Tema sukurta: 2017.09.06 12:35
2017.09.06 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius


Dalyvauk šauniame draugystės savaitei skirtame konkurse ir mėgaukis prizais! Papasakok pasauliui apie savo artimiausią draugą, tegul visi žino, koks jis tau svarbus!

Konkurso reikalavimai:

- Privalai būti bent 30 lygio.
- Pristatyk save ir savo geriausią draugą (ID žaidime, vardas)
- Nurodyk, kada pirmą kartą susitikote, ir papasakok Jūsų susipažinimo istoriją.
- Atskleisk, kaip kartu leidžiate laiką Smeet pasaulyje.
- Atsiųsk bent vieną bendrą nuotrauką.
- Dalyvauk iki rugsėjo 13 d., 23:59, siųsdamas pasakojimą el. paštu smeet@dr.lt

Nugalėtojas tik vienas - įsimintiniausios istorijos autorius bei jo geriausias draugas bus apdovanoti puikiais prizais - „Draugystės vėriniais" ; VIP GOLD 10 dienų ir 25,000 monetų!

Nepamiršk savo geriausių draugų!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.14 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Sveikiname ugne ir jos geriausią draugę Gabija0, laimėjus "Geriausio draugo" konkursą.

Skaityk šių merginų draugystės istoriją!



Mano vardas ugne, o mano geriausios draugės vardas Gabija0.

Pirmą kartą susitikom žiemą, beveik prieš 2 metus, "Žiemos kaimelyje". Tą kartą aš pasiūliau draugauti, o ji sutiko. Draugiškai pašnekėjome. Kitą dieną sulaukiau pakvietimo į jos vakarėlį kuriame susipažinome artimiau. Ten buvo ir daugiau jos draugių, kurias jau buvau kažkur mačiusi. Vėliau susibendravau ir su jomis. Pižamų vakarėlyje visos merginos buvo gražiai apsirengusios, o aš mažo lygio, neturinti šokio ar daug draugų. Kai kurioms pasirodžiau kaip paprasta eilinė nieko neturinti nauja žaidėja. Norėjau būti kaip jos. Nors buvau visiška naujokė, Gabija0 neatsisakė su manimi bendrauti. Labai nustebau, nes ji buvo kur kas didesnio lygio už mane.
Labai greitai tapom geriausiomis draugėmis. Po kiek laiko prie mūsų prisidėjo kelios kitos merginos. Tapom "Vištų Gauja". Gaila, bet pykčiai visas išskyrė. Po kiek laiko su Gabija0 susitaikėm ir vėl tapom nuostabiomis draugėmis, vėl krėtėm nesąmones, kūrėm pasakas, kurias vaidindavome, apsirengdavome naujų žaidėjų rūbais, visiškai nesigėdydavome, vaikščiodavom po kambarius, prisimindavom senus laikus, įsiamžindavome nuotraukuose.
Visa tai darome iki šiol! Nors kartais pasipykstame, tačiau visuomet susitaikom. Darom pertraukas, nors jos būna vos kelių dienų. Dažniau susirašinėjame telefonu, nes susitikimui "Smeet" pasaulyje, prisėdus prie kompiuterio, ne visada atsiranda laiko.

Šiuo metu mūsų didžiausias noras būtų susitikti realybėje, nors gyvename toli viena nuo kitos.
Jeigu nebūtume žaidusios "Smeet" žaidimo, turbūt net nepažinotume viena kitos. Džiaugiuosi, kad suradau tokį žaidimą, kuriame sutikau nuostabų paguodžiantį, nuraminantį žmogutį!

Keli žavūs Gabija0 žodeliai man:

"Tu pati geriausia draugė, kokią tik esu sutikus, jeigu ne "Smeet" turbūt iki šiol taip ir nebūtume susipažinusios."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai