžiai gal ir gražūs, tik kaži ar kaina tokia dėl tikslumo/patvarumo ar dėl brando. geriau jau anie šveicariški.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Man tai neatsiejamas aksesuaras Va tokį nešioju:
Japonų firmos - Perfect.


Paprastas toks, nieko ypatingo. Kaip matot jau aptrintas, bet keist tikrai nesiruošiu, veikia puikiai, patinka man jis, apyrankė be to plati tokia...
Casio laikrodžiai taip pat patinka, Armani yra gražių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai