Tema sukurta: 2016.03.02 18:14
2016.03.02 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Turiu klausimą dėl savo kompo. Visą laiką su juo problemų kaip ir neturėjau. Yra stipri "Kaspersky" antivirusinė ir šiaip nelandžioju ten, kur nereikia, yra programų brokavimo sistema ir to, ko ne visai man reikia, to ir neatidaro, reklamos taip pat blokuojamos-esu drausminga tuo klausimu. Kelerius metus viskas buvo puikiai. Ativirusinė varydavo atsiraitojusi rankoves, bet dabar jau maždaug pusė metų, kaip kompas vis pasiprašo, kad jam perinstaliuočiau Windows'us, tai užsimano „refreshing" funkcijos. Aš jį atgaivinu, tai apie 2,3 mėn. viskas puikiai jam einasi. Tai kartojasi jau 3 kartą. Ar čia normalu? Noriu paklausti, ar jam nekenkia toks dažnas „refreshing disc" funkcijos pritaikymas. Taip anksčiau nebūdavo. Suprantu, galvos neįkišite, bet labai įdomu, kas čia jį pykina. Ar į jau vežti ant operacinio stalo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.02 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Pabandyk pradziai istrint nereikalingas programas,pravalyti narsykles atminti,bei paleisti defragment programa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.03 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Ok, bandysiu! Atrodo, kad neapsikuitus programom, bet pračekinsiu, kas ten nepadoriai pavojingas gali būti.

Ačiū, priklauso 9 karmos taškai!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.03 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Bet man info esama nedings?
Ar reikia kažkur persimesti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.03 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Niekas nedings,tik narsykles atminti pravalius,reikes is naujo suvest slpatazodzius naudojamose svetainese,tai uzsirasyk juos.Taipat kaspersky labai apkrauna kompa,siulau Microsoft security essentials.Cia tik profilaktines priemones,jei nesijaus skirtumo,reikes kazka rimciau mastyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.03 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Ačiū,tvarkysiuosi, žiūrėsiu, kas čia pas mane darosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai