Santrauka: Religija
Tema sukurta: 2009.09.29 22:27
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.09.29 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienybė
Vienybė
Pažengęs
papasakokite plačiau čia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienybė
Vienybė
Pažengęs
Aš asmeniškai esu girėjus 6 mitus ;] šiuo klausimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
Marvellous rašė:

Aš asmeniškai esu girėjus 6 mitus ;] šiuo klausimu.


vaje, kaip tau pasiseke
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CC
CC
Pažengęs
Galiu ne mitą, o faktą skelt.

Krikščionybė yra tik ankstesnių kultūrų padavimų ir mitų rinkinys bei testamento klaidų lopymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienybė
Vienybė
Pažengęs
Mitas NR1 žmogui mirus išlieka siela ar dvasia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienybė
Vienybė
Pažengęs
Mitas NR2 Dievas yra trejybė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CC
CC
Pažengęs
Marvellous rašė:

Mitas NR1 žmogui mirus išlieka siela ar dvasia


Pagrįsk savo teiginį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
kuo tolyn tuo baisyn.....mergaite....eik i ligonine...sakyk man negera su galva....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
CC rašė:

Marvellous rašė:



Mitas NR1 žmogui mirus išlieka siela ar dvasia




Pagrįsk savo teiginį.



Nera jai ka grist-jai jehovistu sueigoj sudiktavo,ji piestuku lapely uzsirase,o paaiskint..sunkoka bus))..speju-nesigaus. Jehovistai,zinoma,turi savo isvedziojimus,tik pirma -jie tiesiogiai priestarauja nedviprasmiskai uzrasytiems tekstams Biblijoje ,todel visa ka sie satanistai sugeba,tai paaiskinti,kad Svento Rasto "teisingai" isskyrus juos niekas nesupranta ir tai kas parasyta tiesiogiai,kaip tik ir nereikia suprasti tiesiogiai,o teisinga interpretacija yra tik ju ikurejo rastuose..o antra..antra priezastis-net sie apgailetini isvedziojimai siai temu autorei yra aukstasis pilotazas,kuriame ji na niekaip neisvairuos neisirezus i artimiausia stulpa

Va todel,manau,paaiskinimu vakaras interesantams atsaukiamas))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Evldz rašė:

kuo tolyn tuo baisyn.....mergaite....eik i ligonine...sakyk man negera su galva....


nu tikrai pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Marvellous rašė:

Mitas NR2 Dievas yra trejybė


Mitas Nr3 - Dievas YRA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
MrProper rašė:

Marvellous rašė:

Mitas NR2 Dievas yra trejybė




Mitas Nr3 - Dievas YRA


o kas įrodė, kad jo nėra? Gagarinas? Kuris pasakė, kad ten tarp debesų, jo nematė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Marvellous rašė:
Mitas NR2 Dievas yra trejybė



(1 Jn 5,7) Mat yra trys liudytojai danguje: Tėvas, Žodis ir Šventoji Dvasia; ir šitie trys yra viena.



Marvellous rašė:
Mitas NR1 žmogui mirus išlieka siela ar dvasia



(Apr 6,9-11) Kai Avinėlis atplėšė penktąjį antspaudą, pamačiau po aukuru sielas nužudytųjų dėl Dievo žodžio ir dėl liudijimo, kurio jie laikėsi.
Jie šaukė garsiu balsu, sakydami: 'Kaip ilgai, Šventasis ir Teisusis Valdove, neteisi ir nekeršysi už mūsų kraują žemės gyventojams?!'
Tada kiekvienam iš jų buvo duotas baltas drabužis, ir jiems buvo pasakyta, kad dar truputį palūkėtų, kol skaičių papildys jų draugai ir broliai, kurie bus nužudyti kaip ir jie.


Ar jis pamate,tai kas neislieka? A..atsiprasau,pamirsau. Tuo laiku jehovistu nebuvo,tai paskutiniuju laiku satanizmas,todel Jonas ir mate Viespaties regejime tai,ka jehovistai uzdraude matyt,nes tai atskiru jehovistu isakymu neegzistuoja.


Visi kiti tavo mitai ir yra tik mitai jusu sektos viduje sklandantys-Dievo Zodis jums nepavaldus. O siaip-snekek,kiekvienas kuris ikris i sia jehovistine duobe yra to vertas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
MrProper rašė:

Marvellous rašė:



Mitas NR2 Dievas yra trejybė




Mitas Nr3 - Dievas YRA




Tai cia nepergyvenk,cia dar truputi kantrybes ir pats vienas tyliai sau iseisi kaip atejes-ir viska pamatysi,nereikes tikejimo. Ar daug cia zmogui liko-prabegs dienos kaip vanduo tarp pirstu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Loki, bet tu taip rašai lyg būtum ten buvęs, pasisvečiavęs pas Kūrėją ir grįžęs pilnai tuo įsitikinęs jo egzistavimu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.30 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Raganiukė rašė:

Loki, bet tu taip rašai lyg būtum ten buvęs, pasisvečiavęs pas Kūrėją ir grįžęs pilnai tuo įsitikinęs jo egzistavimu...


As jums rasau rasau,o jus neskaitote

(Jn 14,18-19) Nepaliksiu jūsų našlaičiais - ateisiu pas jus.
Dar valandėlė, ir pasaulis manęs nebematys. O jūs mane matysite, nes Aš gyvenu ir jūs gyvensite.
Tą dieną jūs suprasite, kad Aš esu savo Tėve, ir jūs manyje, ir Aš jumyse.
Kas žino mano įsakymus ir jų laikosi, tas myli mane. O kas mane myli, tą mylės mano Tėvas, ir Aš jį mylėsiu ir pats jam apsireikšiu'.
Judas - ne Iskarijotas - paklausė: 'Viešpatie, kas atsitiko, jog ketini apsireikšti mums, o ne pasauliui?'
Jėzus jam atsakė: 'Jei kas mane myli, laikysis mano žodžio ir mano Tėvas jį mylės; mes pas jį ateisime ir apsigyvensime.
Kas manęs nemyli, mano žodžių nesilaiko. O žodis, kurį girdite, ne mano, bet Tėvo, kuris mane siuntė.
Aš jums tai pasakiau, būdamas su jumis,
o Guodėjas - Šventoji Dvasia, kurią mano vardu Tėvas atsiųs, - mokys jus visko ir viską primins, ką jums sakiau.
Aš palieku jums ramybę, duodu jums savo ramybę. Ne kaip pasaulis duoda, Aš jums duodu. Tenebūgštauja jūsų širdys ir teneišsigąsta.
Jūs girdėjote, kaip Aš pasakiau: 'Aš išeinu ir vėl sugrįšiu pas jus!' Jei mylėtumėte mane, džiaugtumėtės, kad pasakiau: 'Einu pas Tėvą', nes mano Tėvas už mane didesnis.
Ir dabar, prieš įvykstant, jums tai pasakiau, kad tikėtumėte, kada tai įvyks.



Jei nori geriau suprasti-atsiversk Sventajame Raste Apastalu darbus ir paskaityk,kas tai yra-buti krikscioniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.30 01:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
maciau puiku filma apie senoves egipto istorija, ten buvo tiriama ir mozes istorija, ir 10 dievo siustu bausmiu, kurias visas paaiskino moxlininkai desningais, realiais gamtos reiskiniais, isskyrus ta, kai mazdaug mire visi pirmagimiai. na baznycia pasisavino ta buvusi perioda, ir pritaike reik sakyt meistriskai savom reikmem. tik nepulk manes vel cia moxlas, kuris su baznycia niekad per daug nedraugavo, tik per saugu atstuma abiems laikesi.

As jums rasau rasau,o jus neskaitote

gal, kad citatos per ilgos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.30 01:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
tai daugiau jokiu mitu, ypac kitomis temomis, niekas negirdejo ??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.30 09:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
JuodaRyski rašė:

maciau puiku filma apie senoves egipto istorija, ten buvo tiriama ir mozes istorija, ir 10 dievo siustu bausmiu, kurias visas paaiskino moxlininkai desningais, realiais gamtos reiskiniais, isskyrus ta, kai mazdaug mire visi pirmagimiai. na baznycia pasisavino ta buvusi perioda, ir pritaike reik sakyt meistriskai savom reikmem. tik nepulk manes vel cia moxlas, kuris su baznycia niekad per daug nedraugavo, tik per saugu atstuma abiems laikesi.


Naivi tu.
Paiimi paaiskinima,kuris "moksliskas" tik todel,kad taip pavadintas,o realiai yra bedieviu zmoniu padarytos prielaidos pramaisiui su fantazija "galejo buti taip"-ir viskas "tirta" is anksto turint tendencija paneigti Dievo Zodi,po to viskas pateikta "cainikui" suprantama forma ir akcentuotos isvados - DIEVO NERA-o tu paimi sita paaiskinima su SVETIMOM ir tavo pacios NEDARYTOMIS isvadomis kaip pagrinda savo tikejimo/netikejimo,kuris yra vienintelis dalykas,turintis reiksme tavo LIKIMUI?
Be to,turint omenyje ,kad KAZKAS uz visas sitas "mokslininku isvadas" sumokejo ir kad nera filmu neigianciu budos "nusvitima" ar reinkarnacija pvz ir visas kitas satanizmas paliekamas ramybeje..
Siuzetas paprastas ir senas kaip pasaulis-

(Iš 7,20-23) Mozė ir Aaronas taip padarė, kaip Viešpats buvo įsakęs. Jis pakėlė lazdą ir sudavė į upės vandenį, faraonui ir jo tarnams matant. Visas vanduo upėje pavirto krauju.
Upėje plaukiojančios žuvys išgaišo. Vanduo ėmė taip dvokti, kad egiptiečiai nebegalėjo gerti vandens iš upės. Kraujas buvo visoje Egipto žemėje.
Tą patį padarė ir egiptiečių žyniai savo kerais. Faraono širdis liko užkietėjusi, ir jis neklausė jų, kaip Viešpats ir buvo sakęs.
Faraonas nusigręžė ir nuėjo į savo namą. Jis viso to neėmė į širdį.


Toks yra tikslas,del kurio isleidziami milijonai,kad VISUS pasiektu sie "naturalus" paaiskinimai su "savaime suprantamu" faktu,kad "nesijaudink,Dievo tikriausiai nera"..

Yra daug tasku kitu,kuriuos sujungus labai aiskiai pramatomas paveiksliukas to,kas stovi uz situ "moksliniu" filmu.
Tu priimi sita placiausiais srautais liejama smegenu plovima uz gryna piniga ne todel ,kad jis "mokslinis",o todel,kad savo sirdim atmetei Dieva:

(Jn 3,19-20) O teismo nuosprendis yra toks: šviesa atėjo į pasaulį, bet žmonės labiau pamilo tamsą nei šviesą, nes jų darbai buvo pikti.
Kiekvienas, kuris daro bloga, neapkenčia šviesos ir neina į šviesą, kad jo darbai nebūtų atskleisti.


Gyveni iliuziju pasaulyje,kuris stengiasi uzpildyti tavo laika tustybe..kol MIRSI.

Dievas yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.30 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Lokis rašė:

JuodaRyski rašė:



maciau puiku filma apie senoves egipto istorija, ten buvo tiriama ir mozes istorija, ir 10 dievo siustu bausmiu, kurias visas paaiskino moxlininkai desningais, realiais gamtos reiskiniais, isskyrus ta, kai mazdaug mire visi pirmagimiai. na baznycia pasisavino ta buvusi perioda, ir pritaike reik sakyt meistriskai savom reikmem. tik nepulk manes vel cia moxlas, kuris su baznycia niekad per daug nedraugavo, tik per saugu atstuma abiems laikesi.




Naivi tu.

Paiimi paaiskinima,kuris "moksliskas" tik todel,kad taip pavadintas,o realiai yra bedieviu zmoniu padarytos prielaidos pramaisiui su fantazija "galejo buti taip"-ir viskas "tirta" is anksto turint tendencija paneigti Dievo Zodi,po to viskas pateikta "cainikui" suprantama forma ir akcentuotos isvados - DIEVO NERA-o tu paimi sita paaiskinima su SVETIMOM ir tavo pacios NEDARYTOMIS isvadomis kaip pagrinda savo tikejimo/netikejimo,kuris yra vienintelis dalykas,turintis reiksme tavo LIKIMUI?

Be to,turint omenyje ,kad KAZKAS uz visas sitas "mokslininku isvadas" sumokejo ir kad nera filmu neigianciu budos "nusvitima" ar reinkarnacija pvz ir visas kitas satanizmas paliekamas ramybeje..

Siuzetas paprastas ir senas kaip pasaulis-



(Iš 7,20-23) Mozė ir Aaronas taip padarė, kaip Viešpats buvo įsakęs. Jis pakėlė lazdą ir sudavė į upės vandenį, faraonui ir jo tarnams matant. Visas vanduo upėje pavirto krauju.

Upėje plaukiojančios žuvys išgaišo. Vanduo ėmė taip dvokti, kad egiptiečiai nebegalėjo gerti vandens iš upės. Kraujas buvo visoje Egipto žemėje.

Tą patį padarė ir egiptiečių žyniai savo kerais. Faraono širdis liko užkietėjusi, ir jis neklausė jų, kaip Viešpats ir buvo sakęs.

Faraonas nusigręžė ir nuėjo į savo namą. Jis viso to neėmė į širdį.




Toks yra tikslas,del kurio isleidziami milijonai,kad VISUS pasiektu sie "naturalus" paaiskinimai su "savaime suprantamu" faktu,kad "nesijaudink,Dievo tikriausiai nera"..



Yra daug tasku kitu,kuriuos sujungus labai aiskiai pramatomas paveiksliukas to,kas stovi uz situ "moksliniu" filmu.

Tu priimi sita placiausiais srautais liejama smegenu plovima uz gryna piniga ne todel ,kad jis "mokslinis",o todel,kad savo sirdim atmetei Dieva:



(Jn 3,19-20) O teismo nuosprendis yra toks: šviesa atėjo į pasaulį, bet žmonės labiau pamilo tamsą nei šviesą, nes jų darbai buvo pikti.

Kiekvienas, kuris daro bloga, neapkenčia šviesos ir neina į šviesą, kad jo darbai nebūtų atskleisti.




Gyveni iliuziju pasaulyje,kuris stengiasi uzpildyti tavo laika tustybe..kol MIRSI.



Dievas yra.


Irodyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai