Santrauka: Ar imanoma rasti maisto produktus uzsienyje? KO labiausiai truksta? Kas neiperkama?
Tema sukurta: 2011.08.20 10:28
1 2 Toliau Paskutinis
2011.08.20 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Smalsuolyte
Smalsuolyte
Naujokas
Siais laikais taip sunku isgyventi Lietuvoi, kad dauguma priversti vaziuoti i uzsieni. Beabejo, kazkas vaziuoja/isvaziavo anapus ieskoti laimes/savo vietos po saule savanoriskai.Tai gi, kaip ten bebutu uzsienyje pilna musu tautieciu. Kadangi pati gyvenu UK, tai noreciau padiskutuoti apie lietuviskas, Eastern Europ parduotuves.
Tautieciai ko jus labiausiai pasigestat parduotuvese? Kokie produktai jusu milymiausi, kurie blogiausi, ar kokybe tenkina? Nes kiek teko susidurti paciu parduotuviu pakankamai daug tik didziausiuose Uk miestuose ir tai Birmingheme tenka vaziuoti i kita miesto gala, kad nusipirkti produktu pvz: saltibarsciams pasigaminti. Taip pat nerandu daug kur mano megstamo Bosco sompano ir pan. Tai va norejau pasiklausti jusu nuomones,ar kas susiduriate su tuo? Kam si tema prie sirdies mielai palaikyciau pokalbi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na mano nuomone prisirišimas prie kažkokio vieno produkto, tai truputį ... na tarkim nelankstumas.

Kiek buvau kitose šalyse, nieko lietuviško nepasigedau, pilna yra puikių produktų ir valgių, tereikia atsirinkti kas tau skanu ir tiek. O dėl prisirišimo prie Alitos vyno tai no coments, galima pagalvoti kad kažkuom ypatingas

Nors dabar prisiminiau, kad giminaičiai pastoviai prašo, kad atvežčiau juodos duonos, vilniaus majonezo, iš gėrimų bobelinė ir Poemos slyvų likeris populiarus.

Beje pakoregavau pavadinimą, manau taip tiksliau ir lengviau suprasti klausimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gražioji
gražioji
Pradedantysis
tai Bosca jau Alita gamina???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chameleons
Chameleons
Naujokas
Nuo kada Bosca šampanų pavirto? Vanduo, spiritas ir dirbtiniai aromatizatoriai. Ui kaip skanu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kiek teko girdėt, pasiilgsta lietuviškos duonos, lašinių, cepelinų, paprastos kavos su tirščiais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Nepatinka man kava su tirščiais, nepatinka ir juoda duona, nevalgau cepelinų, kugėlių ir visokių "skanėstų" iš lietuviškos virtuvės..todėl dėl maisto man nėra jokios problemos, kad ir kur bučiau, visada rasiu daržovių, vaisių, vištienos, varškės, žuvies...tai niekada nepasigendu ir nepasiilgstu nieko , išskirus varškės surelių, kurie niekur nėra..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
mylimukė rašė:

Kiek teko girdėt, pasiilgsta lietuviškos duonos, lašinių, cepelinų, paprastos kavos su tirščiais.


Kažkaip sunku patikėti kad užsienyje kavos nėra, tuo labiau kad ji visa iš svečių šalių vežama. USA pilna kokios tik nori, Italijoj yra, Rusijoj yra. Gal tiktai paruošimo būdas skiriasi, nes kramtoma kava tai tikrai Lietuviška egzotika, tik mažai kas ją ir čia mėgsta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Jo visur kavos yra..bet niekur taip nedaro, kaip mes, kad į puodelį įdeda kavos ir užpila vandeniu..Užsienyje žmonės naudoja kavos aparatus ir geria be šitų nuosėdų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Laurosė rašė:

Jo visur kavos yra..bet niekur taip nedaro, kaip mes, kad į puodelį įdeda kavos ir užpila vandeniu..Užsienyje žmonės naudoja kavos aparatus ir geria be šitų nuosėdų.


Tai ir Lietuvoje yra kavos aparatų, tiesiog vis dar populiarus plikymo būdas tiesiai į puoduką. Ne tame esmė, niekaip nesuprantu to pasakymo kad pasiilgsta kavos su nuosėdomis - tai pilk kavą ne į aparatą ir bus su nuosėdomis, jei jau tokia nostalgija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Laurosė rašė:

Jo visur kavos yra..bet niekur taip nedaro, kaip mes, kad į puodelį įdeda kavos ir užpila vandeniu..Užsienyje žmonės naudoja kavos aparatus ir geria be šitų nuosėdų.


Jo, tikrai. Nes kiek ir kur teko dirbti, tai dar niekur nebuvo, kad nestovėtų kavos aparatas. Nes ir Lietuvoje aš nemėgstu kavos su tirščiais - jei gerti, tai tik gerą kavą, iš kavos aparato, nes juk tie aparatai nėra jau tokie brangūs
O kas dėl maisto produktų - tai, kad visko, ko reikia galima rasti ir Vokietijoje Gal tik pasiilgstu Lietuviškų cepelinų, vėdarų, kugelio - nes tai mano silpnybė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BITE
BITE
Naujokas
Na siaubinga kai negali nusipirkti geros kokybes kiaulienos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.20 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
Digitus rašė:

Na mano nuomone prisirišimas prie kažkokio vieno produkto, tai truputį ... na tarkim nelankstumas.
..........
Beje pakoregavau pavadinimą, manau taip tiksliau ir lengviau suprasti klausimą.


Na jei kokiame Barkinge buvai apsistojes, , tai no problemo, ten lietuviska parduotuve nemaza yra. Bet jei as gyvenu pvz Laughton, tai man tenka grustis su tube gan ilgokai, o su masina dar gal net ilgiau.
Apskritai gelbsti Lidl, kur ir produktai normalus ir kainos nesikandzioja. Kur yra artimiausias lidlas glima rast nuejus i ju saita. Ten ir juodos duonos yra, bet ji vokiska, ...nors ir tokia is bedos tinka.
Tesco buvau rades lietuvisko alaus tik mat nevisose parduotuvese yra.
Jei Londone, tai pas musulmonus buna ir lenkisku ir lietuvisku produktu. Varskes buvau rades, silkiu ir t.t. Manor Parke yra ir rusiska parduotuve, bet pats rajonas tai nu ir nakti .

Problemu kyla, jei geresniam rajone gyveni Londone, nes kaip taisykle tada nei Lidlo nera arti , nei ka ten labai daug tie musulmonai turi. Sainsburys nebent grietines dar galima gauti. Morisonai beje juodos vokiskos duonos turi, kuri dazniausiai kur nors nematomoj vietoj . O apie Asda tai net neberasysiu, negadinit sveikatos su Asdos maistu.
Tai tiek, bet lasinuku aisku taip pat deficitas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 00:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
Siaip kiek teko vezti draugams i uzsieni.. daugiausiai isties prasydavo juodos duonos. O lasiniu tikrai, kiek pasakojo, galima rasti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nataniela
Nataniela
Meistras
Kiek pasakojo draugai, tai labiausiai pasiilgsta tikro kefyro ir paprastos varškės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 10:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
kuri laika Rumunijoj gyvenau, tai pasigedau darzoviu kokybiskesniu,ten kazkaip tuose supermarketuose nekaip jie daznai atrodydavo. jokiu majonezu,duonu, fermentiniu suriu, saltibarsciu,desru nevalgau(nebent kaimiskas,be priedu,bet cia retai gaunu) ir taip, ir grietine retai,nors rumunijoj yra tik,kad 5 proc, duonos pasirinkimas irgi ten neblogas,mesa geresne. tai dazniau mintys kyla,ko Lietuvai truksta, svarbiausia kokybes(ypac viesojo maitinimo istaigose) as manau, grizus nenorejau nei i parduotuve eit,nei i kabakus, taip jau slykstu bei brangu viskas atrode
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Na, iš mano draugų "užsieniečių", beveik visi kartoja tą patį, kaip užsukti: juoda duona ir balta mišrainė. Ir dar prideda, kad cepelinų visiškai nepasiilgsta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
pasigesdavau normalaus pieno
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Digitus rašė:
Kažkaip sunku patikėti kad užsienyje kavos nėra, tuo labiau kad ji visa iš svečių šalių vežama. USA pilna kokios tik nori, Italijoj yra, Rusijoj yra. Gal tiktai paruošimo būdas skiriasi, nes kramtoma kava tai tikrai Lietuviška egzotika, tik mažai kas ją ir čia mėgsta


Yra kava, bet ne tokia. Nežinau, kur ji skanesnė ir geresnė, rašau, kokius atsiliepimus girdėjau. Ne vienas žmogus sakęs, kad užsienyje daug kas atsiduoda didesne sintetika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
DurniusKvadratu rašė:

pasigesdavau normalaus pieno


Icelande kiek esu perragaves, tai vienas is panasiausiu pienu i Lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.21 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DARUSNIK
DARUSNIK
Didmeistris
ten kur as randuosi yra visko.lietuviskos,lenkiskos,latviskos,rumuniskos parduotuves ant kiekvieno kampo.karsti cepelinai,karbonadai,lietuviski kebabai...tik turek pinigo ir pirk ka nori,gali gyvent kaip lietuvoj.
gal kartais pasigendu sviezios duonos,kai buna katik is kepyklos..ir bulviu skaniu sunkoka rasti,dauguma labai vandeningos..na tas pasirinkimas lietuvoj gal didesnis,bet ce lenkiskos parduotuves daug papildo,lenku maistas nenusileidzia lietuviskam..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai