Tema sukurta: 2012.04.26 20:14
2012.04.26 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karolis562
karolis562
Meistras
pasaka pirk kurie pazimeti daiktai PASAKA. vienintelis bubas surinkti biciuli pirkti stala
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.26 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
nienga rašė:

Sveiki moderatoriai kaip surinkti kolekcijas pasaka ir biciulis jei ju nei viena neatsidare?


karolis562 rašė:
pasaka pirk kurie pazimeti daiktai PASAKA. vienintelis bubas surinkti biciuli pirkti stala


Visiškai teisingai, kaip ir neseniai Akvilė buvo sukūrusi panašią temą pavadinimu "Vanilė" taip ir dabar, norint surinkti norimą kolekciją reikia įsigyti tos kolekcijos stiliaus daiktų.

Paspauskite ant parduotuvės bet kokiame kambaryje ir pirmojoje skiltyje "Stilius" antrojoje pakopoje suraskite savo pageidaujamos kolekcijos pavadinimą t.y. "Pasaka", "Bičiulis" ir t.t. Rekomenduojama įsigyti šio stiliaus daiktų, kad greičiau surinktumėte savo užduočiai reikalingus daiktus. Daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje. Sėkmės žaidime!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 08:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
nienga rašė:

Tai supratau kad juos reik pirkti bet as ju negaliu nusipirkti nes nei vienas ju neatsidares neduoda nusipirkti nes spyna yra.


Jums reikia įgyti tam tikrą patirties lygmenį, kad atidarytumėte Jums norimo stiliaus daiktą. Prie spynutės rašo, kokio lygio reikalauja daiktas, kad jį įsigyti. Sutikrinkite su savo lygiu ir pamatysite kiek Jums patirties dar trūksta. Sėkmės kaupiant patirtį!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
mindbuzz rašė:

nienga rašė:



Tai supratau kad juos reik pirkti bet as ju negaliu nusipirkti nes nei vienas ju neatsidares neduoda nusipirkti nes spyna yra.




Jums reikia įgyti tam tikrą patirties lygmenį, kad atidarytumėte Jums norimo stiliaus daiktą. Prie spynutės rašo, kokio lygio reikalauja daiktas, kad jį įsigyti. Sutikrinkite su savo lygiu ir pamatysite kiek Jums patirties dar trūksta. Sėkmės kaupiant patirtį!


Tai kad nera ten nieko parasyta prie tu spynu esu 55 lygyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 09:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
nienga rašė:


Tai kad nera ten nieko parasyta prie tu spynu esu 55 lygyje.


Supratau, tuomet jei nesunku užpildykite problemos sprendinio anketą, kurią rasite Žaidimų problemos temoje. Mes perduosime žaidimo problemos anketą žaidimo kūrėjams. Ačiū už kantrybę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 09:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
nienga rašė:

O kur tai yra?


Tiesiog atsakykite į visus klausimus surašydama numeriukais forume:
1. atsakymas
2. atsakymas
3. atsakymas
4. atsakymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
mindbuzz rašė:

nienga rašė:



O kur tai yra?




Tiesiog atsakykite į visus klausimus surašydama numeriukais forume:

1. atsakymas

2. atsakymas

3. atsakymas

4. atsakymas


Mano ID: 316861 Vakar surinkau kolekcija rumai tik neatsimenu kokiam kambari vonioj ar miegamajam atrodo kad miegamajam,man neatsidaro kolekcijos pasaka ir biciulis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
nienga, gal galite padaryti vaizdinę kopiją (print screen?), nes mūsų programuotojai iš užsienio negali pilnai įsigilinti į problemą. Ačiū
Nuoroda
Nuoroda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
Mums reikia būtent matyti kaip atrodo mygtukas su spynos užrašu. Nusiunčiau dvi nuorodas, kad palegvintų ekrano nuotraukos (print screen) atlikimą. Gal reikia mano pagalbos tam reikalui atlikti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
Ačiū labai už paveiksliukus. Jums šiuos daiktus bus galima įsigyti parduotuvėje, kai surinksite "Bičiulio" ar "Pasaka" kolekciją 5 kartus. (kiekviena užpildyta kolekcija žymyma žaliu užpildytu lauku)

Kaip ir minėjome anksčiau paspauskite ant parduotuvės bet kokiame kambaryje ir pirmojoje skiltyje "Stilius" antrojoje pakopoje suraskite savo pageidaujamos kolekcijos pavadinimą t.y. "Pasaka", "Bičiulis" ir t.t. Rekomenduojama įsigyti šio stiliaus daiktų, kad greičiau surinktumėte savo užduočiai reikalingus daiktus. Daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje. Sėkmės žaidime!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
mindbuzz rašė:

Ačiū labai už paveiksliukus. Jums šiuos daiktus bus galima įsigyti parduotuvėje, kai surinksite "Bičiulio" ar "Pasaka" kolekciją 5 kartus. (kiekviena užpildyta kolekcija žymyma žaliu užpildytu lauku)



Kaip ir minėjome anksčiau paspauskite ant parduotuvės bet kokiame kambaryje ir pirmojoje skiltyje "Stilius" antrojoje pakopoje suraskite savo pageidaujamos kolekcijos pavadinimą t.y. "Pasaka", "Bičiulis" ir t.t. Rekomenduojama įsigyti šio stiliaus daiktų, kad greičiau surinktumėte savo užduočiai reikalingus daiktus. Daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje. Sėkmės žaidime!


O tai kaip man juos surinkti jei negaliu ju nusipirkti nes jie uzrakinti o visos kitos kolekcijos pas mane jau surinktos tai ka man tada rinkti liko tik tos dvi o jos uzrakintos niekaip nesuprantu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
nienga rašė:

mindbuzz rašė:



Ačiū labai už paveiksliukus. Jums šiuos daiktus bus galima įsigyti parduotuvėje, kai surinksite "Bičiulio" ar "Pasaka" kolekciją 5 kartus. (kiekviena užpildyta kolekcija žymyma žaliu užpildytu lauku)







Kaip ir minėjome anksčiau paspauskite ant parduotuvės bet kokiame kambaryje ir pirmojoje skiltyje "Stilius" antrojoje pakopoje suraskite savo pageidaujamos kolekcijos pavadinimą t.y. "Pasaka", "Bičiulis" ir t.t. Rekomenduojama įsigyti šio stiliaus daiktų, kad greičiau surinktumėte savo užduočiai reikalingus daiktus. Daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje. Sėkmės žaidime!




O tai kaip man juos surinkti jei negaliu ju nusipirkti nes jie uzrakinti o visos kitos kolekcijos pas mane jau surinktos tai ka man tada rinkti liko tik tos dvi o jos uzrakintos niekaip nesuprantu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.27 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
nienga rašė:

O tai kaip man juos surinkti jei negaliu ju nusipirkti nes jie uzrakinti o visos kitos kolekcijos pas mane jau surinktos tai ka man tada rinkti liko tik tos dvi o jos uzrakintos niekaip nesuprantu.


Daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje.

Pažiūrėkime ką rašo privedus pelės kursorių prie kolekcijos pavadinimo "Bičiulis" - Norėdamas surinkti kolekciją, prižiūrėdamas vaikus naudok šio stiliaus daiktus: "Bičiulis".

Spaudžiame ant mygtuko Parduotuvė - Stilius - Bičiulis (susirandame spausdami Toliau)

Ten rasite išvardintus šios kolekcijos daiktus. Užtenka įsigyti bent vieną daiktą tam kad 'atrastumėte' norimos kolekcijos daiktą. Kolekcijos daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje. Daiktai gali iškristi bet kokios kolekcijos, taigi laukia ilgas kelias iki šlovės viršūnės!

Pažiūrėkime ką rašo privedus pelės kursorių prie kolekcijos "Bičiulis" skrynios - Surink šią kolekciją 5 kartus ir gauk prizą - parduotuvėje atsidarys naujas daiktas! Jūs būtent ir žiūrite į tuos daiktus, kurie tik atsidarys, kai surinksite "Bičiulis" kolekciją 5 kartus.

Ar dabar šiek tiek aiškiau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.28 08:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
mindbuzz rašė:

nienga rašė:



O tai kaip man juos surinkti jei negaliu ju nusipirkti nes jie uzrakinti o visos kitos kolekcijos pas mane jau surinktos tai ka man tada rinkti liko tik tos dvi o jos uzrakintos niekaip nesuprantu.




Daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje.



Pažiūrėkime ką rašo privedus pelės kursorių prie kolekcijos pavadinimo "Bičiulis" - Norėdamas surinkti kolekciją, prižiūrėdamas vaikus naudok šio stiliaus daiktus: "Bičiulis".



Spaudžiame ant mygtuko Parduotuvė - Stilius - Bičiulis (susirandame spausdami Toliau)



Ten rasite išvardintus šios kolekcijos daiktus. Užtenka įsigyti bent vieną daiktą tam kad 'atrastumėte' norimos kolekcijos daiktą. Kolekcijos daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus vaikų darželyje. Daiktai gali iškristi bet kokios kolekcijos, taigi laukia ilgas kelias iki šlovės viršūnės!



Pažiūrėkime ką rašo privedus pelės kursorių prie kolekcijos "Bičiulis" skrynios - Surink šią kolekciją 5 kartus ir gauk prizą - parduotuvėje atsidarys naujas daiktas! Jūs būtent ir žiūrite į tuos daiktus, kurie tik atsidarys, kai surinksite "Bičiulis" kolekciją 5 kartus.



Ar dabar šiek tiek aiškiau?


Tai as ir suprantu kad tuos daiktus reikia pirkti kitaip nebuciau visu kolekciju surinkus.Man liko tik surinkti dvi kolekcijas pasaka ir biciulis.Pasakos daikta turiu tik viena lova o jinai uzrakinta toliau ir biciulis turiu tik viena daikta ir jis taip pat uzrakintas ir kaip siulot man juos nusipirkti kad jie uzrakinti ka jums ir rasau.O visos kitos kolekcijos pas mane jau yra surinktos ir atsidare tie nauji daiktai o tu kuriu reikia ne tai pasaka ir biciulis.Tai sakykit kiek daiktu turi buti pasakos ir biciulio is viso??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.29 08:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
kaip man surinkti kolekcijas pasaka ir biciulis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.29 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
Jums tereikia įsigyti "Pasaka" ir "Bičiulis" Stiliaus bet kokius daiktus, kurių yra daug, pradedant nuo Langų baigiant iki Tapetų. Kitus šio stiliaus daiktus, kad būtų didesnė tikimybė surinkti Jūsų norimas kolekcijas. O kolekcijos daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus t.y. pamaitinant vaiką, ar nuprausiant jį ir t.t. Truputėlį kantrybės, nes iškarto kolekcijos nesusirenka, be to galite gauti kitos kolekcijos daiktus, kas ir paįvairina šį žaidimą. Surinkus po 5 kartus "Pasaka" ir "Bičiulis" kolekcijas, Jums atsidarys daiktai, kuriuos pageidaujate ir įsigyti. (prie jų parodyta skrynia su skaičiumi 5 - tai reiškia, jog šie daiktai bus Jums prieinami tik surinkus kolekciją po penkis kartus)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.29 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
mindbuzz rašė:

Jums tereikia įsigyti "Pasaka" ir "Bičiulis" Stiliaus bet kokius daiktus, kurių yra daug, pradedant nuo Langų baigiant iki Tapetų. Kitus šio stiliaus daiktus, kad būtų didesnė tikimybė surinkti Jūsų norimas kolekcijas. O kolekcijos daiktus surinksite atliekant kasdienius veiksmus t.y. pamaitinant vaiką, ar nuprausiant jį ir t.t. Truputėlį kantrybės, nes iškarto kolekcijos nesusirenka, be to galite gauti kitos kolekcijos daiktus, kas ir paįvairina šį žaidimą. Surinkus po 5 kartus "Pasaka" ir "Bičiulis" kolekcijas, Jums atsidarys daiktai, kuriuos pageidaujate ir įsigyti. (prie jų parodyta skrynia su skaičiumi 5 - tai reiškia, jog šie daiktai bus Jums prieinami tik surinkus kolekciją po penkis kartus)


Tai ir sakau kad as jau esu surinkus visas kolekcijas po penkis kartus o tu kuriu reikia jie yra uzrakinti tai daba ir neturiu ka rinkti o kuriu reikia negaliu nusipirkti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.29 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
Gal galite padaryti vaizdo paveiksliuką būtent Jūsų surinktos "Pasaka" ir "Bičiulis" kolekcijos? Atsiprašome, kad tiek daug reikalaujame ir neišsprendžiame Jūsų problemos, bet nenusiminkite, mes Jums būtinai padėsime!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.29 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nienga
nienga
Pradedantysis
mindbuzz rašė:

Gal galite padaryti vaizdo paveiksliuką būtent Jūsų surinktos "Pasaka" ir "Bičiulis" kolekcijos? Atsiprašome, kad tiek daug reikalaujame ir neišsprendžiame Jūsų problemos, bet nenusiminkite, mes Jums būtinai padėsime!


Tai kad kolekcijos pasaka ir biciulis nesurinktos tik visos kitos surinktos po penkis kartus.O pasaka ir biciulis jos uzrakintos negaliu nusipirkti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.30 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindbuzz
mindbuzz
Moderatorius
nienga rašė:

Tai kad kolekcijos pasaka ir biciulis nesurinktos tik visos kitos surinktos po penkis kartus.O pasaka ir biciulis jos uzrakintos negaliu nusipirkti?


Jūs atsakėte į savo paties klausimą :) "Pasaka" ir "Bičiulis" kolekcijų Jūsų norimi daiktai bus prieinami kai surinksite jų kolekciją po 5 kartus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai